shitet shtepia 1 1 tiran 23000 

 Online 157 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane njesise administrative. informacion mbi apartame... (Premium 13.01.2021)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Tek brryli, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizo... (Premium 16.05.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

66,000 Euro
Shitet  Ap 1+1 tek Rruga e Elbasanit pran Ambasades Amerikane  ☑️Shitet Apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek Rruga e E

Shitet Ap 1+1 Tek Rruga E Elbasanit Pran Ambasades Amerikane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran ambasades amerikane ☑️ apartamenti eshte i perbere nga: 🔹 1 dhome gjumi 🔹 1 kuzhine 🔹1 sallon 🔹1 koridor 🔹1 tua... 02/07/2020 13:37... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

58,000 Euro
Apartament ne shitje 1+1 tek Rruga e Dibres Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek Medreseja prane Xhamise 
Apartamenti ka nj

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Rruga E Dibres

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 i mobiluar tek medreseja prane xhamise apartamenti ka nje organizim te mire te brendshem, nje sallon ndenje, kuzhine, nje dhome gjumi, dhe nje tualet. i shtruar me parket shitet i mobiluar, me kondicioner.... 02/07/2020 13:33... Lexo detajet..

68,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 68.000 Euro (Ali Demi), AL15645 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 85 M² 68.000 Euro (ali Demi), Al15645

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 teknik • siperfaqja e apartamentit neto/bruto: 63.45/85.3 m2 • orientimi jug. apartamenti eshte bosh dhe disponon: •... 02/07/2020 13:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

150,000 Euro Shitet Apartament 3+1 tek Komuna Parisit prane Ish-New Yorkut ! Shitet Apartament 3+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore, Ap

Shitet Apartament 3+1 Tek Komuna Parisit Prane Ish-new Yorkut !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 3+1 i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore dhe cilesore, ap organizohet me nje sonxhorno te madhe, me 3 dhoma gjumi, 3 ballkone te medhenj,2 tualete, me nje orjentim te favorshem jug lindje, 2 tuale. ap ndodhet ne pallat te ri me... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE VASIL SHANTO Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto me siperfaqe 47 m2 neto. Arredimi perfshih

Shitet Apartament 1+1 Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne vasil shanto me siperfaqe 47 m2 neto. arredimi perfshihet ne çmim. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. organizohet nga ambienti ndenjes, kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe ballkon si dhe d... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

42,000 Euro 🏘Shitet apartament 1+1 me Ballkon, Ish Pika Llacit Durres🌊 🏘Shitet apartament 1+1 me Ballkon, Ish Pika Llacit Durres🌊
👉Apartament

🏘shitet Apartament 1+1 Me Ballkon, Ish Pika Llacit Durres🌊

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

🏘shitet apartament 1+1 me ballkon, ish pika llacit durres🌊 👉apartamenti eshte me siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nderteses. 📌me ballkon 📌me ashensor 💶cmimi: 42 000 euro disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

85,000 Euro SUPER OKAZION NE YZBERISHT SUPER OKAZION NE ZYBERISHT PRAN KMY !!! VETEM PER PAK DITE!!
SHITET PER NJE CMI

Super Okazion Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super okazion ne zyberisht pran kmy !!! vetem per pak dite!! shitet per nje cmim 85000 euro apartament 3+1+verande ne proces hipotekimi!! apartamenti ka nje siperfaqe 162 m2 + 38 m2 verand dhe ndodhet ne katin e 7 !! shitet per nje super cmim 470 e... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

140,000 Euro Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Paisit.
Ka nje siperfaqe 125 m2 .
Organi

Apartament - Në Shitje - Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 ne shitje tek komuna e paisit. ka nje siperfaqe 125 m2 . organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ,dhome ndenje, kuzhina dhe 2 dhoma gjumi, 2 ballkone . apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, me orjentim lindje-perendim ne... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

140,000 Euro

85,000 Euro 3+1 PER SHITJE NE DON BOSKO Apartament 3+1 per shitje prane restorant "Gjeli", Don Bosko.
Ndodhet

3+1 Per Shitje Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 3+1 per shitje prane restorant "gjeli", don bosko. ndodhet ne katin e 5 mbi toke te nje pallati te ri 7 katesh, pa ashensor. 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenje kuzhine e vecuar 1 tualet ballkoni ka nje siperfaqe te shkelur prej 104 m2... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

50,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek shkolla Vasil Shanto ne Tirane (ID 4119069) Property ID : 4119069

Shkolla Vasil Shanto, shitet Apartament 1+1, siperfaqe

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Shkolla Vasil Shanto Ne Tirane (id 4119069)

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4119069 shkolla vasil shanto, shitet apartament 1+1, siperfaqe 52 m² me hipoteke, kati 5, pallat ekzistues, dhoma e gjumit me parket, aneks, tualet, kondicioner, kondrabufe, korridor qe lidh gjitha dhomat, orientimi jug – lindje. ... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet super ap 3+1 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per investim apo banim sic e

Shitet Super Ap 3+1 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per investim apo banim sic eshte komuna e parisit. apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 4 ballkone, soxhorno e madhe, koridor. orjentohet nga jug-lindje ku ndricimi natyral eshte pr... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

77,000 Euro Ngjitur me tv Klan. Porcelan Shitet apartament shume i kendeshem.
Pamje dhe pozicion fantastik.
Pallat I ri

Ngjitur Me Tv Klan. Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament shume i kendeshem. pamje dhe pozicion fantastik. pallat i ri ,ashensor,i mireadministruar. hapsira parkimi. cmim okazion per zonen. ... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

79,000 Euro 2+1sh Fantastik (Arredim me Arkitekt) VASIL SHANTO (Kati 2 banim) Planimetri Ideale ** Ideale per INVESTIM Shitet Apart. Super I vecant 2+1+Ballk. te brendshem (70m2)ne Super Vendndodhje

2+1sh Fantastik (arredim Me Arkitekt) Vasil Shanto (kati 2 Banim) Planimetri Ideale ** Ide

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe arredimit (aredim italian)| mundesi investimi per tu dhene me qera** | kati 2 banim | vendo... 02/07/2020 13:30... Lexo detajet..

82,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Turdiu Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit. Informacion mb

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Turdiu

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • siperfaqja e apartamentit : 110 m2. • kati 9 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ball... 02/07/2020 13:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,500 Euro

54,200 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 930 euro m2 Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
Apartamenti disponon n

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 930 Euro M2

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 58.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga salloni ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti. për më shu... 02/07/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,200 Euro

66,600 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 930 euro m2 Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
Apartamenti disponon n

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 930 Euro M2

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek vala mar residenc gjiri lalzit apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.6 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. organizohet nga salloni ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti. për më shu... 02/07/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,600 Euro

195,000 Euro 🔴 Super Vile ne shitje tek Gjiri i Lalzit ! Rezidenca San Pietro Vilë në shitje tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
E pozicionuar në vi

🔴 Super Vile Ne Shitje Tek Gjiri I Lalzit ! Rezidenca San Pietro

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Vilë në shitje tek rezidenca san pietro, gjiri i lalzit. e pozicionuar në vilë katërshe të cilat janë konceptuara në dy kate dhe me 4 hyrje individuale. disponon sipërfaqe ndërtimi 119.33 m2 (përkatësisht 50.1 m2 kati i parë dhe 69.23 ... 02/07/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

195,000 Euro

87,300 Euro 🔴 Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit.
Apartamenti ndo

🔴 Shitet Apartament 1+1 Tek Rezidenca San Pietro, Gjiri I Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca san pietro, gjiri i lalzit. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 72.7 m2, prej së cilës 65.9 m2 është sipërfaqe e brendshme. organizimi: ambienti i ndenjes së bashku me amb... 02/07/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,300 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

350,000 Euro Prona me e kendshme ne Bllok per shitje! Apartament perballe Viles Enver! Perballe ish Viles Enver ne zemer te Bllokut!
Prone me pamje teper te kendshme

Prona Me E Kendshme Ne Bllok Per Shitje! Apartament Perballe Viles Enver!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Perballe ish viles enver ne zemer te bllokut! prone me pamje teper te kendshme dhe ndryshe nga te tjerat ne treg shitet sic e shikoni ne foto! zona me e kerkuar e tiranes mobilim cilesor dhe mjaft komod. sallon me hapesire te bollshme si d... 02/07/2020 13:12... Lexo detajet..

84,990 Euro Eksuzive.Aparament 3+1 ne shitje, Rr. Barrikadave Ofrohet per shitje apartament 3+1 ne zonen e Rr, Barrikadave prane qendres,

Eksuzive.aparament 3+1 Ne Shitje, Rr. Barrikadave

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ofrohet per shitje apartament 3+1 ne zonen e rr, barrikadave prane qendres, apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne: 1 soxhorno dhe ambient gatimi te perbashket, 3 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. ... 02/07/2020 13:07... Lexo detajet..

23,500 Euro Apartamenti okazion 100 m nga plazhi  Shitet apartament me hipoteke, 64 m2, Sallon + Dhome + Tualet , rreth 100 larg n

Apartamenti Okazion 100 M Nga Plazhi

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament me hipoteke, 64 m2, sallon + dhome + tualet , rreth 100 larg nga porta kavalja ose 70 m larg nga hotel marikaj ne golem. ... 02/07/2020 13:06... Lexo detajet..

89,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kodra E Diellit,Tirane. 89,000 € ID: PRI15933 Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Shitet,apartament 2+1,kodra E Diellit,tirane. 89,000 € Id: Pri15933

Kodra e Diellit | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 101 m2 • kati 1 banimi • pallat i ri 5 katesh . apartamenti disponon: •ambient ndenjeje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit •2 dh... 02/07/2020 13:05... Lexo detajet..

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

66,000 Euro

☑️shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit pran ambasades amerikane ☑️ apartamenti eshte i p... (Premium 03.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

96,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Te Materniteti I Ri,brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... (Premium 04.07.2020)

79,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek unaza e re, prane vila l. informacion mbi apartamentin: kati 4 ba... (Premium 03.07.2020)

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

89,000 Euro

Kodra E Diellit - Apt 2+1+2ballkone (100 M2) Modern I Ri Komplet ,+1 Post Parkimi

Kodra e Diellit | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+2ballkone tek kodra e diellit (me hipoteke te rregullt) pallat i ri + 1 post parkimi me ashensor | mobilim cilesore | kondicioi... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al16568 apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. ... (Premium 07.03.2021)

100,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga Peti Shitet apartament 2+1 tek Rruga Peti, ne nje zone te qete, te preferuar dhe larg

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga peti, ne nje zone te qete, te preferuar dhe larg zhurmes. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, shtruar me parket. ndodhet ne pallat te ri, kati 2-te, me nje sip. 94 m2. disponon hipoteke.... 02/07/2020 13:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

79,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje tek Vasil Shanto Apartament 2+1 per shitje buze rruges dhe prane Shkolles Vasil Shanto. Ne pallat

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 per shitje buze rruges dhe prane shkolles vasil shanto. ne pallat ekzistues kati i dyte, apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, koridor qe ben shperndarjen e dhomave, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. apartamenti eshte i rino... 02/07/2020 13:03... Lexo detajet..

53,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje prane Zogut Zi Apartament 1+1 per shitje prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire. Ne nje p

Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Zogut Zi

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 per shitje prane universitetit zoja e keshillit te mire. ne nje pallat te ri te vitit 2020 i ndertuar me cilesine me te mire ne treg. organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi me ballkon dhe tualet. ne katin e gjashte me nje ... 02/07/2020 13:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim