shitet SUPER 2+1 OKAZION kompleksi turdiu 670 euro/m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 10/12/2019 07:07

73,700 Euro

  • shitet SUPER  2+1 OKAZION kompleksi turdiu 670 euro/m2
  • shitet SUPER  2+1 OKAZION kompleksi turdiu 670 euro/m2
  • shitet SUPER  2+1 OKAZION kompleksi turdiu 670 euro/m2

for sale SUPER 2 + 1 96 m2 with stunning mortgage

The apartment is located in one of the easily accessible areas of Yzberisht, the building is of very good quality and it is located near the new boulevard. east and southeast offering lighting almost all day.the apartment is sold empty.


Pagesa 73,700 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 48708

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. Kompleksi eshte i projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geberit perfshire instalim ngrohje ftohje.Fasade me izolim termik me sistem kapot dhe grafiato knauf, vetrata plastike dopio xham termiko-akustike.Kompleksi ka mbi 250 m2 siperfaqe te gjelberuar,park lojrash per femije i dedikuar per kompleksin,pishine e jashtme e organizuar , ambjente sherbimi dhe tregtare.apartamenti eshte ne faze ndertimi.