Shitet ,SUPER 2+1 103.2 m2 me mobilim rruga sokrat miho me hipotek Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/05/2020 21:43

For sale, SUPER 2 + 1 103.2 m2 with street furniture sokrat miho with mortgage

The apartment is on SOKRAT MIHO street near the villa vila l palace the mortgage is still out. The apartment has 3 air conditioners, it is oriented southeast of the sun, offering lighting in most of the day. NOT FOR SALE.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 103.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Sokrat Miho, Tirana, Albania
Lexime 64964

Apartamenti eshte ne rrugen SOKRAT MIHO prane pallatit vila l .Apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature katrore lehtesishte te shfrytezueshme, shperndarje me korridor siperfaqe te bollshme.pallati ka 4 vjet qe ka mbaruar eshte ME hipotekimi si ka dal akoma hipoteka.apartamenti ka 3 kondcionera ka orjentim juglindje nga djelli duke ofruar nrdricim ne pjesen me te madhe te dites.NUK SHITET ME KREDI .