shitje shtepija elbasan  20922 Njoftime

 Online 148 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

42,000 Euro  Shitet Apartament 1+1 me Hipotekë në Yzberisht Shitet apartament 1+1 në Yzberisht pranë Big Market.
Apartamenti ka sipërfaq

Shitet Apartament 1+1 Me Hipotekë Në Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.03.2019 (09:13): Shitet apartament 1+1 në yzberisht pranë big market. apartamenti ka sipërfaqe 69 m2 dhe është i mirë organizuar në dhomë ndenje+kuzhinë,1 dhomë gjumi,1 tualet,1 ballkon. nodhet në katin e 1 banim,shitet pjesërisht i mobiluar. Çmim...

79,000 Euro Shitet Apartament 2+1 në Don Bosko Në Don Bosko,në rrugë kryesore shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 95 m2. Apa

Shitet Apartament 2+1 Në Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.03.2019 (09:12): Në don bosko,në rrugë kryesore shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 95 m2. apartamenti është i mirë organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku, dy dhoma gjumi, korridor, tre ballkone dhe një tualet(me dritare). ka një kubaturë të r...

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

95,800 Euro Shitet Apartament 3+1 ne Unaze te Re Shitet apartament 3+1 ne Unaze te Re tek Rruga"Loni Ligori" Apartament

Shitet Apartament 3+1 Ne Unaze Te Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (09:12): Shitet apartament 3+1 ne unaze te re tek rruga"loni ligori" apartamenti ka siperfaqe 134 m2 dhe eshte e organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine se bashku,tre dhoma gjumi,tre tualete secila me dritare,dy ballkone,2 korridore. ka nje kubature shume te r...

Mobilimi:Bosh

95,800 Euro

69,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me Hipotekë tek Unaza e Re Shitet apartament 2+1 tek Rruga"Loni Ligori" pranë Vilës L. 
Aparta

Shitet Apartament 2+1 Me Hipotekë Tek Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (09:10): Shitet apartament 2+1 tek rruga"loni ligori" pranë vilës l. apartamenti me sipërfaqe 112.8 është i organizuar në dhomë ndenje dhe kuzhinë së bashku,dy dhoma gjumi,dy korridore,dy tualet(njëri me dritare),ballkon. ndodhet në katin e pes...

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

60,000 Euro Shitet | apartament 2+1, 75m2, 60000 euro me hipoteke, te Medreseja! Shitet | apartament 2+1, 75m2, 60000 euro me hipoteke,te Medreseja! Apartamenti

Shitet | Apartament 2+1, 75m2, 60000 Euro Me Hipoteke, Te Medreseja!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.03.2019 (09:04): Shitet | apartament 2+1, 75m2, 60000 euro me hipoteke,te medreseja! apartamenti ndodhet ne rrugen ferrit xhajko, prane shkolles se medresese. i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet, 1 ballkon d...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

51,000 Euro Shitet | apartament 1+1, 58m2, 51000 euro Shitet | apartament 1+1, 58m2, 51000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne Vasil Shan

Shitet | Apartament 1+1, 58m2, 51000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.03.2019 (09:04): Shitet | apartament 1+1, 58m2, 51000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne vasil shanto! i organizuar ne: 1 sallon i bollshem + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. apartamenti ndodh...

53,000 Euro Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, i arreduar, ne Laprake me hipoteke! Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, i arreduar, ne Laprake me hipoteke! A

Shitet | Apartament 2+1,72 M2, 53000 Euro, I Arreduar, Ne Laprake Me Hipoteke!

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.03.2019 (09:04): Shitet | apartament 2+1,72 m2, 53000 euro, i arreduar, ne laprake me hipoteke! apartamenti eshte i organizuar ne: 1 sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 korridor shperndares, 1 tualet dhe 1 ballkone. zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume f...

44,000 Euro Shitet Apartament tek hekurudha ne Durrës Shitet Apartament tek hekurudha ne Durrës përballë detit
Hyrje 1+1
Sipërfa

Shitet Apartament Tek Hekurudha Ne Durrës

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (08:36): Shitet apartament tek hekurudha ne durrës përballë detit hyrje 1+1 sipërfaqja 67 m² Çmimi 44.000 euro nr tel 0694455666...

Mobilimi:Bosh

44,000 Euro

75,000 Euro Shitet apartament ne Qerret! Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese

Shitet Apartament Ne Qerret!

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.03.2019 (00:12): Shitet apartament pushimi 2+1 ne qerret. ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zone rezidenciale e rrethuar m...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

71,000 Euro id:80344 - 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cileso...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

62,000 Euro SUPER OKAZION,SHITET AP 2+1 PERBALL SPITALIT AMERIKAN 3 SUPER OKAION,Shitet Apartament 2+1 ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRAN

Super Okazion,shitet Ap 2+1 Perball Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.03.2019 (00:12): Super okaion,shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane perball spitalit amerikan 3. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet tek kompleksi ''tirana golden park''. ( pjesa me tulle te kuqe ) kom...

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

55,000 Euro shitet 2+1 ne misto mame 2+1 ne misto mame  108 m + 60 m verand me hipotek

Shitet 2+1 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.03.2019 (00:12): 2+1 ne misto mame 108 m + 60 m verand me hipotek...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

55,000 Euro shes apartament  2+1 ne laprak shitet hirje ne pallallat me tull dhe hipotek

Shes Apartament 2+1

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.03.2019 (00:12): Ne laprak shitet hirje ne pallallat me tull dhe hipotek...

30,000 Euro Okazion Garsionere 21 Dhjetori Shitet gazoniere me siperfaqe 33.8 m2, kati I-re ne pallat ekzistues,Vendodhje i

Okazion Garsionere 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
34.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.03.2019 (00:12): Shitet gazoniere me siperfaqe 33.8 m2, kati i-re ne pallat ekzistues,vendodhje ideale 21-dhjetori dhe myslym shyri. i pershtateshem per banim ose biznese si: zyre noteri,kontabiliteti,konsulence,klinike,parukeri-estetike,etj.mundesi e shkelqyer per i...

109,000 Euro 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike Shitet Apt 2 + 1 (115 m2) tek Shkolla e Baletit, Pallat i Ri me Ashensor | Mobil

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (23:57): Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina eshte e re | dhomat e gjumit jane te komple...

71,000 Euro 3 + 1 tek Rr. Bardhyl -Mundesi Perfekte-  Shitet Apt 3 + 1 Rr. Bardhyl - Pallat egzistues | Bosh ose i Mobiluar | Planimet

3 + 1 Tek Rr. Bardhyl -mundesi Perfekte-

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (21:37): Shitet apt 3 + 1 rr. bardhyl - pallat egzistues | bosh ose i mobiluar | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire natyral | kondicioner | dritare dopio xham | set divanesh | pajisje elektroshtepiake cilesore | kundrabufe e bere me porosi | zone ...

65,500 Euro Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone Shitet Apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne Porcelan (Rr. Hysen Gjura) - Apartamenti eshte n

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Park

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (21:37): Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera ekonomik | muret jane patinuar se fundm...

117,000 Euro Okazion apartamente 87m tek ambasada USA shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

18.03.2019 (21:13): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen tereza apartamenti esht i org...

99,000 Euro Shitet|Apartament 2+1, 109.61 m2, 99000 euro rruga Dritan Hoxha  Apartamenti eshte ne nje pallat shume cilesor, ne katin e peste , ku termoizoli

Shitet|apartament 2+1, 109.61 M2, 99000 Euro Rruga Dritan Hoxha

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.03.2019 (20:35): apartamenti eshte ne nje pallat shume cilesor, ne katin e peste , ku termoizolimi eshte me veshje kapote, dy ashensore ne hyrje , shkalle me drite , muret ndarese me izolim akustik midis apartamenteve dhe koridoreve te perbashketa. punimet brenda ap...

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

72,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 102 m2 me HIPOTEKE

Shitet Super 2+1 102 M2 Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti disoponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka orjentim lindje duke ofruar ndricim gjate paradites eshte me pamje nga rruga kryesore i pershtatshem per nje familje te madhe apartamenti dispon...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

6,000,000 Leke SHITET SHTEPI 2+1,2 banja,1ballkon,103m2 Shitet shtepi per arsye emigrimi,103m2 ,pjeserisht e mobiluar,ne kushte shume te

Shitet Shtepi 2+1,2 Banja,1ballkon,103m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet shtepi per arsye emigrimi,103m2 ,pjeserisht e mobiluar,ne kushte shume te mira...

Mobilimi:Pjeserisht

6,000,000 Leke

125,000 Euro Shitet 2+1 apartament ne myslym shyr Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Myslym Shyri, prane me kryqezimin me rr Sami

Shitet 2+1 Apartament Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:27): ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

105,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE GJIMNAZI PARTIZANI Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen 4 Deshmoret, prane Gjimnazit Partizani nder zo

Shitet Apartament 2+1 Te Gjimnazi Partizani

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

18.03.2019 (20:27): Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen 4 deshmoret, prane gjimnazit partizani nder zonat me te preferuara te tiranes . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105 m2, ndodhet ne katin 7 ne nje pallat te ri me dy ashensor, buze rruges kryesore. organizohe...

65,000 Euro OKAZION, APARTAMENT 2+1, ALI DEMI Apartament 2+1 me sipërfaqe 89.4 m2 i përshtatshëm për një familje të vog

Okazion, Apartament 2+1, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.03.2019 (20:27): Apartament 2+1 me sipërfaqe 89.4 m2 i përshtatshëm për një familje të vogël. hyrja është në formë holli përreth të cilit janë orientuar kthinat e tij. ambienti i ditës është i mirësistemuar dhe ka hapësirë të mjaftueshme për ...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

65,500 Euro id:35268 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Apt ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET | Parkim ne Zone

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Apt Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket | Parkim Ne Zone

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte me parket cilesor | zona ofron mundesi parkimi | kondicionera...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

208,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 130 m² 208.000 Euro (Blloku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 2, 130 M² 208.000 Euro (blloku)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojme apartament 3+1 per shitje tek rruga “ismail qemali” ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i pozionuar ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 130.3m2. apartamenti es...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

58,000 Euro Shitet apartament 2+1,81m  unaza e re tek rrotondot Siperfaqe totale 81m,kati 8,orientim jug,me hipoteke,tek dy rrotondot

Shitet Apartament 2+1,81m Unaza E Re Tek Rrotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

18.03.2019 (20:27): Siperfaqe totale 81m,kati 8,orientim jug,me hipoteke,tek dy rrotondot...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

55,000 Euro Okazion Shitet Apartamenti 2+1 me hipoteke. Okazion. Apartament 68 m2. Ndodhet ne katin e 5 te nje papllati ekzistues, por i

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 Me Hipoteke.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Okazion. apartament 68 m2. ndodhet ne katin e 5 te nje papllati ekzistues, por i mirembajtur. apartamenti eshte i organizuar ne kuzhine. 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon, i pa mobiluar. apartamenti ka dokumentacion te rregullt. cmimi.550...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

54,000 Euro Apartament 21-Dhjetori 70m2 1+1 OKAZION OKAZION 
KONTAKTONI NE NR 
068 222 8997

Apartament 21-dhjetori 70m2 1+1 Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.03.2019 (20:27): Okazion kontaktoni ne nr 068 222 8997...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim