Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 15:23

168,000 Euro

  • Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!
  • Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!
  • Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!
  • Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!
  • Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Super Apartment 2 + 1 +2 Parking Post at the Lake!

Super apartment for sale 2+ 1 + 2 parking spaces. The apartment has fantastic structure and layout with 2 toilets with windows, kitchen separated from the living room, 2 bedrooms with very large spaces one 19.5 m2 and one with 16 m2. The apartment also has 2 very large balconies. This apartment is located in the area of the driest lake in the Colombo 2 residential complex, the orientation of the apartment is south west. It has mortgage documentation for the apartment and for parking. The area where the property is located is very developed and inside the complex there is a large supermarket and fruit and vegetable market, local and restaurants of the most sought after in Tirana, bakery and kindergarten within the complex.


Pagesa 168,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 152.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Liqeni Thate, Tirana, Albania
Lexime 85795

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. Apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga salloni i ndenjes,2 dhoma gjumi me hapesira shume te medha nje 19.5 m2 dhe nje me siperfaqe 16 m2. Apartamenti posedon dhe 2 ballkone shume te medhenje. Ky apartament ndodhet ne zonen e liqenit te thate me sakte ne kompleksin rezidencial Colombo 2, orientimi i apartamentit eshte jug perendim. Disponon dokumentacion hipotekore per apartamentin dhe per parkimin. Zona ku ndodhet prona eshte shume e zhvilluar dhe brenda kompleksit ndodhet nje supermarket i madh dhe treg fruta perimes, lokale dhe restorante nga me te kerkuarat ne tirane, furre buke dhe kopesht femijesh brenda kompleksit.