shtepi me qera peqin  15157 Njoftime

 Online 199 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
67,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, ne nje kompleks shume cilesor dhe i ndertuar ne vitin 2010 shitet apartament ne katin e 6 me ashensor. apartamenti eshte me si... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,ne yzberisht. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfa... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

33,000 Euro 1+1 me hipoteke(rruga teleferikut) Apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, ne katin 3 teknik, pallat i r

1+1 Me Hipoteke(rruga Teleferikut)

Fresku/Linze | Tirane (4.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (22:07): Apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, ne katin 3 teknik, pallat i ri pa ashensor. perbehet nga 1 dhome ndenje nggrenie gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. shitet i mobiluar. me hipoteke. shitet vetem me lek ne dore(jo me kredi)...

125,000 Euro Super apartament 2+1 te kopshti zoologjik apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar per banim pasi ndodhet ne v

Super Apartament 2+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (22:06): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar per banim pasi ndodhet ne vend te qete dhe ajer te paster. kompleks i ri ne ndertim. apartamenti ka siperfaqe teper te bollshme dhe dhomat jane me hapesira te medha pasi ka qene i projektuar fillim...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

122,000 Euro Shitet 3+1+2 te komuna parisit(me hipoteke) Apartamenti ndodhet ne katin 2 banim te nje pallat me ashensor te komuna parisit

Shitet 3+1+2 Te Komuna Parisit(me Hipoteke)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.93 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (22:03): Apartamenti ndodhet ne katin 2 banim te nje pallat me ashensor te komuna parisit. organizohet 3+1 me 2 tualete dhe 3 ballkone. ka orientim jug perendim gje qe e ben te ndricuar dhe te ngrohte. eshte totalisht i shtruar me parket. shitet bosh vetem me...

115,000 Euro 2+1 te gjimnazi cajupi(me hipoteke) Apartamenti ndodhet prane gjimnazit cajupi, ne nje pallat ndertuar ne vitin 94 .

2+1 Te Gjimnazi Cajupi(me Hipoteke)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (21:53): Apartamenti ndodhet prane gjimnazit cajupi, ne nje pallat ndertuar ne vitin 94 . apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, me tavane te varur, i mobiluar dhe me sistem ngrohje-ftohje. vendoset ne katin 4. orientimi jug. organizimi 2+1 me koridor...

45,000 Euro SUPER shtëpi ne shitje (ME HIPOTEKË) Shitet shtepi ne zonen e Xhamllikut. Hapsire 1+1. S=50m² , Kati i dyte, cmimi

Super Shtëpi Ne Shitje (me HipotekË)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:42): Shitet shtepi ne zonen e xhamllikut. hapsire 1+1. s=50m² , kati i dyte, cmimi 45 mij € ( i diskutueshem) . ✔️ me hipoteke. (jo agjensi)...

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

68,000 Euro Okazion!!! BOTANIKU SHITET APARTAMENT 1+1 80 m2 68000 Euro me Hipoteke' 🏡 Shitet apartament 1+1.
📍 Kopshti Botanik.
📐Siperfaqja 80 m2
💵

Okazion!!! Botaniku Shitet Apartament 1+1 80 M2 68000 Euro Me Hipoteke'

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.05.2019 (21:20): 🏡 shitet apartament 1+1. 📍 kopshti botanik. 📐siperfaqja 80 m2 💵 Çmimi 850 euro m2 📃 me hipoteke shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik, me siperfaqe te bollshme 80 m2. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

95,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1 per investim Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1 Per Investim

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:20): Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 95000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome ...

65,000 Euro Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 me hipoteke tek rruga Mize peza per investim'' Tek Rruga Mine Peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,Vj

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Me Hipoteke Tek Rruga Mize Peza Per Investim''

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:19): Tek rruga mine peza shitet super apartament 1+1 i mobiluar ne menyre moderne,vjen i organizuar si me poshte ne sallon me kuzhine,dhome matrimoniale, tualet me dritare.ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egsistues tek hotel kruja .mundesi parkimi po...

62,000 Euro Okazion!!! FRESK SHITET APARTAMENT 2+1 62000 Euro me Hipoteke Fresk, zona me e kerkuar e Tiranes, nje nder zonat me te qeta, Shitet Apartament

Okazion!!! Fresk Shitet Apartament 2+1 62000 Euro Me Hipoteke

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (21:19): Fresk, zona me e kerkuar e tiranes, nje nder zonat me te qeta, shitet apartament 2+1+2 me pamje nga dajti, 62000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8 katesh te mirembajtur me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar ne ...

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (21:18): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s...

300,000 Euro 🏡 Apartament 4+1 per shitje me cmim okazion 1000 euro m2 🏡 Apartament 4+1 per qera ose per shitje.
📐Siperfaqja-300 m2.
📍 Vendo

🏡 Apartament 4+1 Per Shitje Me Cmim Okazion 1000 Euro M2

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (21:18): 🏡 apartament 4+1 per qera ose per shitje. 📐siperfaqja-300 m2. 📍 vendodhja- kompleksi prekja e diellit. 💵 cmimi per qera 1500 euro dhe cmimi per shitje 300.000 euro. tek kompleksi prekja e diellit apartament per qera ose per shitje 4+...

36,000 Euro Apartament 1+1 te fresku (me hipoteke) vendndodhja prane ANA market rruga e dajtit.
apartamenti vendoset ne katin 5 te

Apartament 1+1 Te Fresku (me Hipoteke)

Fresku/Linze | Tirane (9.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (21:07): Vendndodhja prane ana market rruga e dajtit. apartamenti vendoset ne katin 5 teknik. organizimi 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon me kubature te rregullt dhe siperfaqe e shfrytezuar maksimalisht. siperfaqja e brendeshme 50 m2. orientimi jug-lindje. ...

80,000 Euro ne shitje apartament 2+1 me hipoteke apartamenti ndodhet te Liqeni i thate, ne katin 2 banim, me ashensor. apartamen

Ne Shitje Apartament 2+1 Me Hipoteke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (20:51): Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, ne katin 2 banim, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar 2+1 me 2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqja totale 109m2. me hipoteke....

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

160,000 Euro 3+1me hipoteke te petronini Apartamenti ndodhet te gjimnazi petronini ne nje pallat egzistues. Ka 3 dhoma gj

3+1me Hipoteke Te Petronini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
213.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (20:39): Apartamenti ndodhet te gjimnazi petronini ne nje pallat egzistues. ka 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 3 ballkone dhe 2 tualete. gjithashtu ka dhe nje verande 60m2. 0684230409...

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

80,000 Euro 2+1 me hipoteke(liqeni i thate) Apartamenti ka siperfaqe te brendeshme 87m2 . Vendoset kati 4 teknik me ashenso

2+1 Me Hipoteke(liqeni I Thate)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (20:37): Apartamenti ka siperfaqe te brendeshme 87m2 . vendoset kati 4 teknik me ashensor. orientohet lindje-perendim. organizohet 2+1 me 2 tualete dge 2 ballkone. me hipoteke....

105,000 Euro Shitet super apartament tek Diamond Hill Rezidence (Vlore) Shitet apartament ne qytetin e Vlores ne zonen e quajur, Uje i Ftohte. 

Apart

Shitet Super Apartament Tek Diamond Hill Rezidence (vlore)

Uji i ftojte | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (19:45): Shitet apartament ne qytetin e vlores ne zonen e quajur, uje i ftohte. apartamenti eshte i tipit 1+1 me siperfaqe totale 106 m2. mund te behet ne 2+1. pjese e kesaj siperfaqe jane siperfaqe banimi 74m2, siperfaqe ballkoni 27 m2 dhe siperf...

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

85,000 Euro KLERING-Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 85.000 Euro(Rruga e Durresit) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 110 M² 85.000 Euro(rruga E Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (19:45): Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim perendim. perfundon qersho...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

39,000 Euro Okazion-Shitet Apartament 1+1,39.000 Eur (Rezidenca Lura,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i

Okazion-shitet Apartament 1+1,39.000 Eur (rezidenca Lura,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (19:23): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik l...

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Mundesi Okazion: 2+1 super investuar Pallat super i Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Mundesi Okazion: 2+1 Super Investuar Pallat Super I Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion: shitet super apartament 2 + 1 + 2 ballkone (me hipoteke dhe i investuar) ne don bosko - zogu i zi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (19:23): ...

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

175,500 Euro SUPER OFERTË shtepi ne shitje prane liqenit/bllok.  SHESIM APARTAMENT NE RRUGEN MARGHERITA TUTULANI PRANE LIQENIT ARTIFICIAL TE TIR

Super OfertË Shtepi Ne Shitje Prane Liqenit/bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (18:45): Shesim apartament ne rrugen margherita tutulani prane liqenit artificial te tiranes, dhe pak metra nga blloku,. me siperfaqe 135 m2 . apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi , nje dhome ndenje, guzhine, 3 ballkone, 2 banjo,nje korridor i madh....

64,000 Euro Shitet Apartament 2+1 i mobiluar me shije te Astiri Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar , ne rrugen Sokrat Migo (prane viles

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar Me Shije Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.05.2019 (18:45): Shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar , ne rrugen sokrat migo (prane viles l). .apartamenti ndodhet ne katin e 7 ( te fundit ) te nje kompleksi te ri, me nje orientim shume te mire qe i siguron ndricim natyral. pervec mobilimit te kujdesshem der...

55,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Allias Apartament 2+1 ne Rrugen Njazi Meka, Allias. Apartamenti organizohet ne dhome nd

Shitet Apartament 2+1 Ne Allias

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (18:45): Apartament 2+1 ne rrugen njazi meka, allias. apartamenti organizohet ne dhome ndenje,2 soxhorno bashk me kuzhinen te vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. ka siperfaqe te brendshme prej 84m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues. ...

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

100,000 Euro id:72839 - Tirane,shitet apartament me hipoteke, 2+1 Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik)

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apart... (Premium 24.05.2019)

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 85 m² 65.000 Euro (Rruga Jordan Misja )

Shitet apartament 2+1 tek rruga "jordan misja" . apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 85 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro Tirane,shitet apartament me hipoteke, 2+1 Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke, 2+1 Kati 2,101 M²,100.000 Eur(kopshti Zoologjik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (18:40): Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ...

28,000 Euro Shitet garsoniere ne plazhin e Golemit, Durre Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i b

Shitet Garsoniere Ne Plazhin E Golemit, Durre

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
43.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (17:14): Shitet super garsioniere e mobiluar dhe kompletuar 43 metra total , dhe 41.6 i brendshem me hipoteke. apartamenti perbehet nga: ambient ndenje ambient ngrenie ambient gatimi ambient fjetje tualet ballkon kati 2, elektroshtepiaket e reja, i...

118,000 Euro Okazion Shitet Apartament 2+1. Rr. Hoxha Tahsim Afer Pazarit te Ri, Rr. Hoxha Tahsim, ne Pallat me Ashensor, 
Shitet Apartament

Okazion Shitet Apartament 2+1. Rr. Hoxha Tahsim

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (17:06): Afer pazarit te ri, rr. hoxha tahsim, ne pallat me ashensor, shitet apartament 2+1, kati 3, 105 m2 perbehet nga: soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon me hipoteke. cmimi: 118.000 euro tel. 069 77 63 141 - albaprona ...

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim