shitje apartamentesh 

 Online 156 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

44,000 Euro
2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 30/05/2020 13:31... Lexo detajet..

62,000 Euro
Super Okazion!Kodra e Diellit, mbrapa Eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. Super Okazion!Kodra e Diellit, mbrapa Eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. S

Super Okazion!kodra E Diellit, Mbrapa Eleonor,shitet Apartament 2+1+garderobe.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion!kodra e diellit, mbrapa eleonor,shitet apartament 2+1+garderobe. sip 67 m². kati 4. pallat i ri me hipoteke. apartament i kompletuar me cdo gje cilesore. cmimi 62.000 euro. #shitet #apartament #cilesi #okazion #hipoteke #kodraediellit ... 30/05/2020 13:30... Lexo detajet..

63,800 Euro
Ne Shkoze, Shitet Ap.2+1 me Orientim Perfekt . Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartame

Ne Shkoze, Shitet Ap.2+1 Me Orientim Perfekt .

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te vitit 2019, te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 116 m2. organizohet ne nje sallon bashke me kend... 30/05/2020 13:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,800 Euro

47,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 47,000 € ID: plus15869 Shitet, apartament 2+1 në Fresk, në rrugën e Thesarit, tek Shkolla e Re.
Inf

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 47,000 € Id: Plus15869

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1 në fresk, në rrugën e thesarit, tek shkolla e re. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 87m2. • kati i 3 banim. • orientim jug-perëndim. • me hipotekë. apartamenti disponon: ambjent nden... 30/05/2020 13:27... Lexo detajet..

190,000 Euro Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim te Vitit 2019! Ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te Tiranes, ne Rrugen e Kosovareve, s

Ne Rrugen E Kosovareve Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Vitit 2019!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne vendodhjen me te kerkuar dhe terheqese te tiranes, ne rrugen e kosovareve, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te vitit 2019. aktualisht pallati eshte ne fazen perfundimtare, i perfunduar plotesisht persa i perket rifiniturave, vendosjes se ashenso... 30/05/2020 13:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

190,000 Euro

118,000 Euro SHITET Apartament Komod 2+1 ! - Rruga Ramaxan Demneri, ne zonen e Tirana e Re, Shitet Apartament 2+1 , nderti

Shitet Apartament Komod 2+1 !

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- rruga ramaxan demneri, ne zonen e tirana e re, shitet apartament 2+1 , ndertim i ri me ashensor, me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik lindje-jug-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar ,... 30/05/2020 13:26... Lexo detajet..

90,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

203,000 Euro Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2 Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, t

Prane Shkolles "petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

prane shkolles "petro nini luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, ne nje pallat 9 katesh, te mireadministruar. ai strukturohet ne nje sallon ndenje ... 30/05/2020 13:25... Lexo detajet..

95,000 Euro SHITET Apartament Komod 3+1 i rikonstruktuar! - Shitet Apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me Strukture te rr

Shitet Apartament Komod 3+1 I Rikonstruktuar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

- shitet apartament 3 +1 ne pallat te vjeter i rikonstruktuar me strukture te rregullt dhe me orientim fantastik jug-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te mireadministruar , me siperfaqe te brendshme 98 m2 (neto) dhe e... 30/05/2020 13:24... Lexo detajet..

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

88,000 Euro Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1! Te Komuna e Parisit prane Tirana Bank, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodh

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

te komuna e parisit prane tirana bank, shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 12 -katesh te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me ambientin e gatimit te perbashket, 2 dhoma gjumi, njera prej t... 30/05/2020 13:24... Lexo detajet..

234,000 Euro Apartament per shitje Rruga Elbasanit Ne fillim te Rruges se Elbasanit mbi Mullirin e Vjeter ne katin e 6 te pallatit

Apartament Per Shitje Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne fillim te rruges se elbasanit mbi mullirin e vjeter ne katin e 6 te pallatit shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme. apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe eshte i gjithi i investuar me materiale super cilesore. pallati eshte i mi... 30/05/2020 13:23... Lexo detajet..

202,000 Euro Te Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 3+1 me Hapesire te Madhe! Shume prane Qendres, ne Bulevardin Zogu I Pare, shitet super apartament 3+1+2 me

Te Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesire Te Madhe!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shume prane qendres, ne bulevardin zogu i pare, shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe te madhe. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. eshte i organizuar ne nje planimetri sh... 30/05/2020 13:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

202,000 Euro

122,000 Euro Shitet Apartament Prane Qendres, Totalisht I Rinovuar ! Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes 300 metra larg sheshit Skenderbej, ne

Shitet Apartament Prane Qendres, Totalisht I Rinovuar !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e kavajes 300 metra larg sheshit skenderbej, ne nje nga zonat me te zhvilluara te tiranes, e plotesuar me te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallat... 30/05/2020 13:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

139,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1+ Garazhd! Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apar

Shitet Super Apartament 2+1+ Garazhd!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, dhe avantazhet qe ofrohen jane. vendodhja -shume prane qendres dhe larg ... 30/05/2020 13:22... Lexo detajet..

73,000 Euro Në Zonën e Bllokut, Tek Juridiku Shitet Ambient Open-Space Perfekt Për Investim!  Ne Zonen e Bllokut, tek Fakulteti Juridik shitet Garsoniere e pershtatur per zy

Në Zonën E Bllokut, Tek Juridiku Shitet Ambient Open-space Perfekt Për Investim!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne zonen e bllokut, tek fakulteti juridik shitet garsoniere e pershtatur per zyra, ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. ambienti ndodhet ne zonen me te kerkuar te tiranes persa i perket kerkesave per investim dhe qira. strukturohet ne n... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

69,000 Euro Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!! Apa

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Rezidencial Mangalem 21!!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne ali dem, shitet apartament 2+1+2 ne kompleksin rezidencial mangalem 21!!! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 102.7 m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe kend kuz... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

147,900 Euro Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar. Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Margarita Tutulani shitet super a

Rruga Margarita Tutulani, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

prane gjimnazit petro nini luarasi, ne rrugen margarita tutulani shitet super apartament 2+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te mobiluar me shum shije,... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer Qendres dhe Liqenit Artificial Te Tiranes! Shitet super apartament 2+1+2 tek Rruga e Kosovareve, nje nga zonat me te kerkua

Shitet Super Apartament I Pozicionuar Njekohesisht Afer Qendres Dhe Liqenit Artificial Te

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tek rruga e kosovareve, nje nga zonat me te kerkuara per momentin ne treg, per shkak te kushteve te jeteses qe ofron. zona eshte lehtesisht e aksesueshme nga pjeset e tjera te qytetit dhe gjithashtu pozicioni i zones fav... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

199,000 Euro Ne Bllok Shitet Super Apartament i Rralle ! Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht

Ne Bllok Shitet Super Apartament I Rralle !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me posht: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orjentimi i apartamentit lindje. disponon termoizolim perimetral dhe te brendshem. instalimet elektrike te gjitha... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

80,000 Euro Ne Hyrje Te Ali Demit Shitet Ap 2+1 Me Shume Diell Shitet apartment 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tyneli i pare qe l

Ne Hyrje Te Ali Demit Shitet Ap 2+1 Me Shume Diell

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartment 2+1 ne hyrje te rruges ali demi me sakte tek tyneli i pare qe lidhet rruga ali demi me tregun elekrik. ambjenti ka orientim jug cka do te thot qe e rreh dielli pothuajse gjate gjithe dites. ambjenti momentalisht eshte perdori si 1+1 ... 30/05/2020 13:21... Lexo detajet..

75,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Ap 2+1Ne Pallat Te Ri! Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i p

Tek Kodra E Diellit, Shitet Ap 2+1ne Pallat Te Ri!

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e diellit, shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambient gatimi, dhome cifti, dhome femijesh me dalje ne ballkon, dhe 1 tualet me ... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

87,000 Euro Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 ne ndertim te ri! Ne Myslym Shyr, shitet apartament 2+1, si rast ideal per investim. Apartamenti n

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Ne myslym shyr, shitet apartament 2+1, si rast ideal per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e nden... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

80,000 Euro Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Investimi ! - Ne Myslym Shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Investimi !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne myslym shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti strukturohet ne koridorin hyres, qe degezohet me sallonin e nden... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

119,000 Euro Apartament 3+1 ne Shitje te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet Apartament 3+1, siperfaqe 105 m2 me Hipote

Apartament 3+1 Ne Shitje Te Rezidenca Kodra E Diellit Ne Tirane

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rezidenca kodra e diellit 1, shitet apartament 3+1, siperfaqe 105 m2 me hipotek, kati i 3 me ashensore. apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, garderob, 2 tualete, ballkon. apartamenti ka koridor ne hyrje, nje garderobe ne koridorin h... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

299,000 Euro Rezidenca Kodra e Diellit 1,shitet vilete(duplex). Sip 220 m². 3+1+ambjent gatimi me vete +2 gardero Rezidenca Kodra e Diellit 1,shitet vilete(duplex). Sip 220 m². 3+1+ambjent gati

Rezidenca Kodra E Diellit 1,shitet Vilete(duplex). Sip 220 M². 3+1+ambjent Gatimi Me Vete

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca kodra e diellit 1,shitet vilete(duplex). sip 220 m². 3+1+ambjent gatimi me vete +2 garderoba. punime dhe kompletim super cilesore. investim me vlere 100.000 euro. cmimi shitjes 299.000 euro. #shitet #vilete #kodraediellit #super #cilesi #k... 30/05/2020 13:20... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim