Apartament 2+1+2 me cmim okazion siper Komunes se Parisit Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/11/2019 12:48

78,000 Euro

  • Apartament 2+1+2 me cmim okazion siper Komunes se Parisit
  • Apartament 2+1+2 me cmim okazion siper Komunes se Parisit
  • Apartament 2+1+2 me cmim okazion siper Komunes se Parisit

2 + 1 + 2 apartment with a price above the Paris Commune

2 + 1 + 2 apartment for sale in the Paris Commune, above the Crystal Center, George Washington Street The apartment has 106 m2 of living space. Ideal with a living room with cooking area, two bedrooms, two bathrooms with windows. and a balcony. There is orientation from the east which enables natural light and sunshine for most of the day. The apartment is located on the 2nd floor of a 2006 building with no elevator, the spaces are well organized to accommodate a large family. It is very suitable for living as the area where it offers all the amenities to live and comes with a price of only 78,000 euros. There are regular ownership documents. Contact us to view it!


Pagesa 78,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 106.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Siper Big Market
Lexime 3932

Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit, mbi Qendren Kristal, rruga Xhorxh Uashington Apartamenti ka siperfaqe totale prej 106 m2 te organizura Ne se miri me nje sallon bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dy tualete ku njeri eshte me dritare dhe nje ballkon. Ka orjentim nga lindja cka mundeson ndricim natyral dhe diell ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi te vitit 2006 pa ashensor, hapsirat i ka te mireorganizuara per te jetuar nje familje e madhe. Eshte shume i pershtatshem per te jetuar pasi zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per te jetuar dhe vjen me nje cmim per vetem 78000 euro. Ka dokumenta te rregullta pronesie. Per ta pare nga afer, na kontaktoni!