shtepi 2 1 elbasan 

 Online 202 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 202 lexues | 11 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

90,000 Euro

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

58,200 Euro Shitet apartament 2+1. 77.6m Golden Park Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77.6m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompl

Shitet Apartament 2+1. 77.6m Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.07.2019 (10:36): Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77.6m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime shume cilesore,orientim jug-lindje,apartamenti ka kubature dhe organizim shume te mire....

Mobilimi:Bosh

58,200 Euro

76,700 Euro Shitet Apartament 2+1 Golden Park.. Siperfaqe totale : 109.6m2,kati 3,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 b

Shitet Apartament 2+1 Golden Park..

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:36): Siperfaqe totale : 109.6m2,kati 3,apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 ballkone,salloni dhe kendi gatimit.orientim jug-lindje...

Mobilimi:Bosh

76,700 Euro

82,500 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK TURDIU-FUSHA AVIACIONIT Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 110m i cili ndodhet ne katin e 5.apa

Shitet Apartament 2+1 Tek Turdiu-fusha Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (10:35): Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 110m i cili ndodhet ne katin e 5.aparta disponin 2 dhoma gjumi,2 banjo, ballkoni si dhe salloni bashke me.kendin e gatimit...

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE.133M2 Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qy

Shitet Apartament 2+1 Tek Unaza E Re.133m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (10:35): Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane viles l ,ne zonen e unazes se re. informacion mbi apartamentin: •kati 6 • siperfaqe ndertimi : 133 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes •ku...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

31,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHËNGJIN Shitet apartament me sipërfaqe totale 74.4 m², sipërfaqe e brendshme 65.2 m²

Shitet Apartament 1+1 NË ShËngjin

Shengjin | Lezhe (5.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (10:20): Shitet apartament me sipërfaqe totale 74.4 m², sipërfaqe e brendshme 65.2 m² në shëngjin. apartamenti pozicionohet në kat të parë dhe organizohet në sallon ndenje + ambient gatimi, ballkon, dhomë gjumi dhe tualet. pallati është ndërtua...

62,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË ZONËN BREGDETARE TË UJIT FTOHTË, VLORË Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti në “Uje te Ftohte” , Vlorë. Aparta

Shitet Apartament 1+1 NË ZonËn Bregdetare TË Ujit FtohtË, VlorË

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (10:20): Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti në “uje te ftohte” , vlorë. apartamenti ndodhet në kompleks rezidencial i cili ofron ambiente argëtimi si pishinë, bar- restorant, ambient të gjelbëruar dhe me ajër të paster . pozicionohet në kat...

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

280,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TEK AMBASADOR I, RR. THEMISTOKLI GËRMENJI, TIRANË Shitet super apartament 3+1 tek Ambasador I, në një nga zonat më të përshta

Shitet Super Apartament 3+1 Tek Ambasador I, Rr. Themistokli GËrmenji, TiranË

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (10:20): Shitet super apartament 3+1 tek ambasador i, në një nga zonat më të përshtatshme për një jetes komode të tiranës. ndodhet në katin e 9-të, me 2 ashensorë ( 24 orë me sistem gjenerator nëse nuk ka energji elektrike), me sistem sigurie, r...

160,000 Euro Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK Kati 3, 411 m² 160.000 Euro Shitet vilë në "Vorë". Banesa ka sipërfaqe totale 411 m2. Vila ka

Tirane, Shes Vile 4+1+a+blk Kati 3, 411 M² 160.000 Euro

Vore | Tirane (16.01 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
411.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet vilë në "vorë". banesa ka sipërfaqe totale 411 m2. vila ka strukturë 3 katëshe dhe është e organizuar në 3 ambiente ndenjie, 2 ambiente gatimi, 4 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe garazhi. vila disponon të gjitha orientimet. vil...

120,000 Euro Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK Kati 2, 291 m² 120.000 Euro Shitet, vilë në "Ndroq". Vila ka strukturë 2 katëshe, secili kat k

Tirane, Shes Vile 5+1+a+blk Kati 2, 291 M² 120.000 Euro

Zone Periferike | Tirane (15.50 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet, vilë në "ndroq". vila ka strukturë 2 katëshe, secili kat ka sipërfaqe 150 m2 (300 m2 ndërtim në total). Është e organizuar në 5 dhoma gjumi, 2 sallone ndenjie, 2 ambiente gatimi, 3 tualete, ballkon dhe garazh (i cili mud të përdor...

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

58,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² Shitet apartament 2+1në Kamëz pranë gjimnazit. Apartamenti ndodhet në katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M²

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet apartament 2+1në kamëz pranë gjimnazit. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 100 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

380,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 m² 380.000 Euro Shitet vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340

Tirane, Shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 M² 380.000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet vilë tek rruga "jordan misja". banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. vila ka strukturë 3 katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. orientimi jug-lindje ...

76,000 Euro Tirane,shes apartament cilesor 2+1,Kati 3, 109 m²,76.000 Eur (Rezidenca Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Cilesor 2+1,kati 3, 109 M²,76.000 Eur (rezidenca Don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apartame...

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

94,000 Euro Shitet duplex 2+1,Sip 106 m2,94000 Eur (Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me s

Shitet Duplex 2+1,sip 106 M2,94000 Eur (rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:18): Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi: ...

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

67,000 Euro Apartament me hipoteke 1+1,72 M2,67.000 EUR(Ish PARKU)    Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon ndenje bashke me kuzhinen,

Apartament Me Hipoteke 1+1,72 M2,67.000 Eur(ish Parku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (10:18): Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 sallon ndenje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi te bollshme, 1 banjo, dhe 2 ballkone. siperfaqe 72 m2, kati 5 dhe pamja qe ka apartamenti eshte fantastike. zona ofron nje pafundesi sherbimesh...

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

52,000 Euro shitet super 1+1 69m2 me hipotek te dy rotondot Apartamenti nodhet ne nje nga pallatet me te rinj te zones me orjentim juglindje

Shitet Super 1+1 69m2 Me Hipotek Te Dy Rotondot

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (10:16): Apartamenti nodhet ne nje nga pallatet me te rinj te zones me orjentim juglindje ka kubature te rregullte me shperndarje me korridor dhe hapsira te bollshme lehtesisht e mobilueshme.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.shitet vete...

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

225,000 Euro Tek Botaniku Shitet Super Apartament me Verande me pamje nga kopeshti botanik.. Tek Botaniku Shitet Super Apartament me Verande.
Apartamenti mund te ndahet dhe

Tek Botaniku Shitet Super Apartament Me Verande Me Pamje Nga Kopeshti Botanik..

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
270.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (10:14): Tek botaniku shitet super apartament me verande. apartamenti mund te ndahet dhe ne 2 apartamente pasi ka shume hapesire.eshte 146 m2 te mbrendshme dhe 126 m2 verande.shitet me me nje cmim okazion 225 000 euro.disponon dokumentacion te rregullt hip...

Mobilimi:Bosh

225,000 Euro

87,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1investim i Sigurt! Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1investim I Sigurt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.07.2019 (10:14): Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 87000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome...

90,000 Euro Shitet Apartament 2+1, 80 m² siperfaqe e brendeshme neto, 90 000 €. Shitet apartament 2+1 ne rrugen Tefta Tashko pran pazarit te ri. Apartamenti ndo

Shitet Apartament 2+1, 80 M² Siperfaqe E Brendeshme Neto, 90 000 €.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (10:07): Shitet apartament 2+1 ne rrugen tefta tashko pran pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati 9katesh me ashensor. punime te reja dhe moderne. i pa banuar. siperfaqe e brendshme 80m2 e shkelshme pa ambientet e perbashketa. cmimi ...

63,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L 63000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme lehtesishte te mobilueshme,ndodhet prane pallatit vila l dhe disponon dokumentacion t... (Premium 15.10.2019)

45,000 Euro

Shitet apartament 1+1+ballkon (60 m2) ne ali dem (rr. bajo topulli-kmy) me hipoteke te rregullt | mobilim cilesor | shtruar me pllake | ndricim perfek... (Premium 18.12.2019)

81,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

47,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

62,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, UJI I FTOHTË, VLORË Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti në “Uje te Ftohte” , Vlorë. Aparta

Shitet Apartament 1+1, Uji I FtohtË, VlorË

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.07.2019 (10:03): Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti në “uje te ftohte” , vlorë. apartamenti ndodhet në kompleks rezidencial i cili ofron ambiente argëtimi si pishinë, bar- restorant, ambient të gjelbëruar dhe me ajër të paster . pozicionohet në kat...

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

52,000 Euro 1+1 ne don bosko ne shitje Shitet apartament 1+1 ne Don Bosko, tek kullat Hawai. Apartamenti eshte i organi

1+1 Ne Don Bosko Ne Shitje

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.07.2019 (09:56): Shitet apartament 1+1 ne don bosko, tek kullat hawai. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome si studio e pershtatur ne 1 ballkon, nje ambient gatimi i pershtatur ne ballkonin e dyte, 1 salle ndenje, 1 tualet. apartamenti shitet tota...

90,000 Euro Shitet vile 3-kateshe tek Kodra e Priftit, prane Ullishteve. Shitet vile 3-kateshe tek Kodra e Priftit, prane Ullishteve. Vila eshte e organi

Shitet Vile 3-kateshe Tek Kodra E Priftit, Prane Ullishteve.

Tjeter zone | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (09:56): Shitet vile 3-kateshe tek kodra e priftit, prane ullishteve. vila eshte e organizuar ne 3 kate ndertim me sip 100 m2 kati dhe rreth 120 m2 oborr. vila eshte e pa perfunduar, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe projekt. shitet ne gjendjen...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

42,000 Euro 1+1 ne Ali Dem (Big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim dhe pajisje te reja| Kondicioner Shitet Apartament 1 + 1 (54 m2) ne Ali Dem (Big Market) Zone e Preferuar qe ofro

1+1 Ne Ali Dem (big Marketi) | Hipotek | Rikonstruktuar, Mobilim Dhe Pajisje Te Reja| Kond

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (09:26): Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim natyral perfekt | kolltuqe te reja | dhome gjumi e kompletuar | tualet i mirembaj...

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ... (Premium 09.08.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne rrugen tefta tashko pran pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati 9katesh me ashensor. punime te reja... (Premium 21.07.2019)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati i ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92... (Premium 07.03.2020)

150,000 Euro

3+1+2wc+verande+garazh (perfshire Ne Cmim) (178 M2) Super Mobilim (20,000 Euro) Mbi Kristalin | Park

Kodra e Diellit | Tirane (2.88 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
178.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament 3+1+2wc+verande+garazh (2 vende - perfshire ne cmim) (178 m2) i dizenjuar me arkitekt dhe i banuar per shume pak kohe (kodra e dielli... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 108.64m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri i perfunduar,apartamenti dispon 2 dhoma gjumi,2 banjo... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

82,000 Euro ne shitje apartament 2+1 me hipoteke(pll me shigjeta) Apartamenti ndodhet pallati me shigjeta ne nje nje ndertim te ri. Vendoset ne ka

Ne Shitje Apartament 2+1 Me Hipoteke(pll Me Shigjeta)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.07.2019 (08:57): Apartamenti ndodhet pallati me shigjeta ne nje nje ndertim te ri. vendoset ne katin 9 (te fundit) me ashensor dhe i mireadministruar. perbehet nga nje dhome ndenjeje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 1 ballkon. apartamenti komunikon me shkalle me tarra...

65,000 Euro NE SHITJE APARTAMENT 3+1 (FRESK) APARTAMENTI NDODHET NE ZONEN E FRESKUT, NE NJE RRUGE PANORAMIKE, SHUME T EQETE D

Ne Shitje Apartament 3+1 (fresk)

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (08:57): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne nje rruge panoramike, shume t eqete dhe me pamje relaksuese. sip. 107,8 metra. kati i 4. me ashensor. eshte i organizuar 3+1. me dy ballkone. tualeti me dritare. shitet i mobiluar bashme me lektroshtepia...

47,000 Euro ne shitje apartament 3+1 me hipoteke(ne institut kamez) Apartamenti ndodhet ne insitut kamez, ne nje ndertim egzistues. Eshte i rikonst

Ne Shitje Apartament 3+1 Me Hipoteke(ne Institut Kamez)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (08:57): Apartamenti ndodhet ne insitut kamez, ne nje ndertim egzistues. eshte i rikonstruktuar. vendoset ne katin 4 ( jo te fundit). perbehet nga nje dhome ndenjeje, nje ambient gatim-ngrenie-ndenje me vete, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. apartament...

40,000 Euro ne shitje apartament 1+1 me hipoteke(ne fresk) Apartamenti ndodhet te fresku,rruga e dajtit prane Anna market. Pallat i ri. Ven

Ne Shitje Apartament 1+1 Me Hipoteke(ne Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.07.2019 (08:57): Apartamenti ndodhet te fresku,rruga e dajtit prane anna market. pallat i ri. vendoset ne katin 3 banim me ashensor dhe i mireadministruar. perbehet nga nje dhome ndenjeje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 1 ballkon. do shitet pjeserisht i mobiluar. ...

46,500 Euro Shitet 1+1 ne fresk Shitet apartament 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet te fresku rruga e thess

Shitet 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.07.2019 (06:53): Shitet apartament 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. ndodhet te fresku rruga e thessrit prane shkolles. katib5 pallat i ri me ashensor. sip totale 83m2. sallni i madh orientimi perendim. totalisht e rikonstruktuar se fundmi. me parket....

Mobilimi:Bosh

46,500 Euro

70,000 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (110 m2) ne ASTIR - Bosh | Pallat i Ri | PARKET | Ashnesor me Cip Okazion: Shitet Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (110 m2) ne Astir (Kompleksi '

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.07.2019 (00:47): Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | ter...

68,000 Euro Okazion: Mundesi Investimi 1+1+Ballkon (74 m2) Komuna (Kika 1) - i Rikonstruktuar | PARKET Okazion, Mundesi Investimi: 1+1+Ballkon (Kika 1, Kom. e Parisit) i Rikonstruktua

Okazion: Mundesi Investimi 1+1+ballkon (74 M2) Komuna (kika 1) - I Rikonstruktuar | Parke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

19.07.2019 (00:47): Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i paperdorur | kondicioner | tavane te varura me spote | instalimet te reja | izolim akustik | termoi...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

47,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.07.2019 (00:46): Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | kolltuqe cilesore...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim