shitje shtepi albania 

 Online 644 lexues | 20 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 644 lexues | 20 njoftime ne pritje
125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

59,999 Euro
SUPER OKAZION!!  Shitet apartament 2+1 Yzberisht Shitet Super Apartament 2+1 Yzberisht tek KMY i pademtuar nga termeti super i mo

Super Okazion!! Shitet Apartament 2+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 yzberisht tek kmy i pademtuar nga termeti super i mobiluar super i investuar dhe shume komod. shitet i mobiluar. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. cmim okazion!!!... 10/04/2020 00:07... Lexo detajet..

59,000 Euro
OKAZION 2+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT Shitete apartament, ndodhet në zonën e Yzberishtit,prane Ecco Market • Infor

Okazion 2+1 Me Hipoteke Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitete apartament, ndodhet në zonën e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqa e apartamentit : 95 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi ... 10/04/2020 00:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

65,000 Euro
Apartament 1+1 Komuna e Parisit. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit.
Informacio

Apartament 1+1 Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati i 2 banim, sipërfaqa e apartamentit 77 m2, ne proces hipotekimi. apartamenti disponon: salloni ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti ... 10/04/2020 00:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

45,000 Euro Super okazion per shitje tek komuna e Parisit, tek Kristal Center. Super okazion per shitje tek komuna e Parisit, tek Kristal Center. Shitet garzon

Super Okazion Per Shitje Tek Komuna E Parisit, Tek Kristal Center.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion per shitje tek komuna e parisit, tek kristal center. shitet garzoniere 40 m2, e organizuar ne kuzhine, dhome ndenjeje, tualet dhe nje ballkon. ambjenti mund te perdoret edhe si mundesi investimi per qeradhenje. shitet per vetem 45 000 e... 09/04/2020 23:58... Lexo detajet..

82,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Selite Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 96 m2, me siperfaqe neto 84.2 m2.
Orga

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Selite

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 96 m2, me siperfaqe neto 84.2 m2. organizohet nga nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. salloni eshte me dalje ne ballkon. ndodhet ne katin e trete banim, me orientim j... 09/04/2020 23:38... Lexo detajet..

450,000 Euro Ndertese me tre kate Ndertese me tre kate ka siperfaqe 522m2 (174m cdo kat) e ndertuar ne  500m2  tok

Ndertese Me Tre Kate

Uji i ftojte | Vlore
3+1 Dhoma | Kuzhine
522.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndertese me tre kate ka siperfaqe 522m2 (174m cdo kat) e ndertuar ne 500m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores. ndertesa ne te tre katet ka pamje te vecante duke perfshire panoramen e bregdetit nga karaburuni deri ne zver... 09/04/2020 23:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Laprake Ne nje zone te zhvilluar ne Laprake, prapa pallateve Hawai shitet apartament 2+1

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje zone te zhvilluar ne laprake, prapa pallateve hawai shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri por pa ashensor. organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, ambient ndenjeje dhe kuzhine gatimi, si dhe 1 tualet... 09/04/2020 23:34... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 55,000 € ID: plus15006 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga Muhamet Deliu pranë Hippo Market.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 55,000 € Id: Plus15006

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2. • kati i 2 banim • orientim jug • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambie... 09/04/2020 23:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

87,000 Euro OKAZION: ULET nga 98,000 Eu ne 87,000 Eu per 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 87,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: Ulet Nga 98,000 Eu Ne 87,000 Eu Per 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 09/04/2020 23:07... Lexo detajet..

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

69,000 Euro

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fresku - Linze

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 09/04/2020 22:32... Lexo detajet..

60,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE MISTO MAME Apartamenti ndodhet ne zonen e Kombinatit, shume prane Kompleksit Cabej. Apartam

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kombinatit, shume prane kompleksit cabej. apartamenti ka nje siperfaqe prej 118m2. eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenje, kend gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi dhe tualet. ndodhet ne katin e peste te nje pa... 09/04/2020 22:26... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet,SUPER Apartamenti 2+1,Kompleksi Green City Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësor

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja totale : 105.8 m2 . apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhomat e gjumit... 09/04/2020 22:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 09/04/2020 21:34... Lexo detajet..

235,000 Euro Shitet apartament Luksoz 3+1+verand te Liqeni Shitet super apartament, luksoz 218 m2 me verand 75m2, 3 dhoma gjumi, kuzhina dh

Shitet Apartament Luksoz 3+1+verand Te Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
218.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament, luksoz 218 m2 me verand 75m2, 3 dhoma gjumi, kuzhina dhe 2 tualete. ambienti eshte super i investuar. ndodhet ne katin e 5 me pamje relaksuese nga kopshti.... 09/04/2020 21:25... Lexo detajet..

40,000 Euro  Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 09/04/2020 21:23... Lexo detajet..

79,000 Euro Shitet Ap 2+1 Komuna e Parisit tek Stockholm bar  Shitet Apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor kati I 5 , me hipotek , I perb

Shitet Ap 2+1 Komuna E Parisit Tek Stockholm Bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor kati i 5 , me hipotek , i perbere nga 2 dhoma gjumi , sallon , 2 tualete dhe 2 ballkone te bollshem me pamje shume te mire ... 09/04/2020 20:41... Lexo detajet..

87,000 Euro Shitet 2+1+2ballkone komuna parisit  Shitet super apartament komuna parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e kater, dh

Shitet 2+1+2ballkone Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament komuna parisit. apartamenti ndodhet ne katin e kater, dhe nje organizim shume te mirë. apartamenti disponon dokument hipotekor..apartamenti shitet i mobiluar ... 09/04/2020 20:40... Lexo detajet..

16,000 Euro  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 56 m² e organizuar në kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. shitet me çmimin prej 16 000 €/total. për më shumë informacione ose një vizitë në p... 09/04/2020 20:27... Lexo detajet..

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

35,000 Euro SHITET 1+1 STADIUMI 'NIKO DOVANA' DURRES🏠 💥35'000€✔ 👉SHITET 1+1
👉73 METRA
👉MOBILUAR
👉KATI 6, PALLAT I RI ME ASHENSOR

Shitet 1+1 Stadiumi 'niko Dovana' Durres🏠 💥35'000€✔

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... 09/04/2020 20:20... Lexo detajet..

45,500 Euro OKAZION!!!1 Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Okazion!!!1 Shitet Apartament 1+1 Tek Rezidenca Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 70 m2. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesu... 09/04/2020 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,500 Euro

42,000 Euro Apartament 1+1 per shitje tek Ali Demi. Shitet apartament 1+1 ne zone e Ali Demi-t prane shkolles Kushtrimi i Lirise. Hy

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zone e ali demi-t prane shkolles kushtrimi i lirise. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. totalisht e investuar dhe rikonstruktuar. suvatime dhe rifinitura te reja. orientimi veri-jug ben qe apartamenti te kete drite... 09/04/2020 19:12... Lexo detajet..

34,000 Euro SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21! Apartament 1+1 per vetem 34.000 euro! Apartament me siperfaqe 44.8 m2, me orientim veri-perendm. Sa hyn ne apartament

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21! Apartament 1+1 Per Vetem 34.000 Euro!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me siperfaqe 44.8 m2, me orientim veri-perendm. sa hyn ne apartament ne te djathte eshte i pzicionuar tualetime tej eshte i pozicionuar kendi i gatimt dhedhoma e ndenjes e cila ka akses edhe ne llozhen e apartamentit. apartamenti ka nje si... 09/04/2020 19:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

34,000 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

55,000 Euro

Apartament Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir ne rrugen mikel maruli. apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te mireadministruar, eshte i or... (Premium 15.04.2020)

55,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë 55,000 € Id: Plus15006

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga muhamet deliu pranë hippo market. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 82m2.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 09/04/2020 18:29... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 09/04/2020 18:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

61,000 Euro Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pare* Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pa

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 09/04/2020 18:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim