shtepi druri vore sa esht cmimi

 Online 175 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 25/10/2020 19:37... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor | pajisur me ashensor | kati 9-te - jo i fundit | jepet i mobiluar dhe i investuar | shtruar me park... 27/10/2020 09:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

109,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 14:32... Lexo detajet..

60,000 Euro
Super apartament luksoz me cmim okazion te kompleksi Magnet, prane 21 Dhjetorit! Apartament me siperfaqe 59.8 m2. Apartamenti ka nje siperfaqe kuadratike qe e be

60,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartament me siperfaqe 59.8 m2. apartamenti ka nje siperfaqe kuadratike qe e ben 100% te shfrytezueshme. sa hyn ne apartament ne te djathte eshte i pozicionuar tualeti, per te vijuar me tej me dhomen e gjumit, ndersa ne te majte ndodhet kendi i gati... 27/10/2020 17:07... Lexo detajet..

57,000 Euro
Super apartament luksoz me cmim okazion te Bulevardi i Ri! Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.3 m2, me një orientim veri perendim. Hyrja bë

57,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 62.3 m2, me një orientim veri perendim. hyrja bëhet në zonën e ditës nga ku në të djathtë mund të aksesohet tualeti dhe dhoma e gjumit.dhoma e ndenes ka akses ne llozhen e apartamentit, ndersa dhoma e gjumit ka ... 27/10/2020 17:07... Lexo detajet..

84,000 Euro
Super apartament 2+1 ne kompleksin Magnet, prane 21 Dhjetorit! Apartament me siperfaqe 83.3 m2, orientim jug perendim. Apartamenti eshte i mire

84,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Apartament me siperfaqe 83.3 m2, orientim jug perendim. apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi me nje siperfaqe optimale, tualeti, kendi igatimit dhe dhoma e ndenjes e cila ka akses ne llozhen e apartamentit. apartamenti eshte i mireor... 27/10/2020 17:05... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht, Tirane PRI17518 Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e Yzberishtit.
Informacion mbi Apart

56,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar ne zonen e yzberishtit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 70.5m2 • kati 3 banim • orientim veri-perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi • salloni i ndenj... 27/10/2020 17:01... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re(UNA18161) Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në Unazën e Re,pra

50,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.89 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti ndodhet në unazën e re,pranë bar unik. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 63m2 • kati 6. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit ... 27/10/2020 16:54... Lexo detajet..

51,500 Euro Shitet,Apartament 1+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(UNA17531 Disponojmë Apartament 1+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

51,500 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit 68m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 16:54... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet,Apartament 3+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future15921) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

90,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 112.4m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 27/10/2020 16:54... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future16914) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje. Apartamenti është i pozicionuar në zo

65,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit. informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • sipërfaqja e apartamentit 85.3m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit ... 27/10/2020 16:53... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future15903) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

72,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 133m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 27/10/2020 16:53... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

73,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16769) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

73,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati i 9• sipërfaqja e apartamentit 98.8m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes... 27/10/2020 16:53... Lexo detajet..

90,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Durresit prane Ambasades Polake (ID 4129092) Property ID : 4129092

Rr. Durresit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 84 m²(m

90,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4129092 rr. durresit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 84 m²(me hipoteke), kati 5 jo i fundit, totalisht i mobiluar . apartamenti eshte i rinovuar ne menyre moderne dhe i kompletuar me te gjitha paisjet elektroshtepiake dhe dy kondi... 27/10/2020 16:51... Lexo detajet..

190,000 Euro DUPLEX PER SHITJE NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne nj

190,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
152 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ambienti eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura e me te preferuara ne tirane. organizohet ne katin e pare: dhome ndenje, kuzhine e kompletuar, 1 tualet dhe nje verande te madhe dhe ne kat... 27/10/2020 16:50... Lexo detajet..

157,900 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Komunen e Parisit prane Ish Parkut te Delegacioneve Property ID :  4131097

Komuna e Parisit, prane Ish Parkut te Delegacioneve, s

157,900 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131097 komuna e parisit, prane ish parkut te delegacioneve, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (n... 27/10/2020 16:49... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Komuna e Parisit,Future Home Real Estate(UNA17590) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

105,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit,përballë "gotech". informacion mbi apartamentin: •pallat ekzistues • me ashensor • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit 101m2. a... 27/10/2020 16:49... Lexo detajet..

90,000 Euro Shitet, ID 4121067, Apartament 2+1, Don Bosko Property ID :4121067

Don Bosko, nga fillimi afer Lavazhit, shitet apartament

90,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id :4121067 don bosko, nga fillimi afer lavazhit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipefaqe 103 m² ne total, shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 6 me ashensor, dhomat me parket, punime ekstra, 3 kondicioner, tualet, ball... 27/10/2020 16:49... Lexo detajet..

54,000 Euro Shitet apartament 1+1   Tregu  Elektrik. Shitet apartament 1+1  i pozicionuar tek Tregu  Elektrik.
Informacion mbi apart

54,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 1+1 i pozicionuar tek tregu elektrik. informacion mbi apartamentin: kati i 2 sipërfaqja e apartamentit 50 m2. apartamenti disponon: sallonin e ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, 1 tualet, 1 ballkon, shitet bosh. dis... 27/10/2020 16:48... Lexo detajet..

57,500 Euro Apartamente 1+1 ne shitje prane Fushes se Ali Demit ne Tirane (ID 4119081) Property ID : 4119081

Tek Fusha Ali Demit, shitet Apartament 1+1(me mundesi k

57,500 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Property id : 4119081 tek fusha ali demit, shitet apartament 1+1(me mundesi konvertimi per 2+1), siperfaqe 71 m² me hipoteke, kati 1, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, parket, orientim me d... 27/10/2020 16:48... Lexo detajet..

150,000 Euro Apartamente Luksoz 1+1 ne shitje ne zonen e selvise ne kompleksin Halili ne Tirane (ID 4111198) Property ID : 4111198

Selvia, ne Kompleksin Halili, Shitet Apartament 1+1 ne
1+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4111198 selvia, ne kompleksin halili, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 76 m² (68 m² me hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), kondicioner ne dhomen e gjumit, sistem ngr... 27/10/2020 16:48... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

115,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18207 Apartamenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Apartame

115,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
84 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja: 84 m2 • ndërtim i ri • kati 8 organizimi: salloni i ndënjes • ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • 1 tualet • 1 ballkon • ku... 27/10/2020 16:48... Lexo detajet..

46,000 Euro Shitet apartament 2+1 në zonën e Kthesës Së Kamzës. Shitet apartament 2+1 në zonën e Kthesës Së Kamzës.
Informacion mbi aparta

46,000 Euro

Kamez/Paskuqan | Tirane (4.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Shitet apartament 2+1 në zonën e kthesës së kamzës. informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati i 8 banim, sipërfaqa e apartamentit 97.13 m2. apartamenti disponon: salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti ballkoni, kontrat porosie. ci... 27/10/2020 16:48... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Don Bosko Apartamenti ndodhet ne Don Bosko.

• Siperfaqe 100 m2

• Kati 6 banim

85,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko. • siperfaqe 100 m2 • kati 6 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni apartamenti eshte ndertim i ri me ashensor. punime cil... 27/10/2020 16:31... Lexo detajet..

64,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 58 m² 64.000 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet apartament 1+1 te rruga e Kavajës pranë spitalit gjerman. Apartamenti n

64,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1 te rruga e kavajës pranë spitalit gjerman. apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe totale 58 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, një dho... 27/10/2020 16:31... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

55,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 05.11.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

130,000 Euro apartament 2+1 ne shitje te komuna e parisit. Apartament 2+1 ne shitje me sip.99.7 m2 me vendodhje te Niku  konstrakshion. Kom

130,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 ne shitje me sip.99.7 m2 me vendodhje te niku konstrakshion. komuna e parisit.organizohet ne dhome ndennje dhe gatimi dy dhoma gjumi dy tualete .apartamenti eshte ne katin e tret te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2019 .zona ... 27/10/2020 16:13... Lexo detajet..

48,000 Euro   Shitet një Apartament. 🏡Shitet një apartament 1+1.
📐Sipërfaqia 56 m2.
📍Ndodhet përball Vi

48,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
9
Kati

🏡shitet një apartament 1+1. 📐sipërfaqia 56 m2. 📍ndodhet përball vizion plus,tek pallatet hawai. 🔺apartamenti është në katin e 9 të një pallati 12 katësh. 🛋ambjenti i apartamentit është pjesërisht i mobiluar. 💶Çmimi... 27/10/2020 16:11... Lexo detajet..

140,000 Euro Shitet apartament 3+1+2 , me Hipoteke. Adresa  : 21 Dhjetori  Shitet apartament 3+1+2 tualete , ne katin e trete ne pallat te ri me ashensor .

140,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 3+1+2 tualete , ne katin e trete ne pallat te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe 160 m2 , i organizuar ne nje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit , tre dhoma , dy tualete dhe nje ballkon . ofrohet bosh , ne g... 27/10/2020 16:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim