Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/08/2020 11:22 Post Id: 93158

57,000 Euro

  • Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane.
  • Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane.
  • Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tirane.


Pagesa 57,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 95.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku
Lexime 44501

plus17031
Shitet, apartament 2+1, ne zonen e Freskut, Rruga Shefqet Kuka.
Informacion mbi pronen:
• Siperfaqja totale: 95 m2
• Kati i 5 banim.
• Orientim Jug-Lindje.
• Me hipotek.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone.
Cilesime te tjera:
• Totalisht i investuar.
• Bosh
• Ndertim i ri i cili ju ofron kushte bashkëkohore jetese.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilesore.
• Ndricim natyral.
• Me ashensor.
Per ta vizituar na kontaktoni!