shitet vile vore 

 Online 148 lexues | 17 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma|Sallon
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

399,000 Euro
Shitet Vile 3 Katshe ne Fresk Shitet Vile 3 Katshe ne Fresk me sip trualli,550m dhe sip,ndertimi 430m,ku ne Ka

399,000 Euro Shitet Vile 3 Katshe Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
900 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3 katshe ne fresk me sip trualli,550m dhe sip,ndertimi 430m,ku ne katin e 1 eshte i perber nga 2 dhoma dhe 2 garazhde dhe 1 tualet me sip,110m. kati i 2 eshte i perber nga 4 dhoma dhe nje holl i bollshem,1 tualet dhe nje ballkon me sip,1... 07/07/2020 15:03... Lexo detajet..

57,000 Euro
Shitet hyrje 2+1 prane Ish Restorant Durrsi per 57 mije euro Shitet hyrje 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Pallati ndodhet ne vi

57,000 Euro Shitet Hyrje 2+1 Prane Ish Restorant Durrsi Per 57 Mije Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet hyrje 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. pallati ndodhet ne vije te dyte pas ish-restorant durrsi. orientimi eshte lindje perendim. siperfaqja e brendshme eshte 57m2. cmimi i shitjes eshte 57 mije euro. per me shume info na tele... 07/07/2020 15:03... Lexo detajet..

70,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 te BLV Barjam Curri Shitet Apartament 2+1 me sip,70m ne katin e 2 ne nje pallat egzistues 5 katesh m

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Te Blv Barjam Curri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 me sip,70m ne katin e 2 ne nje pallat egzistues 5 katesh me tulla.apartament eshte i mireorganizuar dhe ndodhet buze unaze,sa kalon drejtorin e pergjithshme te policis.ndodhet ne nje zone qe ka facilite,si markete dyqane dhe sta... 07/07/2020 15:03... Lexo detajet..

94,200 Euro Apartament 2+1 ne shitje prane Unazes! Apartament 2+1, me sip 89.72m2, me planimetri shume te rregullt!
Apartamenti gj

94,200 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Prane Unazes!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1, me sip 89.72m2, me planimetri shume te rregullt! apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane unazes dhe bulevardit te ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 ... 07/07/2020 14:52... Lexo detajet..

64,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje te Ish Parku i Autobuzave, Rruga e kavajes ne Tirane Ish parku autobuzave, Rruga Kongresi i Lushnjes, shitet Apartament 2+1, siperfa

64,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Te Ish Parku I Autobuzave, Rruga E Kavajes Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Ish parku autobuzave, rruga kongresi i lushnjes, shitet apartament 2+1, siperfaqe 75 m2 me hipoteke, kati 5 ( i fundit) ne pallat ekzistues, totalisht i restauruar. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe bal... 07/07/2020 14:52... Lexo detajet..

89,700 Euro Shitet, Apartament 2+1, Garden Residence Turdiu Pro+16108

Apartamenti ndodhet në Kompleksin Turdiu, tek Fusha e Aviacionit.

89,700 Euro Shitet, Apartament 2+1, Garden Residence Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
114 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Pro+16108 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 114.8 m2 nga te cilat siperfaqe verande jane 46.9 m2 • kati 3 banim. organizimi : • ambjent ndenje. • ambje... 07/07/2020 14:37... Lexo detajet..

195,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Shallvaret Apartamenti ndodhet tek Shallvaret. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 b

195,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Shallvaret

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet tek shallvaret. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqa e apartamentit: 104 m2 organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni • ekstra qe ofron aparta... 07/07/2020 14:36... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë Pro+16420
Apartamenti ndodhet në Myslym Shyr, pranëshkolles Kostandin Kristof

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Pro+16420 apartamenti ndodhet në myslym shyr, pranëshkolles kostandin kristoforidhi. informacione mbi apartamentin : • siperfaqe 75 m2 • kati 5 banim • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballk... 07/07/2020 14:35... Lexo detajet..

56,000 Euro Apartament 2+1 tek Mihal Grameno ne shitje per 56'000 euro! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 65.8 m2

56,000 Euro Apartament 2+1 Tek Mihal Grameno Ne Shitje Per 56'000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. ka siperfaqe 65.8 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme, salloni bashke me kuzhinen, korridori qe ben shperndarjen, tualeti dhe ballkoni.apartamenti ka orientim lindje-perend... 07/07/2020 14:34... Lexo detajet..

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

129,000 Euro Apartament ne shitje te rruga e Kavajes, pas Arlis Apartament 2+1 ne shitje te rruga e Kavajes, pas Square 21.
Organizohet ne 2+1:

129,000 Euro Apartament Ne Shitje Te Rruga E Kavajes, Pas Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
129 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 2+1 ne shitje te rruga e kavajes, pas square 21. organizohet ne 2+1: sallon ndenie, kuzhina, dy dhoma gjumi matrimoniale, nje tualet dhe dy ballkone. salloni i ndenies eshte i shtruar me parket. me siperfaqe totale 128.5 m2 dhe siperfaqe... 07/07/2020 14:30... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, AL16187 Apartamenti ndodhet në zonën e Ali Demit.
Informacion mbi apartamentin:
•

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë, Al16187

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 73 m2. • kati i 2 banim. organizimi : • ambient ndenje, • ambient gatimi. • 1 dhomë gjumi. • 1 tualet me dritare. • 1 ball... 07/07/2020 14:23... Lexo detajet..

58,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, AL16531 Apartamenti ndodhet pranë Kryegjyshatës në Ali Dem.
Informacion mbi apartame

58,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, Al16531

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet pranë kryegjyshatës në ali dem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 72 m2. • kati i 5 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet me dritare. ... 07/07/2020 14:22... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, AL16568 Apartamenti ndodhet tek Tregu Elektrik, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:

85,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 1 ballkon. c... 07/07/2020 14:22... Lexo detajet..

51,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë. AL15962 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, Rruga Idriz Dollaku.

51,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë. Al15962

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, rruga idriz dollaku. informacion mbi apartamentin: •ndërtim ekzistues • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 56.5m • dokumentacioni: me hipotekë organizimi : • salloni i... 07/07/2020 14:20... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë. AL15941 Apartamenti ndodhet ne zonën e Ali Demit.
Informacion mbi apartamentin:
• S

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë. Al15941

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 74.4 m2 • kati 1 banimi • pallat ekzistues . apartamenti disponon: •ambient ndenjeje ku përfshihet dhe ambienti i gatimit •2 dhoma gju... 07/07/2020 14:20... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Qytet Studenti, Kompleksi Anna, Tiranë. AL15959 Apartamenti është i pozicionuar në Qytet Studenti, Kompleksi Anna.
Informaci

75,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Qytet Studenti, Kompleksi Anna, Tiranë. Al15959

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në qytet studenti, kompleksi anna. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit neto 69.2 bruto 79.6 • orientimi veri-perëndim . apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni n... 07/07/2020 14:19... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, AL16599 Apartamenti ndodhet pranë Shkollës 1 Maji, Ali Demi.
Informacion mbi apartame

95,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, Al16599

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet pranë shkollës 1 maji, ali demi. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 100 m2. • kati i 3 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. • 2 ball... 07/07/2020 14:19... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartament me siperfaqe 58 m2,1+1 , Vasil Shanto Shitet apartament me siperfaqe 58 m2 ,1+1 me ballkon ne katin e 2 ne pallat egzi
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament me siperfaqe 58 m2 ,1+1 me ballkon ne katin e 2 ne pallat egzistues. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon plus ambjentin e kuzhines,nje dhome gjumi ,nje ballkon,nje tualet me dritare. apartamenti shitet i mobiluar me mobi... 07/07/2020 14:18... Lexo detajet..

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1 + 1 ballkon, i sapo ndertuar. Kodra e Diellit. Shitet apartament 1+1 + 1 ballkon , me siperfaqe 64 m2 ,ne katin e 3 ne pallat

50,000 Euro Shitet Apartament 1+1 + 1 Ballkon, I Sapo Ndertuar. Kodra E Diellit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 + 1 ballkon , me siperfaqe 64 m2 ,ne katin e 3 ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i pa perfunduar ende, ne varesi te deshires se klientit . zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte zone shume e zhvilluar dhe e si... 07/07/2020 14:18... Lexo detajet..

58,000 Euro SHITET apartament 1+1 tek Spitali Gjerman. Shitet Apartament 1+1 ne katin e 4 , ne pallat egzistues . Apartamenti ka nje si

58,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek Spitali Gjerman.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 ne katin e 4 , ne pallat egzistues . apartamenti ka nje siperfaqe 60 m2 ,i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi me krevat dopio, nje tualet me dritare qe be... 07/07/2020 14:18... Lexo detajet..

97,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² (Brryli), AL14022 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit, te Materniteti i Ri. Informa
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te materniteti i ri. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi veri-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i... 07/07/2020 14:17... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Tregu Elektrik, Tiranë al12942 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, te rruga "P

72,000 Euro Shitet,apartament 1+1,tregu Elektrik, Tiranë Al12942

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e tregut elektrik, te rruga "petro nini luarasi", në një nga komplekset më të mirë të zonës. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • sipërfaqja e apartamentit : 72 m2 • dokumentacioni ... 07/07/2020 14:16... Lexo detajet..

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

66,330 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al16102 apartamenti ndodhet tek rruga e dibres, farmacia 10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 73.7 m2. • kati i 5 banim. • org... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

66,330 Euro

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

56,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kati 4, 67 m² 56.000 Euro Laprake Pro15638 Apartamenti ndodhet ne Laprake,pas Kupoles. Informacion mbi apartamentin: • Ka
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake,pas kupoles. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 67 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. ciles... 07/07/2020 14:16... Lexo detajet..

92,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 110 m² 92.000 Euro, Ali Demi , AL12778 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga “Idriz Doll

92,000 Euro Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 110 M² 92.000 Euro, Ali Demi , Al12778

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga “idriz dollaku“, pranë burgut të grave. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 109 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është i... 07/07/2020 14:16... Lexo detajet..

32,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. AL15970 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut,Shkozë
Informacion mbi

32,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. Al15970

Fresku/Linze | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e freskut,shkozë informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 58.6m • dokumentacioni: në faze ndërtimi, pa hipotekë. organizimi : • salloni i... 07/07/2020 14:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim