shitet shtpi te odise grillo 

 Online 133 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 133 lexues | 0 njoftime ne pritje
114,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1+garazh,liqeni I Thate,tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 83.5 m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

114,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 3 te nje pallati te mire ... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

59,900 Euro
OKAZION! SHITET APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2+2 BALLKONE, TEK RESTORANT FRESKU Okazion! Shitet Aparament 2+1+2+2 ballkone vetem 100m larg restorant Freskut tek

Okazion! Shitet Apartament I Mobiluar 2+1+2+2 Ballkone, Tek Restorant Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion! shitet aparament 2+1+2+2 ballkone vetem 100m larg restorant freskut tek pasticeri melisa. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte 115m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje, ... 23/02/2020 11:02... Lexo detajet..

60,000 Euro
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE FRESK Jepet apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Rrugen e Teleferikut ne Fr

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 100m2 ne rrugen e teleferikut ne fresk ne nje zone te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt edhe ne gjendje te mire. apartam... 23/02/2020 11:01... Lexo detajet..

70,000 Euro
Shiten super okazione.... Po kerkoni apartamentin tuaj ideal...
-1+1
-2+1
-3+1
Kemi opsione per ju ne

Shiten Super Okazione....

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Po kerkoni apartamentin tuaj ideal... -1+1 -2+1 -3+1 kemi opsione per ju ne c'do cep te kryeqytetit, pershtatur sipas kerkesave dhe buxhetit tuaj. zonat: -blloku -komuna e parisit -kodra e diellit -sheshi willson -liqeni/liqeni i thate -... 23/02/2020 10:55... Lexo detajet..

66,900 Euro Super Apartament 2+1 i Rikonstruktuar 100% ne Ali Dem (Rr. Kryesore) Parket dhe Cdo Gje e RE SUPER !!  APARTAMENT 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investim

Super Apartament 2+1 I Rikonstruktuar 100% Ne Ali Dem (rr. Kryesore) Parket Dhe Cdo Gje E

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket ) /super pamje pergjate fushave te ali demit /zona ofron parkim / mundesi investimi per lenje me qira... 23/02/2020 10:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

34,000 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE....AP.1+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4...

Super Okazion Tek Unaza E Re....ap.1+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 1+1, 68m2 ne katin e 4... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 10:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

34,000 Euro

130,000 Euro 💥Super Okazion! Shitet 4+1 te rr.Elbasanit ULET CMIMI NGA 170.000 NE 130.000
Super Okazion. Shitet nen cmimin e references

💥super Okazion! Shitet 4+1 Te Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
197.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ulet cmimi nga 170.000 ne 130.000 super okazion. shitet nen cmimin e references. shitet apartamenti ne zonen me te mire te tiranes, ne rrugen e elbasanit nen cmimin e references. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ... 23/02/2020 10:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

56,000 Euro Shitet super apartament 2+1+Verand te Blv i Ri afer Ysberisht. Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Super Apartament 2+1+verand Te Blv I Ri Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit. perbehet nga nje sallon i ,guzhina,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. punimet e brendshme jane bere vete jashte firmes ndertuese. dyer drita... 23/02/2020 10:42... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet super okazion prane Eleonores. Kodra e Dielit, prane fondacionit Eleonor,
Shitet apartament 2+1, 100 m2.
Apar

Shitet Super Okazion Prane Eleonores.

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kodra e dielit, prane fondacionit eleonor, shitet apartament 2+1, 100 m2. apartamenti eshte i super mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 3. me hipoteke.... 23/02/2020 10:41... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartment bashkekohore ne shitje ne Allias Shitet 2+1 ne zonen e Alliasit. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi s

Apartment Bashkekohore Ne Shitje Ne Allias

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1 ne zonen e alliasit. apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi sapo eshte bere. ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe 74m2 dhe organizatiohet nga 2 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes dhe i gatimit ... 23/02/2020 10:40... Lexo detajet..

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

265,000 Euro

Dupleksi eshte i pozicionuar ne qender te tiranes. informacion i pergjithshem: • kati i 8 banim • siperfaqa e apartamentit 159 m2 •... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

265,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

76,000 Euro Super apartament te Kodra e Diellit  Shitet apartament 2+1 100m2 te kodra e diellit ne fillim te rruges. Apartamenti

Super Apartament Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 100m2 te kodra e diellit ne fillim te rruges. apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, pallat i ri kati i 3. cmimi 76.000€... 23/02/2020 10:34... Lexo detajet..

28,500 Euro Shitet Apartament 1+1 56m2 tek Newz 24 Shitet Apartament 1+1 56.m2 Tek Newz 24, prane ish uzinës! 
Apartamenti eshte

Shitet Apartament 1+1 56m2 Tek Newz 24

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 56.m2 tek newz 24, prane ish uzinës! apartamenti eshte ne kate te 3-te banimi me adhensor! eshte i perbere nga sallon+dhome gjumi, qe te dyja dhomat kane dalje ne ballkon+tualet+ballkoni. pallati i ri,edhe me parking! ... 23/02/2020 10:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

28,500 Euro

35,000 Euro Shtepi private per shitje tek kodra ne Misto Mame. Shitet shtepi private tek kodra ne Misto Mame.Shtepia eshte 50 m2 brenda dhe 50

Shtepi Private Per Shitje Tek Kodra Ne Misto Mame.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private tek kodra ne misto mame.shtepia eshte 50 m2 brenda dhe 50 m2 verande. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt . zone e qete , pamje fantastike dhe ajer i paster. shtepia eshte 10 minuta larg rruges kryesore. disponon hipote... 23/02/2020 10:25... Lexo detajet..

55,000 Euro Apartament 1+1 okazion të ish parku të globi Apartament te globi 1+160m2 totalishi i rikonstruktuar .organizohet ne koridor d

Apartament 1+1 Okazion Të Ish Parku Të Globi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament te globi 1+160m2 totalishi i rikonstruktuar .organizohet ne koridor dhom ndenje dhom gatimi një dhom gjumi një tualet me dritare dhe një ballkon.esht kati1 pallat 5 kate me tulla të bardha nuk ka probleme nga termeti shitet me 55000€... 23/02/2020 09:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

65,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE YZBERISHT Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht,
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire a

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne yzberisht, apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor , apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje , 2 dhoma gjumi ,1 tualete dhe nje ballkon. shitet i mobiluar , disponon certificate pronesie... 23/02/2020 08:44... Lexo detajet..

65,000 Euro Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare!  Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare!!! Apartamen

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar Me Pare!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne misto mame shitet apartament 2+1 i mobiluar i pa banuar me pare!!! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92.31 m2 dhe organizohet ne nje s... 23/02/2020 08:42... Lexo detajet..

78,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE PRANE SPITALIT HYGEA! Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe 160 m2 prane Spitalit Hygea.
Ndodhet ne

Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Spitalit Hygea!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje 2+1+2 me siperfaqe 160 m2 prane spitalit hygea. ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe kati i 1-re banim te nje pallati me ashensor. organizohet me 1 sallon te madh me 1 kuzhin, 2 dhoma gjumi ku ajo matimoriale eshte e me tualet dh... 23/02/2020 08:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

51,500 Euro Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi per Lenie me Qera  Shitet Apartament Komplet i Rinovuar: 1+1 tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi

Shitet Apartament Komplet I Rinovuar: 1+1 Tek Tregu Elektrik | Mundesi Investimi Per Lenie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet | te gjitha instalimet ... 23/02/2020 08:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

48,500 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...AP.2+1...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6...

Super Okazion Tek Unaza E Re...ap.2+1...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 2+1, 97m2 ne katin e 6... apartamenti nodhet tek unaza e re,perballe kompleksit fratari, ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime shum cilesore edhe nje nga komplekset me te bukura te zones...!... 23/02/2020 08:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,500 Euro

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

100,800 Euro

Shitet ,super 3+1 134 M2 Te Kompleksi Turdiu Fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamentet kane kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me ... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

33,000 Euro Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me shume Drite. Ne Kombinat, mbrapa shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne kombinat, mbrapa shkolles musine kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 3 kate . apartamenti eshte i orientuar ne drejtimin lindje - perendim cka mundeson dhe ndricim natyral gjate ... 23/02/2020 07:49... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament ne shitje tè rruga e kosovarve. Okazion Apartament ne shitje ye rruga e kosovarne  organizohet ne 1+1 kati 3-te

Apartament Ne Shitje Tè Rruga E Kosovarve.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion apartament ne shitje ye rruga e kosovarne organizohet ne 1+1 kati 3-te pallat egzistus.ka nevoi per investim.shitet nen cemimin e references. .vetem keshe prona trajtohet .nga remax.... 23/02/2020 07:47... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION super apartament ne vasil shanto  Shitet apartament ne vasil shanto 1+1 60 m2. Apartamenti eshte pjeserishte e mob

Okazion Super Apartament Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne vasil shanto 1+1 60 m2. apartamenti eshte pjeserishte e mobiluar. pallat i ri me ashensor kati i pare banimi. cmimi 55.000€... 23/02/2020 07:12... Lexo detajet..

170,000 Euro Shitet Super Apt ne Vasil Shanto - 3+1+2WC - Parket - Mobilim i Ri | Veshje Kapot | Ashensor Q1765

Te dhenat e ndarjes:

- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tu

Shitet Super Apt Ne Vasil Shanto - 3+1+2wc - Parket - Mobilim I Ri | Veshje Kapot | Ashens

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q1765 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:150 - sip bruto:140 - kati:2 - katet e pallatit :10 - viti i ndertimit: 2005 - ashensor: po karakteristika: -... 23/02/2020 06:08... Lexo detajet..

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

105,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Pranë Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

77,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

49,000 Euro Ne Fresk, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim(Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, Ndertim shume Cilesor NE Freskt, Apt 2+1+Ballkon me Super Cmim (Strukture e Rregullt) Pallat i 2009, N

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pllake cilesore | tualet me hidrosanitare ciles... 23/02/2020 02:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

38,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 55.1 m²  Ali Demi (Future Home Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjet

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 55.1 M² Ali Demi (future Home Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te ish markata e vjetër. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit : 55.1 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • ... 23/02/2020 01:38... Lexo detajet..

5,900,000 Leke Vile 2 Kateshe  Shitet vile 2 kateshe, 167m2 rrethim dhe 84m2 secili kate i nderteses. Vila ndod

Vile 2 Kateshe

Qender | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile 2 kateshe, 167m2 rrethim dhe 84m2 secili kate i nderteses. vila ndodhet ne nje zone te qete te qytetit. ... 23/02/2020 01:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

5,900,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim