Tek 'Kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 27/02/2020 03:43

193,000 Euro

  • Tek 'Kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar
  • Tek 'Kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar
  • Tek 'Kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

At 'Magnet Complex', Apartment For Sale 3 + 1, Super Invested

Magnet Complex for sale super apartment 3 + 1 + 2, totally invested in luxury. The apartment is located in one of the 7-storey buildings of the complex, rated as one of the best complexes of recent years, whether for infrastructure development, but above all for the quality of construction. Administration, auxiliary facilities, green spaces, security add value, elements found in few areas and development projects. The apartment itself has a perfect and spacious structure and cubicle, coupled with a three-way orientation, East-South-West, all day long natural lighting. The apartment has 3 bedrooms, 1 living room, with dining and dining area, 2 bathrooms and a balcony. Every detail about the design is of the highest quality, whether in furniture, electric appliances, high quality flooring, chiller inverter air conditioning and luxurious interior work. Everything you see remains in the apartment within the price offered. Visiting from close by you can easily understand the qualities that this apartment has in all aspects.


Pagesa 193,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 131.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frosina Plaku
Lexime 63273

Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. Apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin infrastrukturor, por mbi te gjitha per cilesine e ndertimit. Administrimi, ambientet ndihmese, hapesirat e gjelberta, siguria i japin nje vlere te shtuar, element qe gjenden ne pak zona dhe projekte zhvillimore te ndertimit. Vete apartamenti ka nje strukture dhe kubature perfekte dhe te bollshme, e shoqeruar me nje orientim nga te tre drejtimet, Lindje-Jug-Perendim, qe i je ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, me kend gatimi dhe ngrenie, 2 tualete dhe nje ballkon. Cdo detaj lidhur me arredimin ka nje cilesi maksimale, qofte persa i perket mobiljeve, elektroshtepiakeve, parketi teper cilesor, kondicionimi me chiller inverter dhe punime interiori luksoze. Gjithcka qe shikoni mbetet ne apartament brenda cmimit te ofruar. Duke e vizituar nga afer mund te kuptoni me lehte, cilesite qe ky apartament ka ne te gjitha aspektet.