SUPER: 3+1+2 plus Ballk. (3+1 me planimetrine me te mire ne Komune)* - Brenda Qendres KRISTAL - Parkim ne Qender Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/11/2019 14:26

1 + 1 Large and Special Apartment (Ballet House) 100% NEW with Price Okazion

Super 1 + 1 GREAT, NEW for 100% Reconstructed Investment, | New Building, Orientation (With Sun) - (To Ballet School) Partially furnished by BRUNES, Sanitary Toilet Tiles by BRUNES, + 2 CHILLER AIR CONDITIONER with Interior and Capot Insulation Coatings, New Building with Elevator Floor Mount AC4 Vetrata Double glazed German Veka, FLOOR 7, VIEW panoramic views over the other 5 storeys.

Q1492

With a mortgage

Total area 76 m2
Sip. Net interior 70 m2

7th floor
9th floor
NEW LIGHTS WITH ELEVATOR

MOLDED MOBILE SALES

Partition data:

- 1 bedroom
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 bathroom (with tiles and BRUNES sanitary)
- 1 Balcony
- 1 large hallway

Characteristics:

- Super quality AC4 SWISS QUALITY PARKETS
- New furniture 100%
- Uninhabited before *
- + PLUS 2 CHILLER CONDITIONERS

- ELEVATOR
- The area offers secure parking in the neighborhood
- New kitchen
- High natural light all the time
- TOTAL Acoustic Insulation (CAPO CLOTHING)
- Acoustic insulation of the interior of the rooms
- Thermal insulation
- Waterproofing
- Quiet neighborhood, with family and upper class residents

- Furniture from Brunesse
- Designed by Architect
- New Living Room New Armchairs

- New Wooden Doors
- Armored Door
- Quality windows with DOPIO German glass Veka brand plastic (HIGH QUALITY MARKET)
- High quality sanitaryware in Brunei
- PLAIN GRINES OF BRUNES
- All New Quality Electrical Installations, WITH AUTOMATIC DIVISION
- New High Quality 100% New Hydraulic Fittings

- Salon Furnished by Brunes

Price: 85,000 Euro (Indisputable) *

HURRY AS FAST AS POSSIBLE IS THE FANTASTIC INVESTMENT AND QUALITY THAT I CAN'T FIND

Tel or Whatsapp: 0692238499


75 899

11 12 2019


Pagesa 125,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 104.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ndrek Luca, Tirana, Albania
Lexime 76859

SHITET 3+1+2+Ballkon 104.1 m2 brenda Kompleksit KRISTAL, Me Planimetrine me te mire, 3+1Shi me planimetrine me te mire| Super vemdodhje Brenda kompleksi, | Orientim Perfekt J - P | Kati 5 | Godina 6 kateshe | CILESI Super e larte Ndertimi, Facilitet super te qendres Kristal ( si qender tregtare, oborr per femijet, lulishte te perbashket, supermarket, PARKIM mujor cetem 4000 lek ne muaj, Brenda qendres ( Parkim me Ashensor) | Shitet ashtu sic eshte apartamenti, i mobiluar dhe investuar | AMBIENTE TE PERBASHKETA FANTASTIKE


Q1469

Te dhenat e ndarjes:
- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
- 1 Ballkon

- SIP TOTALE: 104.1
- SIP BRUTO: 93.5
- KATI: 5
- KATET E PALLATIT: 6
- Pallat I ri
- Viti I ndertimit: 2008
- ASHENSOR: po

Karakteristika:

- I PABANUAR ME shume pak
- ASHENSOR
- Komleksi ofron PARKIM me pagese mujore
- KONDICIONER
- ORIENTIMI J - P
- Izolim akustik
- Termoizolim
- Hidroizolim ( Me veshje kapot)
- Lagje , me banore familjare dhe Te shtreses se larte
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera she siguri nga qendra )

Extra:
- Survejuar me kamera pallati
- Sistem alarmi
- Ambiente te perbashketa ne lagje ( Kopesht , lulishte etj)
- Dritaret cilesore me dopjo xham
- Te gjitha facilitete afer
- Transportinpublik sh afer
- Dalje dhe akses perfekt me makine, pasi dhe shkon per 4 min ne bllok, 7 min tek Taivani, 2 min dalje ne Autostrade

CMIMI : 125,000 Euro

Tel ose Whatsapp:


76394


15/11/2019