shitje shtepish  13961 Njoftime

 Online 260 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

100,000 Euro id:116224 - Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i ... (Premium 22.04.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri  OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

56,000 Euro Apartament 2+1. Me hipoteke. Yzberisht Prane Kmy ne Yzberisht,shitet ap 2+1.
Siperfaqe ekonomike per nje apartamet 2+1

Apartament 2+1. Me Hipoteke. Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (19:22): Prane kmy ne yzberisht,shitet ap 2+1. siperfaqe ekonomike per nje apartamet 2+1 kati 7 me hipoteke shitet totalisht i mobiluar kontakt evisa real estate ...

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ISH FUSHA E AVIACIONIT Apartamenti ndodhe ne mesin e fushes tek pallatete reja. Ka hipoteke dhe organiz

Shitet Apartament 2+1 Ish Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhe ne mesin e fushes tek pallatete reja. ka hipoteke dhe organizim te mire.orientim nga jug perendimi. kati 4 banim. me hipoteke. 89m2 70000euro i pa diskutueshem. kontaktoni 0698930374...

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 perballe “Casa Italias”. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit te nje pallati ri. Organizimi i bren

Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe 105 M2 Perballe “casa Italias”.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit te nje pallati ri. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, soxhorno ambjent gatimi me dritare, korridor, 2 tualete dhe ballkon. orientimi i apartamentit eshte nga jug-lindje, duke ...

70,000 Euro Apartament 3+1 Kinostudio Adresa: Kinostudio te policia rrugore

Shitet apartament i ndodhur ne kinostud

Apartament 3+1 Kinostudio

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.78 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (19:21): Adresa: kinostudio te policia rrugore shitet apartament i ndodhur ne kinostudio afer policise rrugore. eshte i perbere nga nje soxhorno , tre dhoma gjumi, nje ballkone dhe dy tualete. ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi me pallate te rinj te ...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

70,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE Apartament për shitje, Blv "Bajram Curri" pranë pallatit me shigjeta

Apartament 2+1 Per Shitje

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartament për shitje, blv "bajram curri" pranë pallatit me shigjeta. organizohet në sallonin e ndenjes këndi i gatimit, ballkon me pamje nga perëndimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet. shitet i mobiluar. Çmimi: 70.000 euro. kontakto: +355 ...

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PALLATIT ME SHIGJETA Shitet apartament ne katin e 7- te, te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje si

Shitet Apartament 2+1 Prane Pallatit Me Shigjeta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament ne katin e 7- te, te nje pallati te ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale 85 m2 me certifikate pronesie. i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine e perbashket, dy dhoma gjumi, tualet dhe nje ballkon....

70,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 80 m² 70.000 Euro (Ali Demi) Shitet apartament në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 5, 80 M² 70.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament në zonën e ali demit, te ish markata e vjetër. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim, me një sipërfaqe prej 80 m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i organizuar në një sallon ndenje, kuzhina, 3 dhoma gjum...

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 te shkolla e baletit Shitet apartament me siperfaqe neto 66m2 ne Rrugen Petro Nini Luarasi te Shkolla

Shitet Apartament 2+1 Te Shkolla E Baletit

Tjeter zone | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament me siperfaqe neto 66m2 ne rrugen petro nini luarasi te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron fasilitete te shumta. shume prane zones me te zhvilluar te tiranes me akses direkt ne unazen e vogel. apartame...

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 114,5 m2 ne Yzberisht, prane KMY Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri. Organizimi i b

Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe 114,5 M2 Ne Yzberisht, Prane Kmy

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit te nje pallati te ri. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualete dhe 2 ballkone. orientimi i apartamentit eshte nga perendimi, duke ofruar d...

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro Apartament 1+1 Vasil Shanto, 66.5 M2, 70000 EURO Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Vasil Shantos, prane Shkolles Vasil S

Apartament 1+1 Vasil Shanto, 66.5 M2, 70000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e vasil shantos, prane shkolles vasil shanto. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqa e apartamentit 66.5 m2 • dokumentacioni: me hipoteke apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe di...

70,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 82 m² 70.000 Euro (Vasil Shanto) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Vasil Shantos. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 82 M² 70.000 Euro (vasil Shanto)

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqa e apartamentit 82 m2 •dokumentacioni: me hipoteke • orientim: perendim apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon: • salloni ...

70,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 66 m2 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati ekzistues. Organizimi

Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe 66 M2 Prane Shkolles Se Baletit.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit te nje pallati ekzistues. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet, 2 ballkone dhe depo. jeni te mirepritur te na kontaktoni, faleminderit!...

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 te shkolla e baletit Shitet apartament me siperfaqe neto 66m2 ne Rrugen Petro Nini Luarasi te Shkolla

Shitet Apartament 2+1 Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament me siperfaqe neto 66m2 ne rrugen petro nini luarasi te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone e cila ofron fasilitete te shumta. shume prane zones me te zhvilluar te tiranes me akses direkt ne unazen e vogel. apartame...

70,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TE RR BARRIKADAVE Shitet super apartament ne nje nga lagjet e vjetra Tironse, prane Gjimnazit Sami

Shitet Super Apartament 1+1 Te Rr Barrikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet super apartament ne nje nga lagjet e vjetra tironse, prane gjimnazit sami frasheri. apartamenti eshte me orientim jug, kati i 2. perbehet nga sonxhorno bashke me ambjent gatimi , me dalje tek nje ballkon i bollshem, dhome gjumi,tualet. sh...

70,000 Euro Shitet super apartament 1+1 te Myslym Shyri! Shitet apartament tek ish Addidas ne Myslym Shyri ne katin e 4 te nje pallati 5

Shitet Super Apartament 1+1 Te Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament tek ish addidas ne myslym shyri ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 53.4 m2 e organizuar ne nje sallon dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi dhe tualeti me aspirim natyral, sherndarja neper am...

70,000 Euro Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2 Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 71m2 .
Eshte pjeserisht e mobiluar dhe ka dy

Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe 71 M2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71m2 . eshte pjeserisht e mobiluar dhe ka dy ballkone. kati i 8 jo i fundit. pallati ka punime cilesore dhe eshte me hipoteke....

70,000 Euro APARTAMENT  SHITET APARTAMENT ME VENDNDODHJE TEK KRISTAL CENTRE, KOMUNA E PARISIT,  RRUGA PE

Apartament

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament me vendndodhje tek kristal centre, komuna e parisit, rruga per tek eleonora. siperfaqa e aprtamentit eshte 70 m2, me dy tualete e ndodhet ne katin e trete banim. cmimi i shitjes eshte 70 000 euro, i padiskutueshem....

70,000 Euro Apartament 1+1 per shitje Kodra e Diellit, 80 m2, 70000 Euro Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 1+1 Per Shitje Kodra E Diellit, 80 M2, 70000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • buze rruge • kati i 5 • siperfaqa e apartamentit : 80 m2 • dokumentacioni: me çertifikate pronesie • orientim: veri-lindje. organizimi: • ...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro shitet SUPER  1+1 garden rezidenc turdiu  Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 1+1 Garden Rezidenc Turdiu

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

70,000 Euro Apartament 2+1 per Shitje prane Hipotekes Ndodhet ne pallat eksiztues me siperfaqe 70m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhom

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Hipotekes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (19:21): Ndodhet ne pallat eksiztues me siperfaqe 70m2 te organizuar ne soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. zona eshte e qete dhe mjaft e frekuentuar, nje mundesi shume e mire investimi. per me shume info. na kontaktoni!...

70,000 Euro SUPER OKAZION apartament te Ferit Xhajko Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati egzistues, ku shtrihet në t

Super Okazion Apartament Te Ferit Xhajko

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati egzistues, ku shtrihet në të gjithë katin e pallatit në një zonë ku cmimet mesatare janë 900 euro/m2 ky apartament vjen me një super cmim 700 euro/m2....

70,000 Euro OKAZION apartament te Ferit Xhajko Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati egzistues, ku shtrihet në t

Okazion Apartament Te Ferit Xhajko

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati egzistues, ku shtrihet në të gjithë katin e pallatit në një zonë ku cmimet mesatare janë 900 euro/m2 ky apartament vjen me një super cmim 700 euro/m2....

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro shitet apartamnet 1+1 me hipoteke Shitet apartament perballe Gjimnazit Sami Frasheri,orientim jug lindje. Shitet i

Shitet Apartamnet 1+1 Me Hipoteke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (19:21): Shitet apartament perballe gjimnazit sami frasheri,orientim jug lindje. shitet i mobiluar dhe ka cerifikate pronesie. cmimi i negociuar nga 75000 euro ulet deri ne 70000 euro cmimi i fundit. 0695229696...

70,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 95 m² 70.000 Euro (Rruga e Dibres) Apartamenti ndodhet ne rrugen e “Dibres” tek Kompleksi Orion , Tower Bridge

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 95 M² 70.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (19:21): ...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

70,000 Euro 2+1 me hipotek rruga e dajtit(fresk) apartamenti ndodhet ne rrugen e dajtit, prane restorant freskut ne katin 6 te ne

2+1 Me Hipotek Rruga E Dajtit(fresk)

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.04.2019 (19:21): Apartamenti ndodhet ne rrugen e dajtit, prane restorant freskut ne katin 6 te nej palalti te ri me punime cilesore, me ashensor. perbehet nga ambient ndenje gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. shitet i mobiluar. me hipoteke. 0684230409...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim