Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kavajes Tirana Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 15/07/2020 12:14

180,000 Euro

  • Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kavajes Tirana
  • Shitet apartament 2+1+2 tek rruga e Kavajes Tirana


Pagesa 180,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 125.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 60010

Apartament 2+1+2 ne shitje tek rruga Kavajes

Kompleksi Garden Building.

Ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe me te gjelberuara te qytetit.

Ndertim me standarte europiane.

Ndodhet ne katin e 6 totali i kateve 24 si dhe 4 kate parking nentoke .

Planimetri e rregullt.

Fasade totalisht e gjelberuar dhe krijon idene e nje pylli orbital ne menyre vertikale.

Cmim okazion 1450Euro/m2.

Te interesuarit te kintaktojne ne numrin e telefonit