Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim OKAZION! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/05/2020 13:39

69,000 Euro

  • Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim OKAZION!

In the Zone of December 21, 1 bedroom apartment for sale with OKAZION price!

In the Magnet complex, one of the best complexes in Tirana, 1 + 1 apartment for sale with super quality works, with an area of 58.6 m2, oriented to the North-East. It offers a modern concept of living, promotes a healthy life, a perfect residential community, constitutes an ecological habitat where the main focus falls on well-being, buildings designed to withstand earthquakes up to 10 points, thermal efficiency in construction, apartments with ventilation independent, thermal aluminum windows, thermal insulation, acoustic and moisture protection. The entrance of the apartment invites you to the living room which is organized in the waiting room together with the cooking corner. From the living room, there is also a balcony facing east, a bedroom with a north-facing window and a bathroom. For more information or a visit to the property contact the company Real Deal Properties


Pagesa 69,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 57.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 7230

Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar ne Veri-Lindje. Ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien, ndertesa te projektuara per te perballuar termete deri ne 10 balle, eficence termike ne ndertim, apartamente me ventilim te pavarur, dritare me alumin termik, izolim termik, akustik dhe mbrojtje ndaj lageshtise. .Hyrja e apartamentit te fton ne ambjentin e dites i cili organizohet ne sallonin e pritjes se bashku me kendin e gatimit. Nga ambjenti i dites komunikohet dhe me ballkon e cila eshte e orientuar nga Lindja, nje dhome gjumi me dritare me orientim veri dhe nje tualet. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal Properties