Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Tirane

Makina ne shitje Data: 20/11/2019 18:09

2,700 Euro

  • Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
  • Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
  • Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000

Tirana, Rr. Petro Nini Luarasi, For Sale Apartment 128 m2

Tirana, in the Petro Nini Luarasi Street, near the Electric Market, opposite Minibashkise 2, Sell Apartment 128 m2

Apartment 2 + 1, Floor 2, Living Area, Kitchen & Dining Area, 2 Bedrooms, 2 Toilets, Balcony, Warehouse.

All areas have great surface and good exposure, with natural light.

Mortgages and Reassessment. Price: 121.600 Euro (950 Euro m2)

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 2,700 Euro
Dhoma | Kuzhine Nafte     Mobilimi Mercedes-Benz
Siperfaqa 2000.00
Kati 200000
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Lezhe, Albania
Lexime 15602

Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure.
Taksa dhe Siguracion te paguara deri ne Korrik 2020.
Makina ndodhet ne Lezhe.
Cmimi: 2.700 Euro - Tel.


Njoftime te Ngjashme