Shitet SUPER 1+1 76 m2 kompleksi Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 07:17

61,400 Euro

  • Shitet SUPER 1+1 76 m2 kompleksi
  • Shitet SUPER 1+1 76 m2 kompleksi

For sale, SUPER 2 + 1 98 m2 with street furniture, sohorat miho with mortgage

The apartment is located on TEODOR KEKO street near ALPHA BANK building. great of the day and boss from the street.NOT SOLD WITH CREDIT .the apartment is the penultimate floor.


Pagesa 61,400 Euro
Dhoma|Sallon 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 77.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 69437

Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi I veshur me sistem kapot, shkallet kane ndricim natyral dhe apartamentet kan sistem ngrohje ftohje te instaluar,system chiller, 95% e tualeteve jane me dritare.Apartamentet kane kubature katrore pa kende ose cepa ,shperndarje me korridor dhe hapsira te bollshme per nje jetese komode.Apartamenti eshte ne faze suvatimi nuk shitet me kredi.