shtepi me qera ne berat 

 Online 49 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 49 lexues | 1 njoftime ne pritje
126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball ekonomikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat, afer me stadiumin qem... (Premium 31.12.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

60,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m² 60.000 Euro (Fresku) Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 94 M² 60.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e dajtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ndenjie, ambjent ... 17/09/2019 05:28

57,000 Euro
Shitet Apartament 1+1 ne Astir,te Bar Artisti Shitet Apartament 1+1 me sip,75m ne katin e 6 banim,ne nje pallat 8 katesh me as

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir,te Bar Artisti

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me sip,75m ne katin e 6 banim,ne nje pallat 8 katesh me ashensore dhe teper cilesore. apartamenti ndodhet perballe bar artistit dhe eshte pjeserisht i mobiluar. eshte e pajisur me certifikate pronesie. cmimi i diskutushem pe... 17/09/2019 02:59

75,000 Euro
Shiten apartamente Kompleksi Fiori di Bosco Shiten apartamente
°Kompleksi Fiori di Bosco
°Pallat i sapo ndertuar
°Nder

Shiten Apartamente Kompleksi Fiori Di Bosco

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente °kompleksi fiori di bosco °pallat i sapo ndertuar °ndertim i cilesise maksimale °cmimi 850€ m² °na kontaktoni 0684021358 ose 0692040124 apartamenti 1- °2+1+2 104 m² °ashensor °kati 9 °orientim perendim -apar... 17/09/2019 01:59

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

59,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 67 m2 me hipoteke i arreduar tek Rruga e Durresit 60 000 Euro i di Shitet apartament 2+1 me hipoteke 67 m2 me hipoteke i arreduar tek Rruga e Durre

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 67 M2 Me Hipoteke I Arreduar Tek Rruga E Durresit 60 000

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 67 m2 me hipoteke i arreduar tek rruga e durresit 60 000 euro i diskutueshem! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne rrugen e durresit prane ambasades kineze. ka nje hapesire prej 67m2, i o... 17/09/2019 01:32

80,000 Euro Vile me hipoteke te Gjiri I lalzit/nderrim Shitet vile dykateshe me hipoteke rreth 192 m katror ne zonen e Gjirit te Lalezi

Vile Me Hipoteke Te Gjiri I Lalzit/nderrim

Gjiri i Lalzit | Durres
4+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile dykateshe me hipoteke rreth 192 m katror ne zonen e gjirit te lalezit.shtepia eshte e ndare ne 4 hyrje 1+1 nga 48 m katror secila.me ballkon secila.hyrjet jane te kompletuara dhe te arreduara.shtepia eshte e perfunduar edhe nga ana vizual... 17/09/2019 00:51

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 17/09/2019 00:31

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

130,000 Euro Apartament per Shitje 3+1 tek Concord Center! Shitet ambient banimi ne nje nga qendrat me te preferuara te Tiranes, qendra e C

Apartament Per Shitje 3+1 Tek Concord Center!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet ambient banimi ne nje nga qendrat me te preferuara te tiranes, qendra e concod center. apartamenti eshte i organizuar ne 3+1 por arkitektura e brendshme e ketij apartamenti ka te ndara mese miri ambjentet e dites dhe nates. apartamenti ka 3 dh... 16/09/2019 23:28

3,200,000 Leke Shitet apartament 2+1 , sipërfaqe e brendshme 78m2. Shes apartament 2+1 
Ndërtim i vitit 1990

Shitet Apartament 2+1 , Sipërfaqe E Brendshme 78m2.

Divjake | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shes apartament 2+1 ndërtim i vitit 1990... 16/09/2019 23:13

Mobilimi:Pjeserisht

3,200,000 Leke

82,000 Euro shitet 2+1 te kopeshti zoologjik tek kopeshti zoologjik pran xhamis shitet 2+1 114m 730euro m me hipotek

Shitet 2+1 Te Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek kopeshti zoologjik pran xhamis shitet 2+1 114m 730euro m me hipotek... 16/09/2019 23:13

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

41,000 Euro 1+1 ne shitje tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore s

1+1 Ne Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek unaza e re 100m nga lokai artisti shitet 1+1e mobiluar ne menyr bashkohore shitet per arsye emigrimi... 16/09/2019 23:13

407,500 Euro Shitet apartament 3+1 afer Vodafonit ne zonen e Bllokut Shitet apartament 3+1 afer Vodafonit ne zonen e Bllokut. Apartamentet ndodhen ne

Shitet Apartament 3+1 Afer Vodafonit Ne Zonen E Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.57 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet apartament 3+1 afer vodafonit ne zonen e bllokut. apartamentet ndodhen ne katin e 8-te dhe te 11-te me siperfaqe neto 149.1 m2 dhe siperfaqe bruto 163.1 m2 te organizuar në nje ambient ndenjieje dhe ngrenie te përbashket, 3 dhoma gjumi, 2 tu... 16/09/2019 22:30

Mobilimi:Bosh

407,500 Euro

125,000 Euro Super apartament 2+1 te kopshti zoologjik apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar per banim pasi ndodhet ne v

Super Apartament 2+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar per banim pasi ndodhet ne vend te qete dhe ajer te paster. kompleks i ri ne ndertim. apartamenti ka siperfaqe teper te bollshme dhe dhomat jane me hapesira te medha pasi ka qene i projektuar fillim... 16/09/2019 22:09

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

85,000 Euro shitet apartament 2+1 ne laprake apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ndertuar se fundmi ne zonen e l

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati te ndertuar se fundmi ne zonen e laprakes. eshte 2 +1 me 2 tualete dhe nje ballkon. orientohet jug- perendim. punime te brendeshme cilesore. dhomat e gjumit me parket. siperfaqja e brendeshme 113m2. per m... 16/09/2019 22:08

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

175,000 Euro Okazion 2+1+verande te Kristal center Apartamenti eshte super i investuar(mbi 40000 euro) investim i brendeshem. Ndodh

Okazion 2+1+verande Te Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte super i investuar(mbi 40000 euro) investim i brendeshem. ndodhet prane kristal center kati 5 pallat i ri. organizohet 2+1 me 2 tualete 1 ballkon dhe nje verande te madhe e cila mund te mbyllet lehtesisht e te behet papafingo. ne ras... 16/09/2019 22:07

175,000 Euro SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI. Shitet Vile dy Kateshe ne rrugen Ymer Beqiri.ne vazhdim te rruges 5 Maji. Vila

Shitet Vile 2 Kateshe Ne Rrugen 5 Maji.

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile dy kateshe ne rrugen ymer beqiri.ne vazhdim te rruges 5 maji. vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete ... 16/09/2019 21:50

97,800 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE ME 301 M2 TRUALL NE RRUGEN 5 MAJI TIRANE Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plo

Shitet Shtepi Private Me 301 M2 Truall Ne Rrugen 5 Maji Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private ne zonen e alliasit ne rrugen njazi meka. zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje d... 16/09/2019 21:50

99,900 Euro SHITET SHTEPI NJE KATESHE ME 301 TRUALL NE RRUGEN NJAZI MEKA ,NE ALLIAS TIRANE Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plo

Shitet Shtepi Nje Kateshe Me 301 Truall Ne Rrugen Njazi Meka ,ne Allias Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private ne zonen e alliasit ne rrugen njazi meka. zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. disponon 2 dhoma gjumi, nnje dhome ndenje,... 16/09/2019 21:27

90,000 Euro Shitet A 2+1 ne Don Bosco Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Rainbow. Mundesi Kreditimi

Shitet A 2+1 Ne Don Bosco

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen rainbow. mundesi kreditimi... 16/09/2019 21:24

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti ka pamje nga rruga kryesore.apartamenti ... (Premium 15.10.2019)

55,000 Euro

1+1+ballk (i Madh -70 M2) Eleonora * Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

160,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Blloku, afer Gardes, Kati 3 Tirane Zona e Bllokut, afer Gardes dhe Liqenit,
Rruga Abdyl Frasheri / Perlat R

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certifikate, 103 me hapesirat e perbashketa. sallon i madh me drite, 2 dhoma gjumi, banjo e madhe me d... 16/09/2019 20:55

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

106,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Rainbow Shitet Apartament 2+1 te Rezidenca Rainbow. Mundesi Kreditimi.

Shitet Apartament 2+1 Ne Rezidencen Rainbow

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 te rezidenca rainbow. mundesi kreditimi.... 16/09/2019 20:47

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

87,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Rezidenca IRIS Shitet Apartament 2+1 ne Rezidencen Iris. Mundesi Kreditimi pa kolateral.

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Iris

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen iris. mundesi kreditimi pa kolateral.... 16/09/2019 20:42

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

40,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca IRIS Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca IRIS. Mundesi kreditimi !

Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Iris

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 te rezidenca iris. mundesi kreditimi !... 16/09/2019 20:42

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

74,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

130,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

63,000 Euro Shitet Apartament kleringu 2+1,91 m2,63.000 Eur (Tregu industrial,5 Maji) Shitet Apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi.

Siperfaqja totale eshte 91 m

Shitet Apartament Kleringu 2+1,91 M2,63.000 Eur (tregu Industrial,5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kopmpleks te ri banimi. siperfaqja totale eshte 91 m2, ndodhet ne katin 7,me ashensor. apartamenti perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 ballkon. cmimi: 63.000 euro aktualisht ne faze ndertimi! ... 16/09/2019 20:29

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

83,000 Euro Tirane,shes Apartament cilesor 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Cilesor 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 16/09/2019 20:28

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

115,330 Euro Apartament ne shitje Shitet apartament te rruga barrikadave prane ish kinema 17 nentorit.Apartamenti

Apartament Ne Shitje

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament te rruga barrikadave prane ish kinema 17 nentorit.apartamenti eshte me siperfaqe 60.7m2 i pa mobiluar,ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe eshte me pamje nga rruga kryesore.... 16/09/2019 20:28

Mobilimi:Bosh

115,330 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim