shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 18/08/2019 12:27

45,000 Euro

 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu
 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu
 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu
 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu
 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu
 • shitet SUPER 1+1 te kompleksi turdiu

sold SUPER 1 + 1 68 m2 with mortgage

the apartment disposes of regular cubicles with corridor and orientation from the south, orientation to the southeast. The apartment disposes of regular mortgage documentation with a very good spacious living room suitable for 2 + 1.


Pagesa 45,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 62.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 31217

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geberit perfshire instalim ngrohje ftohje.fasade ne izolim termik me sistem kapot dhe grafiato knauf, vetrata alumini dopio xham termiko-akustike.kompleksi ka mbi 250 m2 siperfaqe te gjelberuar,park lojrash per femije i dedikuar per kompleksin,pishine e jashtme e organizuar , ambjente sherbimi dhe tregtare.shitet vetem me cash dhe pranoht te shitet me keste.eshte ne faze ndertimi.