shitje apartamente ne kombinat tirane 

 Online 188 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 188 lexues | 8 njoftime ne pritje
118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

40,000 Euro
Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “Dibres”, ne hyrje te rruges “Njazi Meka”. Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “Dibres”, ne hyrje te rruges “Njazi Meka

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen E “dibres”, Ne Hyrje Te Rruges “njazi Meka”.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “dibres”, ne hyrje te rruges “njazi meka”. apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2, dhe eshte i organizuar ne nje dhoma gjumi, nje dhome ndenjje se bashku me zonen e gatimit , nje tualet. apartamenti ndodhet ... 27/01/2020 19:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

145,000 Euro
OKAZION SHTEPI PRIVATE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA Shitet vile 4 kateshe me dokumenta te rregullta. Oborr 300mt². Objekti ndodhet

Okazion Shtepi Private Me Dokumenta Te Rregullta

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet vile 4 kateshe me dokumenta te rregullta. oborr 300mt². objekti ndodhet pas gjimnazit ibrahim rugova(500mt² larg eruges kryesore). siperfaqja e objektit 389 mt²,secili kat 98 mt². me oborr te shtruar e rrethuar me pem. drita e uje 24h. amb... 27/01/2020 19:29... Lexo detajet..

320,000 Euro
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2 Shitet Super Apartament 3+1+2 ne Bllok. Zona eshte nje nga me elitaret dhe me te

Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament 3+1+2 ne bllok. zona eshte nje nga me elitaret dhe me te kerkuarat ne kryeqytet, e plotesuar me te gjjitha sherbimet e nevojshme qe kerkon jetesa e diteve te sotme. aksesi ne zone eshte mjaft i lehte, duke qene se zona lidhet ... 27/01/2020 19:19... Lexo detajet..

130,000 Euro TEK PAZARI RI SHITET APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR! Ne rrugen Hoxha Tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobil

Tek Pazari Ri Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen hoxha tasim ,ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete i mobiluar , ne katin e 4 te nje pallati te ri ,me ashensor.apartamenti eshte organizuar si me poshte,koridori ku kane dalje te gjitha dhomat,salloni eshte sebashku me ambient g... 27/01/2020 19:15... Lexo detajet..

128,000 Euro Apartament ne shitje prane Komunes se Parisit Shitet super apartament prane Komunes se Parisit, rruga Robert Shvarc. Apartamen

Apartament Ne Shitje Prane Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament prane komunes se parisit, rruga robert shvarc. apartamenti eshte ne rrugen e re qe po behet prane kompleksit kika prane rrethit tek lulishtja e komunes se parisit. apartamenti ka nje planimetri te bollshme eshte 100m2 2+1+1. e... 27/01/2020 19:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

128,000 Euro

105,000 Euro TEK FARMACIA 10 SHITET APARTAMENRT 2+1+2 ME PROJEKT PER INVESTIM 1+1 DHE GARSIONIERE !  Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2

Tek Farmacia 10 Shitet Apartamenrt 2+1+2 Me Projekt Per Investim 1+1 Dhe Garsioniere !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne unaze tek kryqezimi i farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje pallat shume cilesor, ndertim i vitit 2019 me termoizolim, me 2 ashesor, lulishte dhe me 2 kate park... 27/01/2020 19:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

73,000 Euro 2+1+2 te astiri Shitet shtepi 2+1+2 ne astir
107m2 pjeserisht e mobilua
Kati i 7 me ashensor

2+1+2 Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet shtepi 2+1+2 ne astir 107m2 pjeserisht e mobilua kati i 7 me ashensor me çertifikat te rregullt 73.000€... 27/01/2020 19:05... Lexo detajet..

68,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mames. Apartamenti eshte i vendosur n

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e misto mames. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar, pjese e nje ndertimi teper cilesor. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme. dritare plastike me dopio xham. fasade me kapot... 27/01/2020 19:04... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Rr. " Irfan Tomini"! Ne rrugen “Irfan Tomini” shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallat

Shitet Apartament 2+1 Tek Rr. " Irfan Tomini"!

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne rrugen “irfan tomini” shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati 6 katesh. apartamenti ka planimetri shume te rregullt me hapesira te bollshme. organizohet ne nje koridor i cili te con ne nje hapesire te bollshme ndenje me dalje ne b... 27/01/2020 19:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

158,000 Euro Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1!  Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Komuna e Parisit shitet apartam

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes te komuna e parisit shitet apartament 3+1+2. me siperfaqe totale 145 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte, salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit , dy dhome gjumi martimoniale dhe nje ... 27/01/2020 18:57... Lexo detajet..

60,000 Euro Shiten apartamente 1+1 ,  Rruga e Dibres ! Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te permasave nga 64.7 m2 deri ne 125 m2. Kompleks

Shiten Apartamente 1+1 , Rruga E Dibres !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 te permasave nga 64.7 m2 deri ne 125 m2. kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të tiranë... 27/01/2020 18:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

75,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 ne Fresk Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje dhe nje ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi dy tualete (nga te cilet njeri me ajrosje natyrale) dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati me ashensor.... 27/01/2020 18:50... Lexo detajet..

41,000 Euro Apartament 2+1, Pogradec  Shitet apartamenti 2+1 ne qytetin e Pogradecit 

Apartamenti 2+1 mjaft mire i

Apartament 2+1, Pogradec

Zone Periferike | Pogradec (84.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne qytetin e pogradecit apartamenti 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhet n katin e 8 (te fundit ) te nje pallati te mire administruar me ashensor dhe banjo, gjithashtu dhe dy ballkon m... 27/01/2020 18:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,000 Euro

130,000 Euro Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 ! Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² dhe orga

Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rruga frosina plaku, shitet super apartament, me sipërfaqe 140 m² dhe organizim 3+1+2 tualete. apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara në tiranë. ndodhet në katin e 2-të banim, në një pallat të vitit 200... 27/01/2020 18:42... Lexo detajet..

85,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TEK KOMPLEKSI ORION  Shitet 2+1+dhome tharje, me siperfaqe 100 M2, kati 6, banim , ballkon, sistem ng

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Kompleksi Orion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1+dhome tharje, me siperfaqe 100 m2, kati 6, banim , ballkon, sistem ngrohje me kaldaje, kondicioner, hyrje totalisht e kompletuar, me ashensor. rr. "aleksander moisiu", prane kompleksit orion, dhe komisariatit nr.4. cmimi 85.000 euro (i d... 27/01/2020 18:38... Lexo detajet..

168,000 Euro SHITET APARTAMENT  3+1 TEK PAZARI I RI Shitet 3+1 bosh tek pazari ri, i pabanuar me pare, punime cilesore, parket, 2 ba

Shitet Apartament 3+1 Tek Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet 3+1 bosh tek pazari ri, i pabanuar me pare, punime cilesore, parket, 2 banjo, kati 3, ne proces hipotekimi, shitet me cmim okazion per zonen qe ndodhet, 137 m², 168.000 €/total... 27/01/2020 18:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

168,000 Euro

35,000 Euro Gazoniere Duplex per shitje 1+1 Shitet gazoniere Duplex 1+1 ne zonen e siri kodres ne katin e pare te nje pallat

Gazoniere Duplex Per Shitje 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet gazoniere duplex 1+1 ne zonen e siri kodres ne katin e pare te nje pallati te ri apartamenti esht i investuar ne menyre te persosur... 27/01/2020 18:29... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet 2+1 ne Misto Mame rei360albania 
Shitet Apartament 2+1 Misto Mame
Vendodhja: ” Rruga Besim All

Shitet 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Rei360albania shitet apartament 2+1 misto mame vendodhja: ” rruga besim alla ” Çmimi: 67.000 euro sipërfaqja: 112m² shitet apartament 2+1, në katin e 8 të një pallati të ri i pajisur me ashensorë . apartamenti është i organizuar... 27/01/2020 18:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

110,000 Euro Shitet Apartament te Komuna Parisit  Apartamenti eshte i ndare nje nje soxhorno te madhe me ambjentin e gatimit te pe

Shitet Apartament Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i ndare nje nje soxhorno te madhe me ambjentin e gatimit te perbashket , 2 dhoma gjumi 2 ballkone dhe 2 tualete .apartamenti ka nje orientim shume te mire dejt perendimit dhe ka shume drite . eshte gjithcka e re e pa banuar me pare... 27/01/2020 18:27... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet 2+1 ne Misot Mame rei360albania 
Shitet Apartament 2+1 Misto Mame
Vendodhja: ” Rruga Besim All

Shitet 2+1 Ne Misot Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rei360albania shitet apartament 2+1 misto mame vendodhja: ” rruga besim alla ” Çmimi: 62.000 euro sipërfaqja: 93m² shitet apartament 2+1, në katin e 6 të një pallati të ri i pajisur me ashensorë . apartamenti është i organizuar ... 27/01/2020 18:25... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet apartament 2+1+2+verande ne Misto Mame Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes/pjesen e gatimit , 2 dhoma gjumi (dh

Shitet Apartament 2+1+2+verande Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes/pjesen e gatimit , 2 dhoma gjumi (dhoma matrimoniale disponon edhe tualet ) , 2 tualete , korridori dhe pjesa e verandes 22m2 . apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim dhe ofrohet i mobiluar totalisht . ... 27/01/2020 18:21... Lexo detajet..

152,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Apartament !  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Apartament 3+1+2 Tualete. Apartamenti n

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartament !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

tek rezidenca kodra e diellit 1, shitet apartament 3+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te në një pallat te ri te mireadministruar, kamera sigurie 24h dhe ndodhet ne nje nga komplekset me standartin me te larte ne tirane. apartamenti... 27/01/2020 18:11... Lexo detajet..

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

81,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga e dibrës, te kompleksi orion. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamenti... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

40,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e “dibres”, ne hyrje te rruges “njazi meka”. apartamenti ka nje siperfaqe prej 54 m2, dhe eshte i organizuar n... (Premium 07.02.2020)

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

73,700 Euro Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature
Shitet apartame

Super Apartament 2+1 Rezidenca Turdiu Super Cmim Super Kubature

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament 2+1 rezidenca turdiu super cmim super kubature shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla e. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambien... 27/01/2020 18:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

79,000 Euro Apartament 1+1 per shitje tek ish-Ekspozita Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe organizohet nga dhoma e ndenjes + am

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ish-ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.83 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe organizohet nga dhoma e ndenjes + ambjenti gatimit , 1 dhome gjumi , tualeti , ballkoni dhe korridori . apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes e cila ofron fasilitete te shumta . ... 27/01/2020 18:07... Lexo detajet..

55,000 Euro Apartament 1+1 per shitje te 5 Maji Super apartament 1+1 per shitje te 5 MAJI.
Ndodhet ne katin e 2 t enje pallati

Apartament 1+1 Per Shitje Te 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super apartament 1+1 per shitje te 5 maji. ndodhet ne katin e 2 t enje pallati te ri ,orientim juglindje . per nje vizite neprone me kontaktoni!... 27/01/2020 18:07... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim