Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 19/08/2019 15:47

98,000 Euro

  • Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2
  • Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2
  • Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 m2

Tirana, Rr. Petro Nini Luarasi, For Sale Apartment 128 m2

Tirana, in the Petro Nini Luarasi Street, near the Electric Market, opposite Minibashkise 2, Sell Apartment 128 m2

Apartment 2 + 1, Floor 2, Living Area, Kitchen & Dining Area, 2 Bedrooms, 2 Toilets, Balcony, Warehouse.

All areas have great surface and good exposure, with natural light.

Mortgages and Reassessment. Price: 121.600 Euro (950 Euro m2)

Tel. 069 77 63 141 - Albaprona


Pagesa 98,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 101.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania
Lexime 6414

Rruga Eduard Mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, Shitet Apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2

Apartamenti ndodhet ne Katin e 2
Perbehet nga Soxhorno, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo
dhe nje Ballkon i madh, i pozicionuar nga oborri i gjelberuar i pallatit, me pamje te lire dhe relaksuese. Njera nga banjot eshte me dritare. Te gjitha ambjentet kane metrature dhe kubature te rregullt.

Apartamenti shitet i mobiluar, me mobilim cilesor te ardhur nga Italia. Nje pjese e mire e punimeve te brendshme jane materiale italiane. Me hipoteke.
Cmimi: 98.000 Euro
Tel. - Albaprona