Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Tirane

Mundesi Fantastike Investimi: Shitet Apt 2 + 1 (83 m2) midis Myslym Shyrit dhe Bllokut (ish Ekspozita) Lokacion Perfekt, me te Gjithe Dokumentacionin e Rregullt | Dysheme me Parket Super Cilesor + Kondicioner | Pallati eshte i Ri, me 2 Ashensore dhe Sistem Sigurie | Ndricimi ne Tavane me Spote LED | Fasad Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Tualet me Hidrosanitare Cilesore | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale / te Reja

Q835

Te dhenat e ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor ose Parahyrje
- 1 Ballkon
- Kati 3te

Karakteristika

- Mundesi e Vecante: Hyrje 2+1 ne zemer te Qytetit- Midis Myslym Shyrit dhe Bllokut

- Mundesi Fantastike INVESTIMI***

( Aktualisht me qera e dhene me 45,000 leke per zyra, mund te jepet 55,000- 60,000 leke )

- Me Dokumenta te rregullta
- Strukture 2+1+1WC+Ballkon
- Siperfaqe 83 m2 me te perbashketat ( 73 m2 neto)

- Orientim Perfekt : Jug

- Investuar me PARKET dhe KONDICIONER
- Ndricim i mire Natyral & Me Spote

- Pallat i RI, punime cilesore te nje nga kompanive te ndertimit me te mira ne Shqiperi

- Me 2 Ashensore
- Me Sistem sigurie dhe Kamerash ne Hyrje te pallatit

- Zone Perfekte: Ne zone me prestigj te larte
- E pashqetesuar nga Zhurmat e rruges

Cmimi: 90.000 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499


41375

18/03/2019

Njoftime te Ngjashme