Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 07/04/2020 10:44

75,000 Euro

 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR
 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR
 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR
 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR
 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR
 • Shitet ,SUPER 2 +1,104m2,, ME HIPOTEKE, E MOBILUAR

For sale, SUPER 2 + 1,104m2,, WITH MORTGAGE, FURNISHED

The apartment has a very regular fully invested cubicle, the two rooms are not only spacious and furnished with two wedding beds but they are paved and with parquet. credit.mobilising is a special style.


Pagesa 75,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 104.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa UNAZA
Lexime 58333

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe janE shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore por jan te shtruar dhe me parket.apartamenti ka shperndarje me korridor dy tualete orjentim juglindje dhe disponon dokument hipotekor.Nuk shitet me kredi.mobilimi eshte stil i vecante.