shtepi ne qender lezhe  15147 Njoftime

 Online 116 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
67,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 I Mobiluar!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, ne nje kompleks shume cilesor dhe i ndertuar ne vitin 2010 shitet apartament ne katin e 6 me ashensor. apartamenti eshte me si... (Premium 16.05.2020)

52,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,ne yzberisht. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfa... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

27,000 Euro Garsioniere ne shitje Shitet Garsioniere siperfaqe totale 42.4 m, neto 36.5, kati 4, me hipotek, e mob

Garsioniere Ne Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (08:07): Shitet garsioniere siperfaqe totale 42.4 m, neto 36.5, kati 4, me hipotek, e mobiluar, tek pallatet cabej, cmimi 27000 euro i padikutushem....

77,500 Euro 1+1+Ballkon+wc *kthehet n 2+1* Pamje Panoram | 86 m2 --- ( St. DINAMO/ Hyrja K. Parisit ) OKAZION - Shitet apartament me Pamje Fantastike | Sip. Totale 86 m2 | 1+1+Wc+ B

1+1+ballkon+wc *kthehet N 2+1* Pamje Panoram | 86 M2 --- ( St. Dinamo/ Hyrja K. Parisit )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.05.2019 (08:06): Okazion - shitet apartament me pamje fantastike | sip. totale 86 m2 | 1+1+wc+ ballkon| st. dinamo- fillimi komuna e parisit | pallat i ri | izolim termik me kapot | vendodhje perfekte | kati 9 | orientim perfekt- ndricim i larte natyral | pallat i m...

77,000 Euro Mundesi Okazion: 2+1 super investuar Pallat super i Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi) Okazion: Shitet Super Apartament 2 + 1 + 2 Ballkone (me Hipoteke dhe i Investuar

Mundesi Okazion: 2+1 Super Investuar Pallat Super I Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (08:06): Okazion: shitet super apartament 2 + 1 + 2 ballkone (me hipoteke dhe i investuar) ne don bosko - zogu i zi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe pajisje te reja elektroshtepiake | shtruar me parket cilesor | kondicioner inverter | izolim ak...

45,000 Euro Shitet Apartament 1+1 (50 m2) tek Rr. Bardhyl (Shk. Andon Z. Cajupi) me Hipotek te Rregullt Shitet Apt 1 + 1 (50 m2) tek Rr. Bardhyl (Shk. Andon Z. Cajupi) Hipotek e Rregul

Shitet Apartament 1+1 (50 M2) Tek Rr. Bardhyl (shk. Andon Z. Cajupi) Me Hipotek Te Rregull

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (08:06): Shitet apt 1 + 1 (50 m2) tek rr. bardhyl (shk. andon z. cajupi) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | kundrabufe druri | ballkon | tualet me hidrosanitare te mirembajtur...

41,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 82 m2 ne zonen e Freskut,rruga e Dajt

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (07:01): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 82 m2 ne zonen e freskut,rruga e dajtit.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.apartamenti eshte ne proces legalizimi.apartamenti ndodhet prane restorant qesarakut.apartamenti mund...

Mobilimi:Bosh

41,000 Euro

90,000 Euro Shitet Shtepi Private se bashku me 1 dylym toke prane Top Channel Shitet shtepi 2+1 se bashku me 1000m2 toke ne Mezez prane top channel.shtepia dh

Shitet Shtepi Private Se Bashku Me 1 Dylym Toke Prane Top Channel

Zone Periferike | Tirane (4.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (03:35): Shitet shtepi 2+1 se bashku me 1000m2 toke ne mezez prane top channel.shtepia dhe toka me certefikat pronesie dhe letra te rregullta.cmimi 90mije euro i diskutueshem.pranohet edhe klering dhe vetem telefonata serioze. nr kontakt 0673058320...

59,500 Euro Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe - i Mobiluar Shitet Apartament 1 + 1 (58 m2) me Hipoteke te Rregullt, tek Shkolla e Kuqe (pas

Shitet Apartament 1 + 1 (58 M2) Me Hipoteke Te Rregullt, Tek Shkolla E Kuqe - I Mobiluar

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (03:35): Shitet apartament 1 + 1 (58 m2) me hipoteke te rregullt, tek shkolla e kuqe (pas 9-katshve) zone e preferuar dhe shume e aksesueshme | i mobiluar | hapesire e bolleshme me ndircim shume te mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izol...

75,000 Euro 2+1 Bosh** (50 metra te Eleonora) |Orientim Perfekt| Strukture e Rregullt| Pallat i Ri | Ashensor Shitet 2 + 1 Bosh (50 metra te Eleonora) | Pallat i Ri | Ashensor| Orientim L-P|

2+1 Bosh** (50 Metra Te Eleonora) |orientim Perfekt| Strukture E Rregullt| Pallat I Ri | A

Kodra e Diellit | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (02:08): Shitet 2 + 1 bosh (50 metra te eleonora) | pallat i ri | ashensor| orientim l-p| strukture e rregullt| | 2 dhoma gjumi | 2 tualete | mure me punime gipsi | hapsire e madhe | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham me grila | hidrosanitare t...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

54,000 Euro 1 + 1 ( Brryli - Rr. Arkitekt Sinani ) - Bosh - e Rikonstruktuar Shitet Apt. 1 + 1 tek Brryli - Rr. Arkitekt Sinani | Bosh | e Rikonstruktuar | P

1 + 1 ( Brryli - Rr. Arkitekt Sinani ) - Bosh - E Rikonstruktuar

Brryli | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (02:08): Shitet apt. 1 + 1 tek brryli - rr. arkitekt sinani | bosh | e rikonstruktuar | planimetri e rregullt | hapesir e bolleshme | shtruar me pllake shume cilesore | dritare dopio xham | ndricim shume i mire natyral | zone shume e preferuar | hidrosanitare...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

94,000 Euro 2 + 1 Sheshi Willson perball Shkolles Petro Nini (Bosh) - i Investuar Shitet 2 + 1 tek Sheshi "Willson" perball Shkolles " Petro Nini&q

2 + 1 Sheshi Willson Perball Shkolles Petro Nini (bosh) - I Investuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (02:04): Shitet 2 + 1 tek sheshi "willson" perball shkolles " petro nini" (bosh) - pallat egzistues | hapesire e bolleshme | planimetri e rregullt | shtruar me pllake shume cilesore | ambient i sapo lyer me boje cilesore | ndricim shume i mire natyral | drita...

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

43,500 Euro 1 + 1 (58 m2) Tirana e Re (Rr. Irfan Tomini) - Hipotek e Rregullt | i Rikonstruktuar | Parkim Shitet 1 + 1 (58 m2) tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re (Rr. Irfan Tomini) -

1 + 1 (58 M2) Tirana E Re (rr. Irfan Tomini) - Hipotek E Rregullt | I Rikonstruktuar | Par

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (01:55): Shitet 1 + 1 (58 m2) tek stacioni i fundit i tiranes se re (rr. irfan tomini) - hipotek e rregullt |rikonstruktuar vitet e fundit | pjeserisht i mobiluar | mundesi parkimi ne zone | shtruar me pllake cilesore, imitim druri | ndricim shume i mire naty...

247,000 Euro Mundesi e vecante : 2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mob

Mundesi E Vecante : 2+1 Me Garazhd** Me 2wc + 2 Ballkone Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Drur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.05.2019 (01:52): Mundesi e vecante :2+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i rregulluar me spote ...

135,000 Euro Shitet 2 + 1 tek Stacioni i Trenit - Brenda Kompleksit Harry Fultz | Hipoteka e Rregullt Shitet 2 + 1 tek Stacioni i Trenit - Brenda Kompleksit Harry Fultz | Hipoteka e

Shitet 2 + 1 Tek Stacioni I Trenit - Brenda Kompleksit Harry Fultz | Hipoteka E Rregullt

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet 2 + 1 tek stacioni i trenit - brenda kompleksit harry fultz | hipoteka e rregullt | hyrje komplet e investuar | pallat i ri me ashensor | ndricim perfekt | pllake cilesore | tualet i kompletuar | instalimet gati q772 te dhenat e ndarjes...

Mobilimi:Bosh

135,000 Euro

121,000 Euro Shitet Apt me Pamje Spektakolare (126 m2) 2+1+2Wc+Garderobe+Depo (Kodra e Diellit 2) Shitet SUPER apartament me Pamje Spektakolare | 126 m2 | 2+1+2Wc+ Garderobe+ Dep

Shitet Apt Me Pamje Spektakolare (126 M2) 2+1+2wc+garderobe+depo (kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet super apartament me pamje spektakolare | 126 m2 | 2+1+2wc+ garderobe+ depo | rezidenca kodra e diellit 2 | ndertim super cilesor | vendodhje perfekte | kati 4 | orientim perfekt- ndricim i larte natyral q957 te dhenat: -siperfaqja: 12...

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

115,000 Euro Shitet Super 2+1 (112 m2) tek Kopshti Zoologjik- Apt i Investuar me Mobilim dhe Cdo gje te Re+Parket Shitet Super Apt 2 + 1 (112 m2) me 2 Tualete | Vendodhja Perfekte, tek Kopshti Z

Shitet Super 2+1 (112 M2) Tek Kopshti Zoologjik- Apt I Investuar Me Mobilim Dhe Cdo Gje Te

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet super apt 2 + 1 (112 m2) me 2 tualete | vendodhja perfekte, tek kopshti zoologjik | dokumentacioni i rregullt | apartamenti eshte i investuar dhe me mobilim te gjithin te ri | shtruar me parket cilesor | pallati i ri me ashensor | zona ofron p...

105,000 Euro Mundesi e Mire: Shitet Apt 2+1+2WC (113 m2) tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspozita (BLLOK) me Hipotek Mundesi e Mire: Shitet Apt 2 + 1 + 2 WC (113 m2) tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspo

Mundesi E Mire: Shitet Apt 2+1+2wc (113 M2) Tek Lulishtja 1 Maj - Ish Ekspozita (bllok) Me

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.05.2019 (01:52): Mundesi e mire: shitet apt 2 + 1 + 2 wc (113 m2) tek lulishtja 1 maj - ish ekspozita (bllok) hipotek e rregullt | pjeserisht e mobiluar | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | mure te patinuara dhe me spote | shtruar me pllake cilesore | dritare ...

100,000 Euro Mundesi Investimi: Shitet Apartament me Super Hapesire 3 + 1 (122 m2) tek Kopshti Botanik Mundesi Investimi: Shitet Apartament me Super Hapesire 3 + 1 (122 m2) tek Kopsht

Mundesi Investimi: Shitet Apartament Me Super Hapesire 3 + 1 (122 M2) Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.75 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (01:52): Mundesi investimi: shitet apartament me super hapesire 3 + 1 (122 m2) tek kopshti botanik (rr. rreli) zone e preferuar me mundesi parkimi | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshme | pallat i ri | ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare ...

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

87,000 Euro 1+1 - I RI - 21 Dhjetori | I Investuar | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner Apt. 1+1 ne shtje tek 21 Dhjetori | Pallat I Ri | Ashensor | Strukture te rregul

1+1 - I Ri - 21 Dhjetori | I Investuar | Mobilim Cilesor | Ashensor | Kondicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (01:52): Apt. 1+1 ne shtje tek 21 dhjetori | pallat i ri | ashensor | strukture te rregullt | i investuar | mobilim bashkekohor | ndricim natyral | dritare dopio xham | pajisjet elektroshtepiake funksionale | kondicioner | facilitetet afer |. q773 te dh...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Mundesi Okazion: 2+1 super investuar Pallat super i Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Mundesi Okazion: 2+1 Super Investuar Pallat Super I Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion: shitet super apartament 2 + 1 + 2 ballkone (me hipoteke dhe i investuar) ne don bosko - zogu i zi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

73,000 Euro Shitet Apt 1+1 (70 m2) tek Pazari i Ri**| Pallat i Ri me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor dhe i Ri Shitet Apartament 1 + 1 (70 m2) tek Pazari i Ri (Beqir Luga) Hipotek e Rregullt

Shitet Apt 1+1 (70 M2) Tek Pazari I Ri**| Pallat I Ri Me 2 Ashensor | Mobilim Cilesor Dhe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet apartament 1 + 1 (70 m2) tek pazari i ri (beqir luga) hipotek e rregullt - zone shume e preferuar | pallat i ri me 2 ashensor, survejim kamerash + sistem alarmi | mobilim cilesor dhe i ri + pajisje te fundit | kondicioner ekonomik inverter | h...

70,000 Euro Shitet Apt 1 + 1 (60 m2) te Rr. e Kavajes - Hipotek e Rregullt - Mobilim Cilesor | Kondicioner Shitet Apt 1 + 1 (60 m2) te Rr. e Kavajes - Hipotek e Rregullt - Mobilim Cilesor

Shitet Apt 1 + 1 (60 M2) Te Rr. E Kavajes - Hipotek E Rregullt - Mobilim Cilesor | Kondic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet apt 1 + 1 (60 m2) te rr. e kavajes - hipotek e rregullt - mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | pamje panoramike e pa...

67,000 Euro Shitet Apt 2+1+ Kuzhine vec (85m2) (SELVIA- QENDER) Hipoteke|E Investuar, ndertim 2013 Shitet Apt 3 + 1 (85 m2) tek Rr. Siri Kodra tek SELVIA me Hipoteke te Rregullt

Shitet Apt 2+1+ Kuzhine Vec (85m2) (selvia- Qender) Hipoteke|e Investuar, Ndertim 2013

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopio xham | set kolltuqesh, tv plazma | kuzhina e kompletuar | 2 dhoma gjumi me dollap rrobash dhe ndri...

56,000 Euro Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 61m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (61 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 61m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (01:52): Shitet apartament 1+1 me ballkon (61 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

100,000 Euro id:72839 - Tirane,shitet apartament me hipoteke, 2+1 Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik)

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apart... (Premium 24.05.2019)

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro id:93158 - Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 85 m² 65.000 Euro (Rruga Jordan Misja )

Shitet apartament 2+1 tek rruga "jordan misja" . apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 85 ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

108,000 Euro Shitet super Apartament 3+1,108.000 Eur(FIORE DI BOSCO) .Shitet super Apartament 3+1,FIORE DI BOSCO. Apartamenti me nje siperfaqe 133 m2

Shitet Super Apartament 3+1,108.000 Eur(fiore Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.05.2019 (01:38): .shitet super apartament 3+1,fiore di bosco. apartamenti me nje siperfaqe 133 m2, ndodhet ne katin e 5-te te kulles. ambjenti organizohet nga salloni + kuzhina, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. organizim perfekt me hapesira te bollshme per nj...

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

55,000 Euro APART 2+1per shitje Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje tek Rruga Fabrika e Qelqit, Tirane.
Apar

Apart 2+1per Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.05.2019 (00:05): Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje tek rruga fabrika e qelqit, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 90.55 m2....

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

1,240,000 Euro Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit Apartament ne shitje ne Rrugen e Durresit, shume afer qendres se Tiranes
Siperf

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.05.2019 (22:31): Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore jane 2 dhoma e nje sallon (mund te behen 3 dhoma ) ka nje ekspozicion qe mundeson drite dhe diell ...

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim