Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 Euro ID: AL14605 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 29/05/2020 20:58

67,000 Euro

  • Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 Euro ID: AL14605
  • Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 Euro ID: AL14605
  • Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 Euro ID: AL14605

For sale, Apartment 2 + 1, Ali Demi € 67,000 ID: AL14605

The apartment is located in the area of Ali Demi, near the School 1 Maji. Apartment information: • 2nd floor apartment • Apartment area: 77.2 m2 • East-West orientation • Documentation: Mortgage. The apartment is furnished and has: • Living room • Cooking area • 2 bedrooms • Toilet • Balcony • Regular cubicle • Reconstructed • Accessible area in the city and preferred for living. Contact us to visit!


Pagesa 67,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 77.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 39838

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, afer Shkolles 1 Maji. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim • Siperfaqja e apartamentit : 77.2 m2 • Orientim Lindje- Perendim • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Kubature e rregullt • I rikonstruktuar • Zone e aksesueshme ne qytet dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!