shitet tek kopeshti zologjik  18766 njoftime

 Online 201 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
95,000 Euro id:94476 - Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.28 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1. apartamenti ka punime cilesore. ambjentet e brendshme organizohen nga hyrja, salloni, ambjenti ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

72,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar oslos. ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 102 m2. apartamenti ka nje orientim shume te mire lindje dhe disponon dokumentaci... Lexo detajet..

59,000 Euro id:28549 - Okazion: 1+1 (68m2) i kompletuar, mundesi e arte (Tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Okazion: 1+1 (68m2) I Kompletuar, Mundesi E Arte (tower Bridge 1) - Rr. E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 | 68 m2 | rr. e dibres, prane rajoni te policise nr.4 | i mobiluar | i restauruar | ballkon | ne gjendje shume te mire | parkim | pallat i ri + ashensor q485 te dhenat: - siperfa... Lexo detajet..

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

85,500 Euro Apartament per Shitje,rruga Dritan Hoxha,LAPRAKE Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha,Laprake

Ka nje siperfaqe prej 96.2

Apartament Per Shitje,rruga Dritan Hoxha,laprake

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.02.2019 (19:22): Apartamenti ndodhet ne rrugen dritan hoxha,laprake ka nje siperfaqe prej 96.2 m2 dhe eshte i sapoperfunduar,me ashensor modern. eshte i tipit 2+1, dhe ka 2 tualete, ka orientim nga perendimi dhe ndodhet n... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,500 Euro

52,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (19:14): Shitet apartament 2+1 ne yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. eshte i oragnizuar ne nje sallon ndenje dhe ambjent gatimi i perbashket, dy dh... Lexo detajet..

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m² 90.000 Euro (Fusha e Aviacionit) Shitet apartament 2+1+2 banjo+ ballkon, apartamenti ndodhet ne katin e 3, me nje

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 120 M² 90.000 Euro (fusha E Aviacionit)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (19:14): Shitet apartament 2+1+2 banjo+ ballkon, apartamenti ndodhet ne katin e 3, me nje siperfaqe prej 120 m² ne rezidencen garden residence turdiu. kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aks... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

160,000 Euro Apartament +verande 220 m2,160000 Eur(Ish Parku)           Shitet super apartment tek rruga Ndre Mjeda, ish Parku. Apartamenti perbehet nga

Apartament +verande 220 M2,160000 Eur(ish Parku)

Tjeter zone | Tirane (1.96 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

15.02.2019 (19:12): Shitet super apartment tek rruga ndre mjeda, ish parku. apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi +1 sallon ndenje i bollshem +2 banjo+ 1 dhome depo,larje-tharje ,kati 7 i banimit,i parafundit i pallatit. siperfaq... Lexo detajet..

88,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 94 m² 88.000 € (Rruga e Kavajës) Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kava

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 6, 94 M² 88.000 € (rruga E Kavajës)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

15.02.2019 (19:11): Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ne rrugen e kavajes. mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit. cilesi te larte banimi duke ndertuar sipas standar... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

78,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 83 m² 78.000 Euro (Rruga e Kavajës) Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane Policise Bashkiake. 

Apartamen

Tirane, Shes Apartament 1+1+a+blk Kati 7, 83 M² 78.000 Euro (rruga E Kavajës)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

15.02.2019 (19:11): Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes, prane policise bashkiake. apartamenti perbehet soxhorno+1 dhome + 1 tualet me dritare + verande. siperfaqe totale banimi 83 m2, ndodhet ne katin 7 banimit, punime... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

87,500 Euro BULEVARDI B. CURRI SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR ME NJE CMIM OKAZION Bulevardi B.Curri shitet apartament i mobiluar 2+1+2 , ne katin e 4 te nje palla

Bulevardi B. Curri Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Me Nje Cmim Okazion

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (19:09): Bulevardi b.curri shitet apartament i mobiluar 2+1+2 , ne katin e 4 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor . apartamenti organizohet si me poshte : 1 sallon i madh . 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tuale... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 ne Astir per 77000 euro! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar ne vitin 2014.Ap

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir Per 77000 Euro!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (19:09): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar ne vitin 2014.apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete, sallon se bashku me kuzhinen. per me ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

63,000 Euro Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 me strukture shumë te rregullt, Ne bllokun Vasil Shanto, prane ''KESH'', Shitet Apartament 1

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Shumë Te Rregullt,

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (19:09): Ne bllokun vasil shanto, prane ''kesh'', shitet apartament 1+1, ne katin e 5 banimi të një pallati të ri (2008), i mirëadministruar dhe i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture shumë të rregullt dh... Lexo detajet..

106,000 Euro Ne zonen e shkolles “Petro Nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion

Ne Zonen E Shkolles “petro Nini” Shitet 2+1 I Bollshem M

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne zonen e shkolles “petro nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim okazion. apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 106m². apartamentin ndodhet ne katin e dyte ndertim, te pare banim, ne nje pallat... Lexo detajet..

49,000 Euro Shitet 1 + 1 tek Rruga Bardhyl | Mundesi PARKIMI ne Zone | Ndricim Perfekt

Shitet 1 + 1 Tek Rruga Bardhyl | Mundesi Parkimi Ne Zone | N

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 1 + 1 (60 m2) tek rr. bardhyl | mundesi parkimi ne zone | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham - izolim akustik | lagje e qete | tualet m... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

79,000 Euro 2+1 i Vecant -127 m2 ne zonen e Liqenit (Rr. Peti) | me Mobilim Modern, Cilesor | PARKET

2+1 I Vecant -127 M2 Ne Zonen E Liqenit (rr. Peti) | Me Mobi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondicionera | pallat i ndertuar ne 2009, ashensor | pajisjet e kompletuara |... Lexo detajet..

60,000 Euro Shtëpi private 400m2 Shtëpi private 2 katëshe me strukturë guri, 80m2 sipërfaqia e cdo kat banimi

Shtëpi Private 400m2

Qendra | Berati
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

15.02.2019 (19:09): Shtëpi private 2 katëshe me strukturë guri, 80m2 sipërfaqia e cdo kat banimi dhe 320m2 sipërfaqia e oborit që përfshin, parkim per 4 makina, baçe si dhe 1 pus uji . vëndë i bollshëm për të hapur bi... Lexo detajet..

80,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Don Bosko me Garazhd Ne Don Bosko ne katin e shitet nje apartament 1+1 ndertuar ne vitet 2003 . Apart

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Don Bosko Me Garazhd

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

15.02.2019 (17:58): Ne don bosko ne katin e shitet nje apartament 1+1 ndertuar ne vitet 2003 . apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine , 2 dhome gjumi , banjo dhe ballkon + nje garazh perfshire ne cmim 16 m2 ,dhe nu... Lexo detajet..

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek Restorant Fresku, prane Supermarket Anna shitet Super Apartament 3+1 me sipe

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:57): Tek restorant fresku, prane supermarket anna shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katsh. apartame... Lexo detajet..

314,000 Euro Prane Qendres Se Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 + 2 Garazhde, Me Pamje Te Mrekullueshme Ne Rrugen e Kavajes pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament

Prane Qendres Se Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 + 2 Garazhde, Me Pamje Te Mrekullu

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
195.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

15.02.2019 (17:57): Ne rrugen e kavajes pak minuta larg qendres se tiranes, shitet super apartament 3+1+2, si dhe 2 garazhde private me sistem sigurie. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensor dhe punim... Lexo detajet..

170,000 Euro Shitet Super apartament 3+1 Prane kopeshtit Zoologjik me pamje nga liqeni !!! (+ 1 Garazhd) Ambjenti ndodhet ne Zonen e liqenit prane Kopeshtit Zoologjik. Pallati eshte nde

Shitet Super Apartament 3+1 Prane Kopeshtit Zoologjik Me Pamje Nga Liqeni !!! (+ 1 Garazhd

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:57): Ambjenti ndodhet ne zonen e liqenit prane kopeshtit zoologjik. pallati eshte ndertim shume cilesori pajisur dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti eshte i shtruar me parket dhe i kuruar deri ne detaje... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

57,000 Euro Prane Ministrise se Drejtesise, shitet Apartament 1+1 !! Ne rrugen Fortuzi prane Ministrise se Drejtesis shitet super apartament 1+1. Apa

Prane Ministrise Se Drejtesise, Shitet Apartament 1+1 !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:57): Ne rrugen fortuzi prane ministrise se drejtesis shitet super apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin 4 me pamje nga rruga fortuzi. i orientuar nga jugu, ka ndricim te lart natyral dhe eshte i ngrohte ne di... Lexo detajet..

110,000 Euro Te Kompleksi Kika 1 Shitet Super Apartament 2+1+2 !! Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane shitet super apartament 2+1 me planim

Te Kompleksi Kika 1 Shitet Super Apartament 2+1+2 !!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:57): Ne nje nga komplekset me te mira ne tirane shitet super apartament 2+1 me planimetri shume te mire. apartamenti eshte i organizuar ne soxhornon e cila ka te bashkangjitur kuzhinen dhe 1 ballkon i vogel i shfryt... Lexo detajet..

45,000 Euro Perballe Martenitetit te Ri Shitet 1+1 Ne rrugen “Sitki Ҫico” perball me Marternitetin e Ri ne zonen e Brrylit, sh

Perballe Martenitetit Te Ri Shitet 1+1

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:56): Ne rrugen “sitki Ҫico” perball me marternitetin e ri ne zonen e brrylit, shitet 1+1 ne katin e 3-te te nje pallati egzistues. apartamenti organizohet ne nje koridor te madh me dritare i cili ndan ambjentet... Lexo detajet..

70,000 Euro Te Rruga e Barrikadave ShitetApartament 2+1 Me Planimetri dhe Pozicionim Shume Te Mire !! Te Rruga e Barrikadave shitet apartament ne katin e 4 me siperfaqe prej 67.2 m2

Te Rruga E Barrikadave Shitetapartament 2+1 Me Planimetri Dhe Pozicionim Shume Te Mire !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:56): Te rruga e barrikadave shitet apartament ne katin e 4 me siperfaqe prej 67.2 m2 dhe me pozicionim shume te mire. apartamenti ka nje planimetri shume te mire dhe eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine t... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

69,000 Euro Shitet 2+1Prane Globe

Shitet 2+1prane Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.13 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2plus1.ambjent ndenje dhe gatimi i madh.dhome gjumi me dhome tharje.dhome femijesh e vogel,tualet me hidromasazh.izolim termik dhe akustik me fasade plastike.me tavane gipsi ,spote ,totalisht me park... Lexo detajet..

72,000 Euro shitet SUPER 2+1 102 m2 me hipoteke

Shitet Super 2+1 102 M2 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor disponon orjentim lindje dhe ofron ndricim gjate mengjesit ,eshte i shtruar me parket dhe ka pamje nga rruga kryesore teodor keko. ka 2 tualete dhe dy... Lexo detajet..

91,000 Euro 2+1+2wc (Mbrapa UET)- i Mobiluar | Pallat i Ri/ Ashensor | Parket Cilesor | Ndricim Me Diell gjate gjith kohes

2+1+2wc (mbrapa Uet)- I Mobiluar | Pallat I Ri/ Ashensor | Parket Cilesor | Ndricim Me Die

Vasil Shanto | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2 + 1 mbrapa "uet" (rr. sali butka) pallat i ri/ ashensor | i mobiluar | shtruar me parket | mundesi parkimi | kondicioner | hapesire e madhe | ndricim natyral shume i mire | dritare dopio xham | elektro... Lexo detajet..

107,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 97 m² 107.000 Euro (21 Dhjetori)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 97 M² 107.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Property
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: kati i 2 banim • siperfaqe: 97 m2 • organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi ... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 2++Dhome Tharje (80 m2) ne Don Bosko - i Investuar | Pallat i Ri | Mobilim Modern | PARKET italian

Shitet 2++dhome Tharje (80 M2) Ne Don Bosko - I Investuar | Pallat I Ri | Mobilim Modern |

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2 + 1 (80 m2) ne don bosko tek shkolla e katarit i super investuar ne pallat te ri | mobilim modern| parket super cilesor italian | i padhene me pare me qera dhe i pabanuar fare | 1 wc + 1 dhame tharrje ... Lexo detajet..

66,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar , prane Artistit !!! Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen Islam Zeko afer Artistit.Apartament

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar , Prane Artistit !!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

15.02.2019 (17:55): Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen islam zeko afer artistit.apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te vitit 2009 me ashensor.organizimi i apartamentit eshte :sallon ndenje dhe ambie... Lexo detajet..

75,000 Euro Tek Astir Shitet Apartament 2+1 Tek Astir Shitet Super Apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri shume ci

Tek Astir Shitet Apartament 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.97 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

15.02.2019 (17:54): Tek astir shitet super apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri shume cilesor me ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje +1 kuzhine , 2dhoma gjumi , 1 tualet,1 ballkon te ... Lexo detajet..

93,000 Euro Ne zonen e Brrylit, perballe Martenitetit te Ri, shitet apartament 2+1 Ne zonen e Brrylit, perballe Martenitetit te Ri, shitet apartament 2+1 ne katin

Ne Zonen E Brrylit, Perballe Martenitetit Te Ri, Shitet Apartament 2+1

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

15.02.2019 (17:53): Ne zonen e brrylit, perballe martenitetit te ri, shitet apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka siperfaqe bruto 110.6m² dhe neto 100.5.m². organizohet ne nje koridor i cil... Lexo detajet..

75,700 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!!! Ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes shitet apartament 1+1 ne katin e 3 b

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit!!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:53): Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes shitet apartament 1+1 ne katin e 3 banimi e me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. apartamenti eshte ende i paperfunduar por ne cmime perfshihet komple... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,700 Euro

73,000 Euro 2+1 (Rr. Kavajes / Condor Center) I INVESTUAR- Parket- Mobilim i RI - 2 ASHENSOR - Pallat i Ri

2+1 (rr. Kavajes / Condor Center) I Investuar- Parket- Mobilim I Ri - 2 Ashensor - Pallat

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apt 2+1 (rr. kavajes/ concord center) | i investuar | mobilimi ri | me parket | 2 ashensor | kondicioner | super zone per investim | ndricim i larte - orientim i mire | instalime te reja dhe shume cilesore ... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... Lexo detajet..

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | drita... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

110,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga e Durresit !! Apartament 2+1 ne shitje te rruga e Durresit. Apartamenti ndodhet ne katin e par

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Durresit !!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

15.02.2019 (17:53): Apartament 2+1 ne shitje te rruga e durresit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6 katesh. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje per femije, ambiend ndenje dhe gatimi te perbas... Lexo detajet..

75,700 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!!! Ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes shitet apartament 1+1 ne katin e 3 b

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit!!!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

15.02.2019 (17:53): Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes shitet apartament 1+1 ne katin e 3 banimi e me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. apartamenti eshte ende i paperfunduar por ne cmime perfshihet komple... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,700 Euro

121,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 pranë Lulishtes !!! Rruga Merdar Shtylla ne Komunën e Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 në Katin e

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1+2 Pranë Lulishtes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

15.02.2019 (17:53): Rruga merdar shtylla ne komunën e parisit, shitet apartament 2+1+2 në katin e 9 (jo i fundit) të një pallati të ri me organizim shumë të rregullt, dhe të pajisur me ashensor me cip. pallati ndodhet në ... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim