Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/11/2019 13:25

118,000 Euro

  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2
  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2
  • Okazion! Shitet Apartament 2+1 Per Shitje te Selvia Vetem 960 euro/m2

Zogu i Zi, Sell Super Apartment 3 + 1 + 2!

Sell Super Apartment in Zogu i Zi with perfect floor plan. The apartment has a surface of 90.3 m2 and gross 117 m2. It is organized in a living room, separate kitchen, 3 bedrooms, one with double and 2 with 2 bathrooms, and 2 balconies of which one is closed for use as a kitchen. The apartment is located on the second floor of a new well-managed building with elevator, where open parking is possible, as well as a flower garden. The area in which it is located is the most preferred, both for housing and for investment, because rental requirements are numerous.


Pagesa 118,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 123.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Selvia, Albania
Lexime 20503

Ne Qender te Tiranes te Selvia sapo ka dale ne shitje nje Apartament 2+1. Vendodhja e apartamentit eshte shume prane Qendres, ofron te gjitha facilitetet mund te arrihet ne kembe te gjitha destinacionet kryesore, Institucionet shteterore dhe Private, Shkollat, Universitetet, Bankat, Spitalet etj. Nuk eshte nevoja te perdoresh makine, gje qe e ben kete Apartament te Volitshem per Banim ose per Investim, pra mund te jetosh vete ose ta japesh lehtesisht me Qira per te huaj. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit me Ashensor dhe organizohet nag Sallon ndenje dhe Guzhine me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi , 2 Banjo dhe Ballkon. Apartamenti Orientohet nga Lindja dhe Perendimidhe Disponon Certifikate Pronesie.