2+1 ne Shitje (Shkolla e Bashkuar - Spitalet) | Nga BRUNES Investimi Totalisht i Mobiluar Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 06/06/2020 09:04

2 + 1 for Sale (United School - Hospitals) | By BRUNES Totally Furnished Investment

2 + 1 For Sale (United School - Hospitals) Very Favorable Price | Quality and Fully Space Completely investment tiles, etc. by BRUNES - IT HAPPENS IN THE FIRST FLOOR BANIM AND GIVES IDEN AND THE CIVILITY OF A PRIVATE PRIVATE HOUSE PRIMARY SCHOOL

Q2077

Sharing Data:

- 2 bedrooms
- 1 Salon + 1 Kitchen
- 1 toilet
- 1 Corridor

- Sip Total: 68 M2
- Certified Net (Internal): 55.6 M2 - the rest is legalized
- 1st floor
- Floors of the Palace: 3

Characteristics:

- Tiles
- Furniture In Good condition
- I Just Painted
- Any Functional Things
- Perfect Orientation

- Air conditioner 3
- All Functional Equipment
- Pure Panoramic View
- High Natural Lighting All the time
- Orientation: Vl

- With Equipment In Very Good Condition
- Quiet Quarter, With Family Residents
- Very Safe Neighborhood
- New Kitchen
- New Towers
- Young Floors

- Common Premises in Kindergarten, School, Garden etc.
- Wood Furniture
- New Salon
- Wooden Doors
- Armored Doors

- Gabine Dushi Brunes
- Jane Te Brakes Brunes
- New Doors
- From the Outside It's With Grafiato

- Quality windows
- Large toilet
- High quality Sanitary HidroStandart Brand Sanitary.
- Grila

- All New Quality Electrical Installations
- Very High Quality New Hydraulic Installations
- Nearby facilities
- Only 15 minutes away from the center
- Access by Public Transport

Price: 45,000 Euros

Tel Ose Whatsapp: 068545101061352

03 06 2020


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Niko Avrami, Tirana, Albania
Lexime 62264

2+1 Ne Shitje (Shkolla E Bashkuar - Spitalet) Cmim Shume I Favoreshem | Cilesi Dhe Hapesire E Bolleshme teresisht investimi pllakat etj nga BRUNES - NDODHET NE KATIN E PARE BANIM DHE TE JEP IDENE DHE QETESINE E NJE SHTEPIE PRIVATE TOTALISHT E MOBILUAR DHE NE CMIM - ME DIELL GJITHE KOHES - shume afer rruges kryesore - gjithe lagja me facilitete afer

Q2077

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor

- Sip Totale: 68 M2
- Sip Neto (E Brendshme) e certifikuar : 55.6 M2 - pjesa tjeter eshte me leje legalizimi
- Kati:1
- Katet E Pallatit: 3

Karakteristika:

- Pllaka
- Mobilim Ne Gjendje Te Mire
- I Sapo Lyer
- Cdo Gje Funksionale
- Orientimi Perfekt

- Kondicioner 3
- Pajisjet Te Gjitha Funksionale
- Pamje Panoramike E Paster
- Ndricim Natyral Te Larte Gjate Gjithe Kohes
- Orientimi: V-l

- Me Pajisje Ne Gjendje Shume Te Mire
- Lagje E Qete , Me Banore Familjare
- Lagje Shume E Sigurte
- Guzhine E Re
- Kulltuqe Te Reja
- Dysheke Te Rinj

- Ambiente Te Perbashketa Ne Lagje Kopesht, Shkolle, Lulishte Etj.
- Mobilim Druri
- Sallon I Ri
- Dyer Druri
- Dere E Blinduar

- Gabine Dushi Brunes
- Pllakat Jane Te Markes Brunes
- Dyert Te Reja
- Nga Jashte Eshte Me Grafiato

- Dritaret Cilesore
- Tualeti I Madh
- Sanitare Shume Cilesore Te Markes HidroStandart.
- Grila

- Instalime Elektrike Cilesore Te Gjitha Te Reja
- Intalime Hidraulike Te Reja Shume Cilesore
- Facilietet Afer
- Vetem 15 Minuta Larg Qendres
- Akses Me Transport Publik

Cmimi: 45,000 Euro

Tel Ose Whatsapp:61352

03/06/2020