SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE, Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 13/09/2019 11:52

55,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,
  • SHITET APARTAMENT 1+1 ME HIPOTEKE,

1 + 1 APARTMENT FOR SALE,

One bedroom apartment for sale on the 2nd floor of a new building.
The apartment is organized in:
living and dining area, one bedroom, hallway, balcony and toilet.

Has regular mortgage documentation.

Contact us for more information.


Pagesa 55,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 70.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 862

Shitet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Apartamenti organizohet ne :
ambjent ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, korridor, ballkon dhe tualet.
Orientimi eshte Jug-Lindje dhe ka planimetri te rregullt.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacione na kontaktoni.