2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike Tirane

Shitet Apt 2 + 1 (115 m2) tek Shkolla e Baletit, Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor dhe Cdo gje Funksionale | Ndricim Perfekt | Kondicioner | Dritare Dopio Xham | Shtruar me Pllake Cilesore | Kuzhina eshte e Re | Dhomat e Gjumit jane te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q816

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno
- 1 Kuzhine
- 1 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Apartament 2+1 - SHKOLLA E BALETIT
- 105 m2
- Me ndricim gjate gjithe kohes
- I mobiluar
- Me dritare dopio xham
- Cdo gje funksionale
- Me Kondicioner
- Dere e blinduar
- Orientimi : Lindje - Veri - Perendim

SOXHORON
- Me set kolltukesh
- Me TV
- Me ndricim dritare dopio xham + grila
- Me Kondiconer
- Me hapesire te bollshme

KUZHINA E RE
- Me Kondrabufe
- Me Aspirator + furre + frigorifer + Mikroval
- Me ndricim te larte
- Me dritare Dopio x xham
- Me tavoline ngrenje + 6 karrike

DHOMA GJUMIT CIFT
- Me 1 krevat dopio + dollap rrobash druri
- Me ndricim te mire + dritare dopio xham + grila

DHOMA GJUMIT PER FEMIJET
- Me super ndricim + dritare dopio xham & pamje panoramike (Perball Malit Dajt)
- Me krevat tek + dollap druri rrobash

1 TUALETE
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush
- Me ajerosje natyrale + aspirator

1 KORRIDOR

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike cilesore

- Facilietet afer
- Akses me transport publik

Cmimi: 97,000 Euro

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp:


60082

23/05/2019

Njoftime te Ngjashme