Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 02/06/2020 10:11

108,000 Euro

  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!
  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!
  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!
  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!
  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!
  • Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike!

At the Contact Complex For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 With Orientation And Fantastic Planimetry!

At the Contact Complex, a super apartment for sale 2 + 1 + 2 with fantastic South-West orientation and perfect layout. It is located in one of the best buildings related to planimetry, Homeplan, managed by the construction company itself and with two elevators. It is structured in the entrance corridor to connect with the living room and the cooking corner, another corridor that separates all other rooms, two bedrooms, one with balcony and two toilets both with windows. The apartment is partially furnished, but with high quality interior works. The complex provides modern parameters, with green spaces, numerous services and very good access.


Pagesa 108,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 80670
Tek Kompleksi Kontakt Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Orientim Dhe Planimetri Fantastike! xbqTiPf3Dd1APLv3tqKFjLneFQuEF5J75eZ9lzs3COGWuHUJwu1589458942.5042.PNG (Format PNG) |

Tek Kompleksi Kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik Jug-Perendim dhe planimetri perfekte. Ndodhet ne nje nga godinat me te mira lidhur dhe me planimetrite, Homeplan, me administrim nga vete firma ndertuese dhe me dy ashensore. Strukturohet ne koridorin hyres qe te lidh me sallonin e ndenjes dhe kendin e gatimit, nje koridor tjeter qe ndan te gjithe ambjentet e tjera, dy dhomat e gjumit, njera me ballkon dhe dy tualetet te dyja me dritare. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, por me punime te brendshme shume cilesore. Kompleksi siguron parametra bashkohore, me hapsira te gjelberta, sherbime te shumta dhe akses mjaft te mire.