NEW AP. 2+1+2Ballkone - Fiks tek SHKOLLA E BALETIT - Rr. Elbasanit (+~70 Tarace/Verande te shfrytezueshme) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 12/08/2020 14:31 Post Id: 104558


Pagesa 82,000 Euro
Dhoma|Sallon 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 71.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 54321

Shitet ne Ap. i rikostruktuar me Studio Italiane dhe nga BRUNES 2+1+2 Ballkone (+70m2 Tarace Te Shfrytezueshme me shkalle nga Brenda) - Fiks Tek Shkolla e Baletit - Ne Krah te lumit te Lanes - Pallati eshte Ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i ri ne cilesine me te larte te mundshme , Dhe i pabanuar me pare! - Orintimi i apartamentit eshte Perfekt ( Lindje Perendim) dhe Planimetria eshte e Rregullt!

Gjithashtu apartamenti eshte 3 METRA I LARTE, ka 2 Ballkone dhe ka planimetrine Perfekte per te aksesuar Taracen me shkalle nga njeri nga ballkonet, per te shfrytezuar si verande te madhe (~70 m2) me Gjelberim Taracen, e cila gjithashtu eshte e pozicioniar me pallatin ne menyre te tille qe ka privatesi absolute, pasi eshte Pallati dhe Lumi Lana me gjelberimin Perballe!

Q2255

Te dhenat e ndarjes:
- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 2 Ballkone
- 1 Tarrace/ Verande - ~70m2 ( Taraca mbi Apartament qe mund te aksesohet me shkalle mba brenda apartamentit, dhe mund te shrytezohet si Verande/Tarace e gjelberuar)

- HIPOTEKE : PO
- SIP TOTALE Neto ( E Brendshme): 71m2
- SIP Neto (e certifikuar) : 68m2
- SIP e perbashket: 0
- KATI: 5
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat Ekzistues
- Viti I ndertimit: 1983
- ASHENSOR: JO

KARAKTERISTIKAT:

- I RIKOSTRUKTUAR 100% I RI NGA STUDIO ITALIANE
- *I PABANUAR ME PARE
- PARKET ZVICERIAN
- TAVAN I VARUR ME NDICIM LED ITALIAN
- DURALUMINE te reja GJERMANE TE MARKES VEKA ( Cilesia me e larte ne treg) Dopjo Xham Plastike, me 3 Hapje qe ofrojne TERMOIZOLIM dhe IZOLIM AKUSTIK Total
- LARTESIA E APARTAMENTITI 3 METRA - Qe jep ndjesine e hapesires me te madhe ne apartament
- Instalime Hidraulike te Reja
- Instalime elektrike te reja Italiane ( Me dalje prizash extra ne cdo dhome)
- Uje 24h dhe Depozite personale te apartamentit

TUALETI:
- Tualeti plotesisht i ri me Plake GRES te cilesise se pare - nga Brunes
- Instalimi pajisjeve inkaso te cileseise te pare SPANJOLE - Wc, Bide, lavaman Dhe Pasqyre
- Kalorifer elektrik
- Dush i ri Montuar
- Xhami dhe pajisjet e dushit te Reja te cilesise se pare!

POZICIONIMI dhe Aksesi
- Vendodhja eshte ne vijen e pare Te Leumit Lana, ne Kreh Te Shkolles se Baletit
- Vendodhja eshte nga me te lakmuarat ne Tirane,
- Akses perfekte ne 3 linja urbani, poshte pallatit dhe Akses Perfekt ne te gjitha rruget Kryesore me makine
- Tregu i Perimeve, Furra e Bukes, Marketi jane ne Reze 40 metra
- Shkollat, kopeshtet jane shume afer dhe kendi i lojrave te Shkolles se baletit eshre perballe hyrjes se pallatit!
- Akses dhe dalje perfekte per 2-3min ecje ne Qender tek Sheshi skenderbej, 9 Kateshet, Rr. E Elbasanit, ETC Etj.

CMIMI : 82,000 Euro

Tel & Whatsapp:
52682

31/07/2020