Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 Euro/ M2 ID: Pro+13673 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/05/2020 20:26

97,100 Euro

  • Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 Euro/ M2 ID: Pro+13673
  • Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 Euro/ M2 ID: Pro+13673

For sale, Apartment 2 + 1, Kodra E Diellit, Tirana 83,500 € ID: PRI15394

The apartment is located in the area of Kodra e Diellit
Apartment information:
• New construction • 1st floor housing • Apartment area: 90 m2 • Orientation: West
• Documentation: With Property Certificate.

Organization: • Living room • Cooking environment • 2 bedrooms • 2 Toilets, one with windows • Porch: 18 m2
Other settings: • Furnished.

Contact us to visit!


Pagesa 97,100 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 75.00
Kati 17
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 35271

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
•Siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 .
• Mundesi zgjedhje kati dhe orientimi.

Organizimi: • Sallon ndenje dhe ambjent gatimi. • 2 Dhoma Gjumi • 2 Tualete • Ballkoni

• Detaje te tjera: • Cilesi e larte ndertimi. • Vendodhje elitare. • Fasade e Interkapet.
• Dritare Duralumini dopio xham dhe rezistente ndaj rrezeve UV.
• Ballkonet dhe ambientet e perbashketa te gjelberuara.
• Investim i sigurte. • Rifiniturat e brendshme shume cilesore.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni