shitet SUPER 2+1 me hipotek prane 2 rotondo Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/09/2019 12:28

70,000 Euro

  • shitet SUPER  2+1 me hipotek  prane 2 rotondo
  • shitet SUPER  2+1 me hipotek  prane 2 rotondo
  • shitet SUPER  2+1 me hipotek  prane 2 rotondo

sold SUPER 1 + 1 68 m2 with mortgage

the apartment disposes of regular cubicles with corridor and orientation from the south, orientation to the southeast. The apartment disposes of regular mortgage documentation with a very good spacious living room suitable for 2 + 1.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 98.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 39872

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjentim perendim duke ofruar ndricim ne pjesen me te madhe te dites,apartamenti ka dokument te rregullte hipotekor dhe shitet vetem me CASH nuk shitet me kredi,parametrat e apartamentit jan shume te mira sallon i bollshem shperndarje me korridor dhome gjumi te bollshme , me 1 tualet dhe ballkon ne sallon.