Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3Bllk - Ashensor | Pamje Fantastike nga Kati i 10 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/07/2020 14:17


Pagesa 68,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 111.00
Kati 10
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania
Lexime 206033

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi - Ne Rruge Kryesore) Shitet Apartament 2+1+3ballkone (111 M2) Me Shume Hapesire dhe Super Pamje | Ndertese E Re, Me Ndertime Cilesore (Te Paprakura Nga Termetet) Dhe Me Ashensor | Banesa Eshte E Mobiluar | Sapo Investuar (Dritare Te Reja Dopio Xham) Zona Eshte Me Familjare | Pallati Ofrom Parkim Poshte | Tualeti Me Hidrosanitare Cilesore | Te Gjitha Instalimet Funksionale

Q2182

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno Me Kuzhinen
- 1 Korridor
- 3 Ballkone
- 1 Tualet

- Hipoteke : Po
- Sip Totale 111 M2
- Sip Neto (E Brendshme) : 99 M2
- Kati: 10 (Ashensor)
- Katet E Pallatit: 14


Karakteristika:

- Shitet Apartament 2+1 Me 3 Ballkone Me Metra Perfekte Te Bollshme (111 M2)
- Rruga Dritan Hoxha ( Kryqezimi Pa Hyre Ne Laprake, Pa Hyre Te Fusha E Aviacionit, Afer Me Zogun E Zi)
- Struktura E Rregullte ( Me Mundesi Per Te Bere Dhe Ndryshime )
- Orientimi Ideal: Veri- Lindje & Perendim
- Apartamenti Plot Drite Natyrale Gjate Gjithe Dites

- Para 1 Muaji Jane Investuar Dritaret E Reja Dopio Xham***

- Pallat I Ri Me Ashensor (Shume I Shpejte)
- Ndertim Cilesor (Pa Asnje Problem Nga Termeti)
- Me Super Pamje Nga Rruga Kryesore
- Ne Krahasim Me Pallatet E Tjera, Eshte Pak Me Larg I Pozicionuar Nga Rruga Kryesore
- Administrim I Mire
- Banore Te Rregullte Dhe Familjare
- Poshte Pallati Krijohet Mundesia Per Parkim

- Zone E Mire Dhe Nje Nga Rruget Qe Lidhet Kollaj Me Akset Kryesore ( Zogu Zi & Dogana& Tirana E Re)
- Prane Institucioneve, Universiteteve, Shkollave/Kopshteve, Restorante Dhe Mensave Etj

Cmimi : 68,000 Euro

Tel Ose WhatsApp:
1055

08/07/2020