shtepi al 

 Online 161 lexues | 37 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 161 lexues | 37 njoftime ne pritje
90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 115 m2, + garazh 20m2, 70000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne yzberisht! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te... (Premium 27.09.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

115,500 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

78,000 Euro
 Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 60 m² 78.000 Euro (Myslym Shyri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Myslym Shyrit. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 60 M² 78.000 Euro (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 pallat ekzistues • siperfaqa e apartamentit: 60 m2 • me hipoteke. organizimi: • salloni ndenjes • dhoma e gjumit • tualeti me dritare • b... 20/09/2019 19:53

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

350,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 210 m² 350.000 Euro (Lake View Residences) Shitet super Apartament ne nje nga objektet me te mira ne Tirane , " Lake V

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk 210 M² 350.000 Euro (lake View Residences)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Shitet super apartament ne nje nga objektet me te mira ne tirane , " lake view residences" . apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te mrekullueshem,2 dhoma gjumi, 2 tualete,me një verandë të bukur. ndodhet ne katin 12 te objektit,cilesi punim... 20/09/2019 19:50

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

63,000 Euro
Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ... 20/09/2019 19:50

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

62,000 Euro Tirane,shes apartament I ri 2+1+A+BLK Kati 3,120 m² 62.000 Eur (Vilat Gjermane) Disponojme nje apartament ne rrugen Fuat Toptani,Vilat GJERMANE 

Apartamenti

Tirane,shes Apartament I Ri 2+1+a+blk Kati 3,120 M² 62.000 Eur (vilat Gjermane)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojme nje apartament ne rrugen fuat toptani,vilat gjermane apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, me siperfaqe prej 120 m2. ka organizim te mire te ambjenteve ne perberje te te cilit ka sallonin e ndenjes se ba... 20/09/2019 19:49

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

133,000 Euro Tirane,shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m²,133.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet apartament Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat

Tirane,shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M²,133.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor, ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar, dritare plastike, izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. ... 20/09/2019 19:49

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

135,000 Euro Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,135.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,135.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d... 20/09/2019 19:48

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga pere... 20/09/2019 19:48

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

65,000 Euro Tirane,Shitet Papafingo 3+1,96 m2,65.000 Eur(Bill Klinton,prane Rezidences) Shitet apartament papafingo 3+1 (Duplex) , Rr. Bill Klinton ngjitur Kodra e Die

Tirane,shitet Papafingo 3+1,96 M2,65.000 Eur(bill Klinton,prane Rezidences)

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament papafingo 3+1 (duplex) , rr. bill klinton ngjitur kodra e diellit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri, me siperfaqe totale 96 m2. kati i pare prej 78.5 m2 organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi... 20/09/2019 19:48

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 m2, 85.000 Eur (Rr Durresit) Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar.

Apartamenti eshte i tipit 2+1, pe

Shitet Apartament 2+1, Luksoz,113 M2, 85.000 Eur (rr Durresit)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, i sapoperfunduar. termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akusti... 20/09/2019 19:48

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

125,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 119 m² 125.000 Euro (Don Bosko) Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks m

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 8, 119 M² 125.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti me siperfaqe totale 119 m2,ne fillim te don boscos ne nje kompleks modern banimi. ka 1 organizim shume te mire te brendshem ne 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete njera me dritare dhe ballkon. orientimi veri-lindje ofron d... 20/09/2019 19:48

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rre... 20/09/2019 19:47

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

100,000 Euro Shtepi banimi ne shitje Shitet shtepi kati pare 60m2, kati dyte banimi 80m2, e pajisur me letra te rregu

Shtepi Banimi Ne Shitje

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi kati pare 60m2, kati dyte banimi 80m2, e pajisur me letra te rregullta , siperfaqe toke 900m2 me letra te rregullta. uje , drita, 24ore. dyqan kati pare 20m2, kati dyte 40m2. adresa, domje tirane , prane shkolles se re ... 20/09/2019 19:40

73,500 Euro SHITET APARTAMENT 2+1,UNAZA E RE,ME HIPOTEKE Siperfaqe totale 105m2,kati 7,2 dhoma gjumi,2 banjo me dritare,1 ballkon si dhe

Shitet Apartament 2+1,unaza E Re,me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Siperfaqe totale 105m2,kati 7,2 dhoma gjumi,2 banjo me dritare,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,orientim jug,me hipoteke.0695762931... 20/09/2019 19:11

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

95,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Garden Residence Turdiu Pershkrimi
Disponojme apartament 3 +1 ne rezidencen "Garden Residence Turd

Shitet,apartament 3+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pershkrimi disponojme apartament 3 +1 ne rezidencen "garden residence turdiu".kjo rezidence eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga durresit dhe 21 dhjetori. e shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e ha... 20/09/2019 19:11

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

62,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 ,Buze rruge. 62.000 Euro Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88m2 i cili ndodhet ne katin e 4 te nj

Shitet Super Apartament 2+1 ,buze Rruge. 62.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 88m2 i cili ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri,buze rruge.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,1 ballkon i bollshem,salloni dh ekendi i guzhines,apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar,orien... 20/09/2019 19:11

63,000 Euro Shitet apartament 2+1.105m UNAZA E RE Shitet apartament 2+1 me siperfaqe prej 105m2 ne katet 2 dhe 7,te nje pallati te

Shitet Apartament 2+1.105m Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe prej 105m2 ne katet 2 dhe 7,te nje pallati te ri,kubature e rregullt,organizim shume te mire,ne proces hipotekimi,prane kompleksit molla.... 20/09/2019 19:10

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

95,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 YZBERISHT Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar.me hipoteke.

Shitet Super Apartament 3+1 Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar.me hipoteke.... 20/09/2019 19:10

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Golen Park 65000 Euro Shitet Apartament me nje siperfaqe totale prej 88.5m e cila ndodhet ne katin e 7

Shitet Apartament 2+1 Golen Park 65000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament me nje siperfaqe totale prej 88.5m e cila ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,apartamenti ka kubature dhe organizim shume te mire.... 20/09/2019 19:09

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

155,000 Euro

Shitet super apartament gjigand 2+1+2w+2ballkone (145 m2) tek sheshi karl topia (zogu i zi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | mobili... (Premium 08.02.2020)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

38,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 UNAZA E RE 38000 EURO Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 59.18m i cili ndodhet ne katin e 1 ban

Shitet Apartament 1+1 Unaza E Re 38000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 59.18m i cili ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri apartamenti disponon 1 dhome gjumi,1 banjo ,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e gatimit,orientim jug lindje,ne proces hipotekimi,shitet b... 20/09/2019 19:09

Mobilimi:Bosh

38,000 Euro

83,500 Euro Shitet 2+1 tek fiore di bosko tek Kulla 2! Shitet 2+1 tek Fiore di Bosco!! Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te

Shitet 2+1 Tek Fiore Di Bosko Tek Kulla 2!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1 tek fiore di bosco!! apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te reja ne tirane. eshte i ndare ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. ka nje siperfaqe totale 96m2, me orientim shume te favorshem nga lindja. kompleksi "fior... 20/09/2019 19:01

Mobilimi:Bosh

83,500 Euro

130,000 Euro 2+1+2WC+Ballkone (134 m2) ne Myslym Shyr - Pallat i Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon (134 m2) ne Myslym Shyr (Zone Perfekte) Pallat

2+1+2wc+ballkone (134 M2) Ne Myslym Shyr - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (134 m2) ne myslym shyr (zone perfekte) pallat i ri, ashensor | mobilim cilesor | hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | muret e sapo lyer | tualet me... 20/09/2019 18:37

89,000 Euro Mundesi: 1+1+Bllk, i Sapo Investuar (71 m2) tek Rr. e Elbasanit | Pallat i Ri | Ashensor | Parket Mundesi: Shitet Apartament i Sapo Investuar 1+1+Ballkon (71 m2) perball Filologj

Mundesi: 1+1+bllk, I Sapo Investuar (71 M2) Tek Rr. E Elbasanit | Pallat I Ri | Ashensor |

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio xham | i... 20/09/2019 18:37

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

125,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

78,000 Euro

Okazion! apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, tualet dhe nje super veran... (Premium 22.09.2019)

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 29.09.2019)

155,000 Euro Super 2+1+2WC+2Bllk, Gjigand (145 m2) tek Sheshi Karl Topio (Zogu i Zi) Pallat i Ri |Mobilim Cilesor Shitet Super Apartament Gjigand 2+1+2W+2Ballkone (145 m2) tek Sheshi Karl Topia

Super 2+1+2wc+2bllk, Gjigand (145 M2) Tek Sheshi Karl Topio (zogu I Zi) Pallat I Ri |mobil

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament gjigand 2+1+2w+2ballkone (145 m2) tek sheshi karl topia (zogu i zi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | mobilim i ri dhe i mirembajtur | kondicioner | shtruar me pllake | ndricim perfekt | dritare dopio xham + ... 20/09/2019 18:36

85,000 Euro Mundesi: 3+1+Bllk, Gjigand (110 m2)ne Vasil Shanto (Mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parket Mundesi: Shitet Apt Gjigand 3+1+Ballkon (110 m2) ne Vasil Shanto (Rr. Irfan Tomi

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Plla

Vasil Shanto | Tirane (1.29 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake dhe nj... 20/09/2019 18:36

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

117,000 Euro Te Brryli Shitet Apartament 3+1 Vendndodhje Perfekte! Ne Bulevardin Zhan D'Ark, prane Maternitetit Koco Gliozheni, shitet apartam

Te Brryli Shitet Apartament 3+1 Vendndodhje Perfekte!

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne bulevardin zhan d'ark, prane maternitetit koco gliozheni, shitet apartament 3+1, ne katin e tete te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimimi, i cili mund te vecohet lehtesi... 20/09/2019 17:56

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim