Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 12:08

90,750 Euro

  • Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
  • Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
  • Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
  • Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
  • Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.

Two bedroom apartment for sale in Fiori Di Bosco complex.

Two bedroom apartment for sale in Fiori Di Bosco complex.
Very well organized apartment in one of the best complexes in the capital.
The apartment is finished, paved with parquet, double glazed plastic windows.
The apartment has 95.5 m2 of gross floor area of 85.9 m2.
Built in 2019, which includes a bonnet, thermal insulation and ventilated facade.
Interested in contacting us at phone number.


Pagesa 90,750 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 96.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 45702

Shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi Fiori Di Bosco.
Apartament mjaft mire i organizuar ne nje nga komplekset me te mira ne kryeqytet.
Apartamenti eshte i perfunduar , i shtruar me parket, dritare plastike dopio xham .
Apartamenti ka nje sipwrfaqe prej 95.5 m2 bruto 85.9 m2 neto.
Pallat i ndertuar ne vitin 2019 i cili perfshin sistem kapot, termo izolim dhe fasad te ventiluar.
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.