Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 1+1 me Hapesire te Bolleshme dhe Strukture te Rregullt Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 12:36

At the Ballet School, 1 bedroom apartment for sale with spacious space and regular structure

1 + 1 Apartment For Sale With Ballet Spaces, Regular Structure And Perfect Lighting | Water Deposit 24 Hr | All Functional Installations

Q2183

Sharing Data:

- 1 Soxhorno + Kitchen
- 1 toilet
- 1 Bedroom
- 1 Corridor

- Sip Total: 52 M2
- Sip Neto: 52 M2
- Floor: 4
- Floors of the Palace: 6

Characteristics:

- Apartment For Sale In Ballet School
- Regular structure

- Natural Lighting
- Palace with White Brick
- With Water Deposit (Water 24 Hours)

- Toilet with Natural Ventilation
- Functional kitchen

- Quality Electrical Installations
- Quality Hydraulic Installations

- Nearby facilities


Price: € 52,900

Tel Ose Whatsapp: 0684780043342

07 08 2020


Pagesa 52,900 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 52.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 50125

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesire Te Bolleshme, Strukture Te Rregullt Dhe Ndricim Perfekt | Depozite Uji 24 Hr | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2183

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Korridor

- Sip Totale: 52 M2
- Sip Neto : 52 M2
- Kati: 4
- Katet E Pallatit: 6

Karakteristika:

- Apartament Ne Shitje Te Shkolla Baletit
- Strukture E Rregullt

- Ndricim Natyral
- Pallat Me Tulla Bardha
- Me Depozite Uji ( Uji 24 Ore )

- Tualet Me Ajerosje Natyrale
- Kuzhina Funksionale

- Instalime Elektrike Cilesore
- Instalime Hidraulike Cilesore

- Facilietet Afer


Cmimi: 52.900 Euro

Tel Ose Whatsapp:342

08/07/2020