Super Okazion: 2+1 Luks, 100% i Rikostruktuar (Ish Ekspozita ) PARKET nga Brunes | Sistem Kapot (Pallat i RI) | Kondicioner Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 16:42

Super Okazion: 2 + 1 Luxury, 100% Reconstructed (Former Exhibition) PARKET by Brunes | Kapot System (NEW Palace) | air conditioner

ULTRA price 100% Reconstruction Investment Kit, 2 air conditioners | New Building, orientation South (With Sun) - (Myslym Shyr- Near Gold Ceiling - Ex Exhibition) furnished by BRUNES luxury, with KAPOT interior coatings and insulation, New Building with 2 Elevator Parquet Vetrata Double Room glass German Veka

Q1251

With a mortgage

Total area 87 m2
Sip. in Mortgage 75.52 m2
Sip. Common 11.52 m2

7th Floor (ELEVATOR)
The floors of the palace 11

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 bathroom (with tiles and BRUNES sanitary)
- 1 Balcony
- 1 large hallway

Characteristics:

- Super quality PARKET
- Uninhabited before *

- ELEVATOR 2
- New fitted kitchen
- High natural light all the time
- TOTAL Acoustic Insulation (CAPO CLOTHING)
- Thermal insulation
- Waterproofing
- Quiet neighborhood, with family and upper class residents

- Furniture from Brunesse
- Designed by Architect
- New Living Room New Armchairs
- 2 air conditioners (new A +++ class)

- Wooden Doors
- Armored Door
- Quality windows with DOPIO German glass Veka brand plastic (HIGH QUALITY MARKET)

- High quality sanitaryware in Brunei
- All new Quality Electrical Installations
- High quality new hydraulic installation

- Salon Furnished by Brunes

- Facilities all nearby (Supermarket, Bakeries, Gym, Neighborhood Parking, FLOWERS 1 MAY, NEAR BLOCK AND POLICE DIRECTORY)
- Access to Public Transport
- Very good axes with the car

Price: 114,000 Euro (Indisputable) *

Tel or Whatsapp:132 446

08 15 2019


Pagesa 114,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 87.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 133886

ULTRA cmim Okazion per investim 100% i Rikonstruktuar, 2 kondicionera | Pallat I ri, orientimi Jug (Me Diell) - ( Myslym Shyr- Perballe Grepi i Arte - tek ish ekspozita ) i mobiluar nga BRUNES luksi, me Veshje dhe Izolime KAPOT te brendshme, Pallat i ri me 2 ASHENSOR/ Parket CILESOR/ Vetrata DOPJO xham Veka Gjermane

Q1251

ME HIPOTEKE

Sip Totale 87 m2
Sip. ne Hipoteke 75.52 m2
Sip. Perbashket 11.52 m2

Kati 7 (ASHENSOR)
Katet e pallatit 11

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhom gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet ( me pllaka dhe Sanitare te BRUNESIT)
- 1 Ballkon
- 1 korridor i madh

Karakteristika:

- PARKET cilesor super
- I pabanuar me pare *

- ASHENSORA 2
- Kuzhina e re e montuar
- Ndricim natyral te larte gjate gjith kohes
- Izolim akustik TOTAL ( VESHJE KAPOT E BRENDSHME )
- Termoizolim
- Hidroizolim
- Lagje e qete , me banore familjare dhe Te shtreses se larte

- Mobilim Nga Brunesi
- Dizenjuar me Arkitekt
- Sallon I ri / Kolltuqe te reja
- 2 KONDICIONERA ( te reja klasi A+++)

- Dyer Druri
- Dere e Blinduar
- Dritaret cilesore me DOPIO xham plastike Gjermane te markes Veka ( CILESIA ME E LARTE NE TREG)

- Sanitare shume cilesore te Brunesit
- Instalime Elektrike Cilesore te.gjitha te reja
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore

- Salloni i Mobuiluar nga Brunes

- Facilietet te gjitha afer ( Supermarket, furra bukes, palester, Parkim ne lagje, PERBALLE LULISHTES 1 MAJ, AFER BLLOKUT DHE DREJTORISE SE POLICISE )
- Akses me Transport publik
- Akset shume te mire me makine

Cmimi: 114,000 Euro ( i Padiskutueshem)*

Tel ose Whatsapp:132446

15/08/2019