SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 23/05/2020 11:02

70,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE!
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE!
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE!
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UNAZA E RE!

2 + 1 APARTMENT FOR SALE IN THE NEW UNAZ!

2 + 1 apartment for sale with a mortgage in the New Ring!
The apartment is previously uninhabited and is located on the 8th floor. It is organized by a living room, 2 bedrooms, 1 toilet, 2 balconies. The planimetry is regular. Contact us for more information.


Pagesa 70,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 98.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Unaza e Re
Lexime 435

Shitet apartament 2+1 me Hipotek ne Unazen e Re!
Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe ndodhet ne katin e 8 te banimit. Organizohet nga nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi , 1 tualet 2 ballkone .Planimetria eshte e rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.

Njoftime te Ngjashme