Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shume cilesor & Orientim Jug-Perendim. Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 22/11/2019 12:40

143,000 Euro

  • Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shume cilesor & Orientim Jug-Perendim.
  • Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shume cilesor & Orientim Jug-Perendim.
  • Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shume cilesor & Orientim Jug-Perendim.

Sell Super Apartment 2 + 1 + 2 at Vision +!

In the Most Favorited Complex in Don Bosko, At Vision +, Sell Apartment 2 + 1 + 2. The apartment has a surface of 105.8 m2 and is located on the 8th floor. It is organized in a spacious living room with kitchen, 2 bedrooms, one matrimonial and one child, 2 toilets, of which man with windows and two balconies from which the man is closed to be used as a drying room. The apartment is sold furnished, with an investment of about 30 thousand Euros, equipped with air conditioner, double glazed windows. boilers, quality toilets. The complex is well-managed, offers all the necessary conditions for everyday life such as shops, bars, bars and more. It is an ideal investment opportunity. For the interested persons, together with the apartment is offered the possibility of a Garage with a value of Euro 12mije.


Pagesa 143,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 117.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Margarita Tutulani, Tirana, Albania
Lexime 49993

Rruga Margarita Tutulani, ne zonen prane Shkolles Petro Nini Luarasi, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje Pallati 9-katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 105 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinen me dalje ne ballkon, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Perendimi, dy dhoma gjumi per femije, 2 Tualete. Apartamenti ka termoizolim dhe izolim akustik dhe punimet e kryera jane shume cilesore. Sistemi ngrohje-ftohje eshte me sistem qendror te apartamentit. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane kryer se fundmi dhe jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te markave me prestigjioze. Se bashku me apartamentin ofrohet dhe post parkimi. Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt