Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Tirane

Makina ne shitje Data: 15/12/2019 20:27

8,000 Euro

  • Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte!
  • Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte!
  • Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte!

Hyundai 1.6 diesel, 2015, automatic, perfect condition!

Sell Hyundai Accent, 1.6 petrol, 2015, automatic gearbox, 40,000 km
In very good condition, almost new, very little used in Albania,
Leather seats, sensors and parking cameras.
Comfortable and economical machine.
With new Albanian license plates.
Insurance and taxes paid for 1 year, until October 2020.

Price 8.000 Euro.


Pagesa 8,000 Euro
Dhoma | Kuzhine Nafte     Mobilimi Hyundai
Siperfaqa 2015.00
Kati 50000
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Marko Bocari, Tirana, Albania
Lexime 19691

Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne Shqiperi,
Sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi.
Makine komode dhe ekonomike.
Me targa te reja shqiptare.
Siguracioni dhe taksat te paguara per 1 vit, deri ne Tetor 2020.

Cmimi 8.000 Euro.

Njoftime te Ngjashme