SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZEN E RE! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/05/2020 11:01

51,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZEN E RE!
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZEN E RE!
  • SHITET APARTAMENT 1+1 TEK UNAZEN E RE!

FOR SALE APARTMENT 1 + 1 IN THE NEW UNAZ!

One bedroom apartment for sale with a Mortgage in the New Ring!
The apartment is previously uninhabited and is located on the 8th floor. It is organized by 1 living room, 1 bedroom, 1 toilet, 1 balcony. The planimetry is regular. Contact us for more information.


Pagesa 51,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 73.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Unaza e Re
Lexime 513

Shitet apartament 1+1 me Hipotek ne Unazen e Re!
Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 8 te banimit. Organizohet nga 1 sallon ndenje, 1 dhoma gjumi , 1 tualet 1 ballkone .Planimetria eshte e rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.