Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/03/2020 18:54

75,000 Euro

  • Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik
  • Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik
  • Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik
  • Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik
  • Shitet apartament 1+1 te kopshti Zoologjik

One bedroom apartment for sale at the Zoo

One bedroom apartment for sale at the Zoo. The apartment has a Certificate of Ownership. Organized by living and dining area, a bedroom, a toilet, a large balcony and a storage room. The apartment is 74 m2 on the 1st floor. I also invite you to a property visit.


Pagesa 75,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 74.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Kopshti zoologjik Tirane
Lexime 311

Shitet apartamenti 1+1 te kopshti Zoologjik. Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon i madh dhe nje depo. Apartamenti eshte 74 m2 ne katin e 1 banim. Per me teper ju ftoj ne nje vizite ne prone.