shtepi me qera ne lezhe 

 Online 119 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 119 lexues | 4 njoftime ne pritje
125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

90,750 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Kompleksi Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi fiori di bosco. apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet. apartamenti ... (Premium 05.04.2020)

Mobilimi:Bosh

90,750 Euro

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

53,500 Euro
Super Apt 2+1 ne Astir (Vila L) Pallat i 2013, Ashensor me Cip | Mobilim i Ri dhe Cilesor | Kondicioner Super *( ME HIPOTEKE )*Apartament 2+1 i Bere per Vete ne Astir (Vila L) Pallat i

Super Apt 2+1 Ne Astir (vila L) Pallat I 2013, Ashensor Me Cip | Mobilim I Ri Dhe Cilesor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | sistem ndricimi me ambazhure te rinj | ndricim perfekt | hapesire e bolleshme | strukture ... 03/04/2020 19:12... Lexo detajet..

60,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14077) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Vilës-L. Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future14077)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 100m2 • kati 3 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • 2 ba... 03/04/2020 19:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

4,700,000 Leke
Shitet Apartament 1+1 ne Allias! Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 53.8 m2 ne zonen e Alliasit.

Shitet Apartament 1+1 Ne Allias!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 53.8 m2 ne zonen e alliasit. apartamenti ndodhet ne katin e katertte nje pallati ekzistues dhe ka nje organizim te brendshem shume te rregullt me nje sallon te ndriçuar se bashku me ambientin e ga... 03/04/2020 18:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

4,700,000 Leke

125,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Mobilim Luksoz !!! Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqe

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 Me Mobilim Luksoz !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek 21 dhjetori, shitet apartament 2+1 me arredim shume cilesor ne rrugen shefqet musaraj, ne katin e 2 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit , nje dho... 03/04/2020 18:26... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 03/04/2020 18:26... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 03/04/2020 18:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

77,000 Euro 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (Planimetri, Orientim dhe Investim perfekt*** ) (Rr. Kavajes) 1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake ,Rr. Kavajes -(Planimetri, Orientim dhe Investi

1+1 Unik Mbas Policise Bashkiake (planimetri, Orientim Dhe Investim Perfekt*** ) (rr. Kava

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | investimi brenda eshte perfekt me parket druri, mobilim te ri, ndricim led, pik... 03/04/2020 17:53... Lexo detajet..

54,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE YZBERISHT Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 ne Yzberisht. Apartamenti organi

Shitet Apartament 1+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 70 m2 ne yzberisht. apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet edhe nje ballkon i madh. apartamenti eshte totalisht i investuar nga pronari... 03/04/2020 17:22... Lexo detajet..

77,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Selite, Tirane 77,000 € ID: PRI15128 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Selite.
Informacion mbi apartamentin:
•Nd

Shitet, Apartament 2+1, Selite, Tirane 77,000 € Id: Pri15128

Sauk | Tirane (103.30 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 • orientim: lindje - perendim • dokumentacioni: me kontrate porosie. organizimi : • salloni i n... 03/04/2020 17:21... Lexo detajet..

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

155,000 Euro Shitet, apartament 2+1+BLK Kati 3, 113 m² 155.000 Euro (Ish Ekspozita) Apartamenti ndodhet ne zonen e Ish Ekspozites tek Trendafili I Bardhe.
Informac

Shitet, Apartament 2+1+blk Kati 3, 113 M² 155.000 Euro (ish Ekspozita)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e ish ekspozites tek trendafili i bardhe. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqe 115 m2. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni. ... 03/04/2020 16:58... Lexo detajet..

84,000 Euro Shitet,SUPER Apartamenti 2+1,Kompleksi Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësor

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja totale : 105.8 m2 . apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhomat e gjumit... 03/04/2020 16:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

33,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tirane 33,000 € ID: plus14971 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Ramazan Gaxherri.
Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tirane 33,000 € Id: Plus14971

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 82.8m2. • kati i 3 banim. • orientim perendim. • ne proces hipotekimi (sepse eshte ne faze punimesh). apartament... 03/04/2020 15:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

45,000 Euro Ultra 2+1+Depo (Fresk) Pallat I Ri i Vitit 2016 - Ne proces Legalizimi (Rest. Qesaraka) 3.3 M E LARTE SHITET AP 2+1+ Depo I super investuar ne Fresk - Pa shkuar tek Restorant Qesara

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe me kredi, pasi pronari siguron kolateral (prone) tjeter per ta bllokuar per banken/ * per te ofruar s... 03/04/2020 15:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

87,000 Euro OKAZION: 2+1+Bllk (100 m2) - Pall. Shigjeta (Perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim Modern | Parket | Kondicioner **********ULET 82,000 Euro nga 98,000 Euro ************
Shitet Apartament i Inv

Okazion: 2+1+bllk (100 M2) - Pall. Shigjeta (perballe Delijorgjit) | Ashensor | Mobilim M

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

**********ulet 82,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e preferuar me mundesi parkimi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | (shitet e mobiluar )... 03/04/2020 14:31... Lexo detajet..

90,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK ING.NDERTIMIT Shitet apartament te 21 Dhjetori,tek inxhinjeria ndertimit ish fusha aviacionit!

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Ing.ndertimit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament te 21 dhjetori,tek inxhinjeria ndertimit ish fusha aviacionit! apartamenti ndodhet ne katin e 5, ne nje pallat te ri. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 ballkon,dhe 2 tualete. apart... 03/04/2020 14:18... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE FRESK! Shitet apartamenti 3+1+2 me siperfaqe totale 126.5m2 tek rruga Teleferikut!
Apa

Shitet Apartament 3+1+2 Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 3+1+2 me siperfaqe totale 126.5m2 tek rruga teleferikut! apartamenti ndodhet ne katin e peste me orientimin jug-perendim. organizimi eshte: 1 sallon ndejtje, kuzhine, 3-dhoma gjumi dhe 2-tualete ka dy ballkone: me pamje fantasti... 03/04/2020 14:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

25,000 Euro Shitet garsionere Kati 2 DURRES Shitet garsionere 
Kati 2 
Durres 
Zone shume te mire Lagja 13 
Aktualisht p

Shitet Garsionere Kati 2 Durres

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsionere kati 2 durres zone shume te mire lagja 13 aktualisht perdoret si shtepi pushimi ne sezonin veror eshte totalisht i mobiluar pallat i vitit 2008 ... 03/04/2020 13:54... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (Bosh) tek Klani (Porcelani) Pallat i Ri me Ashensor | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt Shitet Apartament 2+1+Ballkon (92 m2) afer Klanit (Porcelani-Rr. Kongresi i Mana

Shitet 2+1+bllk (bosh) Tek Klani (porcelani) Pallat I Ri Me Ashensor | Planimetri E Rregul

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (92 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | qetesi absolute | orientim perfekt | tualet funksional q1517 te ... 03/04/2020 13:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

115,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Ndara ( 1+1+ 2 Ballkone+depo Dhe 1+1 + Kuzhine + Ballkon ) B

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 03/04/2020 13:47... Lexo detajet..

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 03/04/2020 13:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 03/04/2020 13:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

120,000 Euro Mundesi: Apt ne Super Lokacion (QENDER - Min. e Drejtesis) 2+1+2WC+2Bllk (124 m2) ASHENSOR Shitet Apt 2+1+2WC+2Bllk (124 m2) ne Qender (Blv. Zogu I - Min. e Drejtesis) Pal

Mundesi: Apt Ne Super Lokacion (qender - Min. E Drejtesis) 2+1+2wc+2bllk (124 M2) Ashensor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apt 2+1+2wc+2bllk (124 m2) ne qender (blv. zogu i - min. e drejtesis) pallat me ashensor | mobilim i mirembajtur | ndricim shume i mire | planimetri perfekte, cdo hapesire e mireshfrytezuar | kondicioner | q1580 te dhenat e ndarjes: ... 03/04/2020 13:46... Lexo detajet..

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

198,900 Euro

Shitet, apartament 2+1, rruga "barrikadave” 3 minuta larg nga qendra. apartamenti ndodhet në një prej komplekseve më të rinj në zonë me punime... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

198,900 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 03/04/2020 13:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

77,500 Euro Super 2+1 i madh, Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell Super 2+1 i madh Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rreg

Super 2+1 I Madh, Pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me D

Laprake | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet me hidrosanitare te mirembajtura/instal... 03/04/2020 13:46... Lexo detajet..

59,000 Euro 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor 1+1 Cilesor (Don Bosko - Viva Market) ne Pallat te Ri me Ashensor | Planimetri e

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 2 ballkon - sip totale: 74 m2 - sip neto : 67.77... 03/04/2020 13:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim