* ULET CMIMI * Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) Shk. Baletit (Qender) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/10/2019 11:14

* LOW PRICE * Opportunity: 1 + 1 large (58m2 net) Shk. Ballet (Center)

Opportunity: Large 1 + 1 (net 58m2) Shk. Ballet (Center) | Parking in the Zone | Natural Lighting All the Time | Waterproofing | All Functional Installations

Q1368

With a mortgage

Total net 58 m2 net
Sip. Certified 58 m2

5th floor
Palace floors 5 (Palace Year 1985)
No elevator

Partition data:
- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 Balcony
- 1 large spacious corridor


Characteristics:
- The area offers secure parking in the neighborhood
- High natural light all the time
- Roof waterproofing made 2 years ago
- Quiet neighborhood, with family and upper class residents


- Facilities all nearby (Supermarket, Bakeries, Gym, Neighborhood Parking, AFER Center and 7 Dwarfs)
- Access to Public Transport
- Many axes of.mire.me.makine

Price: 50,000 euros

- The price is reduced to 47,000 euros

Tel or Whatsapp: 0692238499


144 336

09 30 2019


Pagesa 47,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 58.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 148546

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) Shk. Baletit (Qender) | Parkim ne Zone | Ndricim Natyral Gjithe Kohes | Hidroizolim | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q1368

ME HIPOTEKE

Sip Totale 58 m2 neto
Sip. E certifikuar 58 m2

Kati 5
Katet e pallatit 5 (Viti I Pallatit 1985)
Pa ashensor

Te dhenat e ndarjes:
- 1 dhom gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 Ballkon
- 1 korridor i madh i gjere


Karakteristika:
- Zona ofron Parkim te sigurt ne lagje
- Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes
- Hidroizolim nne tarace i bere para 2 vitesh
- Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte


- Facilietet te gjitha afer ( Supermarket, furra bukes, palester, Parkim ne lagje, AFER qendes dhe 7 xhuxhat )
- Akses me Transport publik
- Akset shume te.mire.me.makine

Cmimi: 50000 euro

- Ulet cmimi ne 47000 euro

Tel ose Whatsapp:


144336

30/09/2019