Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/10/2019 13:32

97,000 Euro

  • Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence
  • Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence

Apartment 2 + 1, New Ring, Opposite Kastrati

Two bedroom apartment for sale in the Ring Ring, near 2 Rotondove, a frequented and preferred area. The total area of the apartment is 98 m2 and is located on the 7th floor of a new side street. The apartment has: • Living room • 2 bedrooms • Toilet • 2 balconies • Parquet floor • Quality work • Regular cube • Very good orientation towards light • With mortgage • To visit us contact us!

0697015478


Pagesa 97,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 114.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 49171
Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence C3A5_Render.png (Format ) | Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence Render-13.png (Format ) | Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence 18.png (Format png) | Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence 13.png (Format png) | Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence 2.png (Format png) | Shitet, SUPER Apartament 2+1,Future Home Residence 18.png (Format png) |

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te Tiranes, ne rrugen “Teodor Keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. Informacion mbi apartamentin: • Mundesi zgjedhje kati dhe orientimi • Siperfaqe ndertimi : 114.44 m2 • Apartamenti eshte bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kendi I gatimit •Dhoma e gjumit • 2 Tualete me dritare •Ballkoni •I investuar • Kubature e rregullt •Punime cilesore • Termoizolim me fasade te ventiluar dhe vetrata termike •Sistem chiller • Hidrosanitare inkaso • Triple xham me mbyllje hermetike • Ashensor 10 vendesh. Per ta vizituar na kontaktoni!