shpija ne shitje ne lezhe

 Online 178 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
180,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Kavajes Tirana

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1+2 ne shitje tek rruga kavajes kompleksi garden building. ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe me te gjelberuara te qyteti... (Premium 17.11.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Në Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Shumë Dritë!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne yzberisht, perball eco market, shitet super aparatament 2+1 i mobiluar dhe me shume drite!!!. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri... (Premium 16.05.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1+verande,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane el sahara. informacion mbi apartamentin: • kat... (Premium 13.01.2021)

63,000 Euro
Okazion Ap 1+1 ne Shitje te ish Parku i Autobuseve Apartament ne shitje 1+1 prane rruges se Kavajes, te Ndre Mjeda  ish Parku afer

63,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament ne shitje 1+1 prane rruges se kavajes, te ndre mjeda ish parku afer me qendren kondor punime shume cilesore dhe ne gjendje shume te mire. shitet i kompletuar totalisht, mobilim i ri. • siperfaqe 74 m2 • kati 4 pallat i ri me 6 ... 05/08/2020 15:58... Lexo detajet..

57,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë, AL16531 Apartamenti ndodhet pranë Kryegjyshatës në Ali Dem.
Informacion mbi apartame

57,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet pranë kryegjyshatës në ali dem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 72 m2. • kati i 5 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet me dritare. ... 05/08/2020 15:54... Lexo detajet..

91,000 Euro
Shiten, Apartamente 1+1, Ali Demi, Tiranë. Id : 18426. Apartamentet janë  të pozicionuar në zonën e Ali Demit.

Disponohen tipolo

91,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamentet janë të pozicionuar në zonën e ali demit. disponohen tipologji apartamentesh 1+1. ndërtim i ri 7 katësh sipërfaqe duke filluar nga 70 m2 me cmim 1300€/m2 dokumentacioni:me certifikate pronesie. organizimi : • salloni ... 05/08/2020 15:51... Lexo detajet..

53,000 Euro Shitet hyrje 1+1 ne yzberisht mbrapa spitalit amerikan 3. Shitet hyrje 1+1 anes rruges kryesore qe te nxier tek spitali amerikan 3 me sipe

53,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
81 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet hyrje 1+1 anes rruges kryesore qe te nxier tek spitali amerikan 3 me siperfaqe 81,4 m2 me cemim 53 000 euro.hyrja eshte pjeserisht e mobiluar.... 05/08/2020 15:43... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet apartament 3+1 ne Yzberisht! Shitet apartament 3+1 i cili ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor me

85,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 3+1 i cili ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri me ashensor me nje siperfaqe prej 126m2. apartamenti ka nje planimeri te rregullt dhe hapsire te bollshme qe e ben me te thjeshte arredimin sipas deshires tuaj! ndertime te teknikave... 05/08/2020 15:42... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet Apartament 3+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Ne nje nga kullat me te reja ne Kompleksin Kodra e Diellit 1 (kulla prej xhami)

130,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Ne nje nga kullat me te reja ne kompleksin kodra e diellit 1 (kulla prej xhami) shitet apartament 126.2 m2.organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine te vecuar,3 dhoma gjumi dhe dy tualete.pamje 180 grad fasad xhami... 05/08/2020 15:38... Lexo detajet..

522,000 Euro Shitet Vile tek Liqeni i Thate me sip. 330m2 Shitet Vile tek Liqeni i Thate, aktualisht Vila eshte ne faze pllake. 
Vila ka

522,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
330 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile tek liqeni i thate, aktualisht vila eshte ne faze pllake. vila ka nje planimeri te rregullt dhe hapsire te bollshme qe e ben me te thjeshte arredimin sipas deshires tuaj! ndertime te teknikave te fundit me cilesi maksimale dhe kushte ba... 05/08/2020 15:38... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne Durres Shitet nje apartament 2+1 ne Plepa, Durres, te Kompleksi Rotondo.  Apartamenti n

70,000 Euro

Plepa | Durres (4.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet nje apartament 2+1 ne plepa, durres, te kompleksi rotondo. apartamenti ndodhet ne nje kompleks me qender tregtare me siperfaqe 14000 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe per 96 m2 dhe eshte... 05/08/2020 15:37... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet apartament 2+1, Yzberisht! Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me

70,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 ne yzberisht, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor me nje siperfaqe prej 104m2. apartamenti ka nje planimeri te rregullt dhe hapsire te bollshme qe e ben me te thjeshte arredimin sipas deshires tuaj dhe eshte ... 05/08/2020 15:31... Lexo detajet..

49,000 Euro

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

63,000 Euro

Ne Fresk Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ne rrugen e teleferikut shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ndertim e vitit 2015 shume cilesor, te mirembajtur dhe ashensor. a... (Premium 28.03.2022)

29,500 Euro

Shitet garzonjere e investuar dhe e mobiluar ne qender te himares lagja spile, me pamje te mire nga deti, ne nje pallat te ri - vendodhja eshte fiks m... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

65,000 Euro Apartament - Në Shitje - Brryli-Materniteti i Ri! Tek Rruga Asdreni Perballe MInistrise se Jashtme prane Drejtorise se Pergjithshm

65,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek rruga asdreni perballe ministrise se jashtme prane drejtorise se pergjithshme te policise, ne nje pallat ekzistues, shitet nje apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e katert. perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, tualeti i madh me drita... 05/08/2020 15:30... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet apartament 1+1 vije e pare ne shkembe te kavajes Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese te re. Eshte i mobiluar. Me pam

50,000 Euro

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (7.27 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese te re. eshte i mobiluar. me pamje ne dete. dokumentacion te rregullt hipotekor. per nje vizite ne prone ko taktoni... 05/08/2020 15:28... Lexo detajet..

120,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË UJË TË FTOHTË, VLORË Shitet apartament 2 +1+ 2 në Ujë të Ftohtë, Vlorë.
Sipërfaqja e brendshme

120,000 Euro

Uji i ftojte | Vlore (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2 +1+ 2 në ujë të ftohtë, vlorë. sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 100 m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga deti. apartamenti është në katin e katërt ... 05/08/2020 15:28... Lexo detajet..

150,000 Euro Super 2+1 per shitje te Komuna e Parisit! Shitet super apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje nga

150,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet super apartament 2+1 te komuna e parisit. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, me sistem qendror per ngrohje, sistemi led, i patinuar, te gjitha elektorshtepiaket ciles... 05/08/2020 15:28... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet apartament 2+1 , Ne rrugën “Besim Alla”, tek “Pallatet Cabej”.  Shitet apartament 2+1 , Ne rrugën “Besim Alla”, tek “Pallatet Cabej”.
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 , ne rrugën “besim alla”, tek “pallatet cabej”. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 105 m2, dhe ndodhet në katin e iv-ërt të një pallati të ri dhe disponon certifikatë pronësie. apartamenti është i org... 05/08/2020 15:20... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet apartament 2+1 pranë shkollës ‘’Besnik Sykja’’. Shitet apartament 2+1 pranë shkollës ‘’Besnik Sykja’’. 
Apartamenti k

110,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
131 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës ‘’besnik sykja’’. apartamenti ka një sipërfaqe prej 131 m2, ndodhet në katin e iv-rt të një pallati 8 katësh. Është i organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gj... 05/08/2020 15:18... Lexo detajet..

83,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi  ID: al12740 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Idriz D

83,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te rruga "idriz dollaku". informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • orientimi : lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është p... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

64,890 Euro Shitet apartament 2+1 në “Yzberisht”!  Shitet apartament 2+1 në “Yzberisht”! 
Apartamenti ka një planimetri të

64,890 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

46,480 Euro Shitet apartament 1+1 në “Yzberisht”! Shitet apartament 1+1 në “Yzberisht”! 
Apartamenti ka një planimetri të

46,480 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 në “yzberisht”! apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore të tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 66.4 m2, dhe 57 m2 neto. kompleksi është në ndërtim e sipër... 05/08/2020 15:17... Lexo detajet..

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

82,000 Euro

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkol... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

250,000 Euro Duplex Luksoz ne Shitje. Shitet Duplex ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat t

250,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
166 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe te 6, eshte i investuar dhe mobiluar me markat me luksoze deri ne detaj. siperfaqe e tij e... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

300,000 Euro Apartament luksoz per shitje! Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

300,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
233 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti ka siperfaqe 233 m2 dhe eshte i tipologjise 4+1. hyrja ndodhet ne katin e pare ba... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’. Shitet apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’. Apartam

150,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 3+1 në “bllok”, rruga ‘’abdyl frasheri’’. apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe ndodhet në katin e iv-të një pallati ekzistues. Është i organizuar ne një dhomë ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

260,000 Euro Shitet super-vile ne Gjirin e Lalezit Ne shitje super-vile ne Kompleksin Lura, nje nga komplekset me te mira ne Gjirin

260,000 Euro

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Ne shitje super-vile ne kompleksin lura, nje nga komplekset me te mira ne gjirin e lalezit. kompleksi lura ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, ku mbizoteron qetesia dhe gjelberimi duke e bere nje oaz perfekt per kalimin e pushimeve. vila eshte ... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

74,000 Euro

Okazion Shitet Apartament 2+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Onvis Real estate
2+1 Dhoma|Sallon
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 96 m2 ne rrugen e dibres, prane spitaleve. apartamenti ka nje organizim shume te mire ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine me dr... (Premium 10.08.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

90,000 Euro

Apartament Per Shitje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

💥 for sale dhe renting 💥 📍 rr.haxhi hysen dalliu,ngjitur me prokurorine tirane. apartamenti ndodhet ne pallat te ri.siperfaqe 78 m².p... (Premium 13.08.2020)

118,230 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Opp16670 apartamenti ndodhet ne kompleksin panorama prane stacionit te trenit. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 112.6 m2. • kati 4.... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

118,230 Euro

120,000 Euro

Apartament 3+1+parking Per Shitje Tek Tower Bridge 3/oxhaku.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.53 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 3+1 per shitje ne kompleksin e banimit tower bridge 3 ne zonen e oxhakut. hyrje e bollshme dhe me kubature te rregullt. totalisht e investu... (Premium 09.08.2020)

60,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 65 M² 60.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e brrylit, te rruga "kont leopold bertold" qe lidh ali demin me brrylin. apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje zone ... (Premium 09.08.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

450,000 Euro

Okazion Per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke

Radhime | Vlore
5+1 Dhoma|Sallon
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2020)

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

115,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 3+1+2ballk me 2 wc (137m2) ne super vendndodhje ( shkolla e baletit- pasticeri lej dhe laj ) | orientimi ideal lindje- pe... (Premium 31.12.2020)

450,000 Euro

Vile Trekateshe Me Pamje Magjke Cmimi Eshte I Diskutueshem

Uji i ftojte | Vlore
5+1 Dhoma|Sallon
522.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndertese me tre kate ka siperfaqe 522m2 (174m cdo kat) e ndertuar ne 500m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores. ndertesa n... (Premium 09.08.2020)

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

145,000 Euro

Shitet Super-apartament 2+1, Rr.kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne shitje super-apartament 2+1, ne rrugen kodra e diellit, me pamje nga kopshti botanik. apartamenti ka siperfaqe 125m2 dhe eshte e strukturuar nga dy... (Premium 13.08.2020)

270,000 Euro Shitet penthouse 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’. Shitet penthouse 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’. Apartamneti ndodhet ne k

270,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
181 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet penthouse 3+1 tek ‘’kopshti zoologjik’’. apartamneti ndodhet ne katin e v-të te një pallati të ri me ashensor, me nje sipërfaqe prej 181 m2 dhe 143 m2 verandë. apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje ba... 05/08/2020 15:16... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament  2+1 , me hipoteke . Adresa : Rruga Isa Boletini Shitet apartament 2+1 me ballkon, ne katin e katert ne pallat te ri me ashensor.

125,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 me ballkon, ne katin e katert ne pallat te ri me ashensor. pallati eshte ndertim i vitit 2004 . apartamentika nje siperfaqe 100 m2 i organizuar nenje koridor i vili ben shperndarjen ne nje sallon ndenje , ambjentin e gatimi... 05/08/2020 15:15... Lexo detajet..

61,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane shkolles 1 Qershori! Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor me nje siperfaqe prej 90m2.

61,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor me nje siperfaqe prej 90m2. apartamenti ka nje planimeri te rregullt dhe hapsire te bollshme qe e ben me te thjeshte arredimin sipas deshires tuaj! apartamenti ndodhet prane spitalit amerikan 3 dhe... 05/08/2020 15:12... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim