2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire *U ULE CMIMI 66,500 EURO NGA 69,000 EURO Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/03/2020 12:19

2 + 1 Chimney (New Building with Elevator) Good Orientation * LOW PRICE 66,500 EUR FROM 69,000 EUR

SOLD APART. 2 + 1 + balloon FLOOR 4, in New Building with Elevator + 100% PARKING OXHAKU Palace (fixed to Mosque) very accessible by car & near center (15 min), Fantastic Price

***** PRICE REDUCED 66,500 EURO FROM 69,000 EURO *********

Q1618

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 1 toilet
- 1 corridor
- 1 balcony

- Net SIP Interior: 83m2
- Certified SIP: 70 m2 + 13 m2 (additional rooms)
- Shared area scale: 10 m2
- TOTAL SIP: 93 m2


- FLOOR: 4
- FLOOR FLOORS: 5
- New Palace

Characteristics:

- 2 + 1 entrance to the New Palace
- Safe building with iron gates and key for residents
- With Elevator with Cip

- Soxhorno with Great Space
- Double Window Glass Doors + Grilla
- Gypsum ceiling
- Good Toilet (WC + Bid + Shower Cabin)
- Your children's room window
- The Great Armored Door
- With Interphone
- Gives BOSH
- Complete New Paint

- High natural light all the time
- Orientation: South and West (Fantastic)

- Very good location in a 100% secure parking area
- Family resident and safe environment


PRICE LOW: 66,500 EURO FROM 69,000 EURO

Tel or Whatsapp: 069223849980 975

03 14 2020


Pagesa 66,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 93.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania
Lexime 81869

SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Poshte Pallatit Te OXHAKU ( fiks te Xhamia) shume e aksesueshme me makine & afer qendes(15 min), Cmim Fantastik

*****U ULE CMIMI 66,500 EURO NGA 69,000 EURO*********

Q1618

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 ballkon

- SIP neto/ Brendshme : 83m2
- SIP e Certifikuar :70 m2 + 13 m2 ( dhoma shtese)
- Ambienti perbashket shkalla: 10 m2
- SIP TOTALE : 93 M2


- KATI: 4
- KATET E PALLATIT: 5
- Pallat i RI

Karakteristika:

- Hyrje 2+1 ne Pallat te Ri
- Pallati i sigurte me porte hekuri dhe me celes per banoret
- Me ASHENSOR me Cip

- Soxhorno me hapsire te Madhe
- Dyer Dritare Dopio Xham + Grilla
- Tavan me punime Gipsi
- Tualeti ne gjendje te Mire ( WC + Bide+ Kabine Dushi)
- Dritarja e dhomes se femijeve me Tende
- Dera e madhe e Blinduar
- Me Citofoni
- Jepet BOSH
- Lyerje komplet e Re

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: Jug dhe perendim ( Fantastik )

- Vendodhje shume e mire ne nje zome me Mundesi PARKIMI 100% sigurte
- Banore Familjare dhe ambient i sigurte


U ULE CMIMI: 66,500 EURO NGA 69,000 EURO

Tel ose Whatsapp:80975

14/03/2020