Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobilua Tirane

SUPER OKAZION I RRALLE: 2+1 Pallat i ri ne Zemer te Bllokut vendodhje fantastike, investim dhe Aredim me arkitekt, E LARTE 2.90 m ( E Rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te perbashketa shume te mirembajtura, kati 6 me pamje panoramike mbi pallatet perreth, + Parkim si rrezirent me tra me pult, Cmimi Fantastik Shitet 100% e mobiluar

Q831

Te dhenat e ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Soxhorno + 1 Kuzhine
- 1 Tualet me 2 dalje
- 1 Korridor
- 1 Ballkon
- Sip Totale : 93 m2 (bashke me sip. E perbashket)
- Sip e Brendshme (pa ballkonin) 76.1 m2Karakteristika

- Mundesi e Vecante: Hyrje 2+1 ne Zemer te BLLOKUT ( tek Tibeca)
-Me Dokumenta te rregullta
- Strukture 2+1+1WC+Ballkon me lartesi 2.90m ( shum i larte si apartament, shume i rralle)

- Arreduar nga arkitektet me te njohur ne Shqiperi ** ( Shitet e MOBILUAR 100%)
- Me 15,000 Euro Investim brenda
- Okazion per INVESTIM ( dhene me qera 60 000 Leke dhe mund te jepet dhe 75,000 Leke , ose te punohet me Airbnb dhe nxjerr te ardhura rreth 1000 euro/muaj)

- Hapsira e brendshme e shfryfezuar ne maksimum

- Me mundesi Parkimi si Rezident me Pult *
- Pallat me 2 ASHENSOR me CIP dhe Administrim te zgjedhur vete nga banoret.
- Hapesirat e perbashketa shume te pastra dhe te mirembajtura

- Ndricim natyral super gjate gjith kohes
- PAMJE Panoramike ( ndodhet mbi pallater rreth e rrotull)
- Tavan i varur & Ndricim i rregulluar me Spote
- Dritare Dopio Xham - Me grilla + Tende ne Ballkon

** Sistemi ngrohjes me 2 Kondicioner & Radiator me Rryme 3 Fazore - Ekonomike sjelle nga Hollanda ***

SOXHORNO & KUZHINA

- Soxhorno e Madhe bashke me Kuzhinen
- Super e ndricuar me drite natyrale
- Shtiuar vlere ndricimi me Spote
- Sistem Ngrohje me Kondicioner & Radiator Ekonomik me rryme
- Lyer me Boje Cilesore dhe Lehtesisht te kombinueshme

- Mobiluar Me Poltron dhe Kend te Ri
- Ndare me dhomat e gjumit me dere rreshtiqese per te krijuar Privatesi dhe shkeputeje nga dhomat e fjetjes
- Mobilim kryesisht Drurit

- Kuzhina e Kompletuar me te gjitha Elektroshtepiaket + me SISTEM ASPIRIMI EXTRA
- Me nje Super Pamje nga Kuzhina
- Markat me Cilesore dhe te mira ( Elektrolux, Ariston, Tesy, Whirlpool)
- Pajisur me Pianure Elektrolux, Furre dhe aspirator Gorenje
- Frigorifer i Ri Dykatesh WhirlPool
- Tavolime Ngrenie & Karrige

DHOMAT E GJUMIT

- Dhoma e Gjumit e Cifit ka dalje ne Ballkon
- Shfrytezuar cdo hapsire ne detaje
- Pajisur me Dollape te Larte dhe te Thelle
- Ndrohja kryesisht me Radiator me Rryme ekonomik
- Mobiluar Kendshem
- Ambazhure te bere punim i personalizuar me Porosi

- Dhoma e gjumit per femijet mund te konvertohet dhe ne studio
- E mobiluar aktualisht dhe e pajisur me shume dollape per rroba


TUALETI

- Me dy Dalje, njera ne korridor dhe tjetra ne ballkon
- Me Ajrosje Natyrale
-Instalime Hidraulike te mira
- Hidrosanitare model Italian shume cilesore
- Lavatrice Beko & Dush bolier Tesy


- Zone Perfekte: Ne zone me prestigj te larte Bllok
- E pashqetesuar nga Zhurmat e rruges ( shume qetesi)
- Me Lulishte dhe vend parkimi per Rezidentet poshte Pallatit

Cmimi: 129 500 euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499


94279

18/03/2019

Njoftime te Ngjashme